Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Opožděný Outdoor 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Obecné Opožděný Outdoor 2012 Příspěvek č. 1






Zdravím všechny příznivce outdooru.....
Minulý rok jsem jel bohužel nepodařenej pěst kvůli odcizení úrody, tak jsem si řekl, že zkusím vypěstit, aspoň na nějaký to brko i tento rok, ale tentokrát doma.

1.8. vysazen....
1x Noname(od známého, kterýmu se omylem oprcal outdoor 2011 - i přes to že tam bylo fakt malé množství semínek to byl velice kvalitní materiál!) - tento noname jsem nazval "Brutal B."
1x Noname(od dalšího známého který se pokoušel o opylení, snad z toho něco bude) - tento nomame jsem nazval "DAWE"
1x KC33

Potom tady mám 2 noname rostliny(momentálně vysoké okolo 55cm) darované od kamoše, zhruba staré 2-3 měsíce. Neměli moc dobré podmínky, když mě je kamoš donesl kytky pomalu začali nakvétat, tak jsem to zaštipnul a pokusil se je přepnout na tzv. růstovou fázi. Týden pod lampou 18/6.... poté šli ven.

Nyní všechny kytičky si dopřávají přímého sluníčka od zhruba 7-8h do 18h... poté jsou v polostínu.

Zatím nehnojeno!!!

Měl bych na Vás dotaz, jak momentálně dosáhnu vzdárného konce aspoň s nějakým výsledným slušným materiálem pro moji potřebu?

Doma mám hnojivo od Biobizzu(bloom, top max, alg-a-mic) + Kristanol START.... šlo by něco z toho použít k urychlení?

Děkuji za každou radu. S pozdravem Orsek.

!!!POZOR FOTKY JSOU Z 16.8.!!!... v nějbližší dnech přidám nový

Old Post 22-08-2012 v 13:01 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 2

já před pár rokama v navalu entuziasmu taky zasadil takle pozdě a kytky vubec nevykvetly a pak umrzly.
kytka ze seminka musí pohlavně dozrát a to nějakou odbu trvá, já si myslím, že ani nevykvetou poradne..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 22-08-2012 v 18:53 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3

Tak jsem tu zpět s nějakým infem.

Nakonec 6 kytek ze 7 byli samci, takže sem je sekl.
Jeden NoName("DAWE") zůstal a momentálně je cca v 7týdnu květu.
Nechám to zhruba ještě 2 týdny kvést a poté 2dny tma a seknu ho, kvůli počasí atd. to nemá dál cenu. Prolívám ho cca 2x týdně čistou odstátou vodou.

Hy3nA: Kytku mám v jako by skleníku(mezi dvojitým oknem), s tím že to asi moc nevykvete si měl pravdu, ale snad k něčemu to bude, když ne tak to půjde do mlíčka. Měl to spíš být jako experiment a jako hobby.

Naposledy upravil Orsek 30-10-2012 v 19:33 PM

Old Post 17-10-2012 v 18:49 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 4




Tak jsem tu zpět s nějakým infem.

Nakonec 6 kytek ze 7 byli samci, takže sem je sekl.
Jeden NoName ("DAWE") zůstal a momentálně je cca v 7 týdnu květu.
Nechám to zhruba ještě 2 týdny kvést a poté 2 dny tma a seknu ho, kvůli počasí atd. to nemá dál cenu. Prolívám ho cca 2x týdně čistou odstátou vodou.

Hy3nA: Kytku mám v jako by skleníku(mezi dvojitým oknem), s tím že to asi moc nevykvete si měl pravdu, ale snad k něčemu to bude, když ne tak to půjde do mlíčka. Měl to spíš být jako experiment a jako hobby.

PS: Foto je z 6 týdne květu.

Old Post 17-10-2012 v 18:54 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orsek
Stálý Člen

Karma uživatele Orsek - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 40  

Nějakej update Příspěvek č. 5





Co by jste s tím udělali? Furt to nechávám za oknem aby to co nejvíc dozrálo ale už se tomu moc nechce a ještě k tomu ty strašně řídký paličky. Mlíko nebo ještě to chvilku nechat, 2 dny tma, usušit, nakatrovat a do špeků?

Pro příště.... v polovině léta už je pozdě na sázení

Old Post 30-10-2012 v 19:29 PM
Orsek je offline   Profil uživatele Orsek   Find more posts by Orsek   Foto galerie člena Orsek   Click here to Send Orsek a Private Message   Add Orsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 6

Tak řídký to je hlavně proto, že jej máš za oknem. Ne, že si ji pozdě vysadil.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 30-10-2012 v 20:37 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6751720 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív