Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Windoor NoLamp Edition
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ZelenaOlihen
Nový Člen

Karma uživatele ZelenaOlihen - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 14  

Obecné Windoor NoLamp Edition Příspěvek č. 1




2x auto somango 2x auto jack all feminized
Vysazeno 1.6.2k14

_________________________
Edit: Foto 3 - 26. den Preflowers (4-5 pater kytky)
_________________________
Doplním zde nějaké údaje -
Slunko mi do bytu pálí prakticky od východu slunce až do nějakých 11 hodin (východní okno) a pak mam druhý okno, kde to pálí od nějakých 13:00 do 20:00, takže nic moc, přenáším každej den kýble jak ďas , ale může být i hůř.
V součtu nějakých + - 11 hodin pod sluncem , pokud teda neni zataženo.
Hlína - No klasika z OBI - Agro pro pokojové rostliny, předhnojeno na 6 týdnů + bonusová dávka smutnic zdarma. Nějakej ten perlit a písek, nic extra, ale rostou .
Hnojku - no vyhrabal jsem ani nevim kde hoštický hnojivo, max 1 týdně trochu kápnu do zálivky. Na květ mam připravenej Kristalon plod a květ (zatim nevim jestli to vůbec budu aplikovat).

Forever Loving GanJah!

Naposledy upravil ZelenaOlihen 29-06-2014 v 15:58 PM

Old Post 25-06-2014 v 18:40 PM
ZelenaOlihen je offline   Profil uživatele ZelenaOlihen   Find more posts by ZelenaOlihen   Foto galerie člena ZelenaOlihen   Click here to Send ZelenaOlihen a Private Message   Add ZelenaOlihen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaOlihen
Nový Člen

Karma uživatele ZelenaOlihen - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2



30. den - Fotky
Kytka v bílém kýblu napravo zastřižena na vrcholu FIMem (momentálně má nejbohatší větvení ze všech), do ostatních nestříhám, chci jen zjistit jak se to projeví ve finále (vlastní zkušenost nade vše), vzhledem k tomu že se AFka nedoporučují stříhat.

Vpravo jsou Somanga
Vlevo jsou Jacky
Prozatim identický kytky, drobnej rozdíl v rozpětí (somanga se víc roztahujou), ale nic razantního.

Forever Loving GanJah!

Old Post 29-06-2014 v 15:48 PM
ZelenaOlihen je offline   Profil uživatele ZelenaOlihen   Find more posts by ZelenaOlihen   Foto galerie člena ZelenaOlihen   Click here to Send ZelenaOlihen a Private Message   Add ZelenaOlihen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaOlihen
Nový Člen

Karma uživatele ZelenaOlihen - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3


Aktualizace kytek bude do týdne.
________________________
OT: Coming out next Monday in yo Microgrow section -
-PC box STEALTh SONOFA 7400 Homemade Edition-
viz. nákres :D -

Forever Loving GanJah!

Old Post 08-07-2014 v 12:35 PM
ZelenaOlihen je offline   Profil uživatele ZelenaOlihen   Find more posts by ZelenaOlihen   Foto galerie člena ZelenaOlihen   Click here to Send ZelenaOlihen a Private Message   Add ZelenaOlihen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaOlihen
Nový Člen

Karma uživatele ZelenaOlihen - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4

Growu zdar!
Dámy a pánové, kytky kvetou, na 1 somangu už jsou krásné palice, lahoda... 1 Jack už taky tvoří krásné šišky, druhé somango zastřihnuté fimem je vcelku bídná rostlina, na které jsou po redukci 3 hlavní větve, na jejichž vrcholcích jsou (zatím) drobné šištičky No a poslední Jack je nějaký vymletý, přepl se na květ teprve před pár dny, takže je z něj docela brutální monstrum, jsem zvědavej jestli se na tom eště něco urodí vzhledem k tomu že slunce je hodně bídné ... Jinak foto bohužel nemám, nebo respektive mám, ale nemám jak je dát do PC, protože jistá nejmenovaná organizace mě za bílého dne okradla o notebook za 20 litrů obsahující 1TB mých osobních údajů a dat, také o televizi, to vše jen proto, že bydlím v bytě s někým, kdo někomu něco dluží... Takže opět prožívám období, kdy jsem hrdý na to že jsem Čech a na to že máme tak skvělé zákony od nadlidí pro lidi... Ohledně PC growboxu - ten je také hotový, už v něm dokonce 2 týdny roste AF magnum od buddhy, až to bude možné pochlubím se, prozatím se loučím a přeju hodně síly, štěstí a pohody.

Forever Loving GanJah!

Old Post 27-07-2014 v 13:22 PM
ZelenaOlihen je offline   Profil uživatele ZelenaOlihen   Find more posts by ZelenaOlihen   Foto galerie člena ZelenaOlihen   Click here to Send ZelenaOlihen a Private Message   Add ZelenaOlihen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9483010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív