Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Jeremyho zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Pohodička Jeremyho zahrádka Příspěvek č. 1

Growerův rok 2011

Slušelo a patřilo by se shrnout minulou sezónu a tak trošku nakousnout tu letošní.

Minulý rok pro mne bylo stěžejní vyzkoušet genetiku autoflowerů , nicméně se mi moc nedařilo. První várka chytla těžkou plíseň a jelikož jsem punkáč tak sem přišel s křížkem po funuse a podařilo se mi zachránit 4 g Syrupu a green-O-matic na tom byl podobně - rovnou můžu říct, že tyhle modely nejsou pro mě - jsou na mou maličkost moc mordoroidní - jedna mikropalička a rána do hlavy a následnej 3 hodinovej gaučing. V tuhle chvíli již rostlo 10 ks Northern light od growshopu. Nicméně přišla invaze slimejšů a bylo i po tyhle srandě, v tuhle chvíli jsem koupil vanish na slimáky. Nakonec jsem ještě nakoupil Black Jacka od sweet seeds, musim říct že do té doby nejlepší genetika, co se týče stavby rostliny. No nebudu Vám věšet bulíky na nos, trošku sem experimentoval s dávkováním hnojiv a evidentě sem to přesral , ale holky to zvládly a vzpamatovali se, tak sem vyjel na vodu. Po příjezdu byli v květináčích jen polámané stonky (tipuju to na kočku). V tuhle chvíli sem si řekl a dost - se*u na všechny automaty...

Nicméně pěstování mě baví a jako každý, sklízím rád plody své práce - proto sem pořídil jsem prozřetelně 5 klonů California indica od jednoho místního člena, tímto díky. Holky dojeli v pohodě - jediná vada na kráse - listy napadnul škůdce a byli jako cedník, celkem sem měl z 5 rostlin cca 100 g sušiny. Paličky byli menší, obsypaný a tvrdý jako šutr a i stav byl pro mě ideální (žádná mega morda do hlavy, prostě pohodový, veselý kouření do společnosti).
Fotil sem celkem pravidelně, bohužel čórky nechodí jen po polích a zahradách, ale obchází i místní koncerty, hospody a restaurace.A tak se stalo, že při koncertu mi někdo vybral z back stage batoh, samo že mi tam nenechali ani na špeka a foťák byl taky nenávratně pryč.

chlapec vod Labe

Old Post 19-06-2012 v 09:21 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 2

Jeremyho sady - rok 2012

Jak to tak na jaře bývá, klasicky mě zlákala vidina rychlýho pokouření, na Tatoo Jamu ve Strakonicích byl mezi všema těma tattérama taky otevřený stánek BULLDOG SEED, po kratší rozpravě s majitelem sem se v tuto chvíly pro letošní rok rozhodl zainvestovat do semínek a světe div se, zas sem koupil i ty zprepadený automaty - po 4 tejdnech růstu 3 z pěti padli za vlast při sobotní bouřce ... nakonec dnes přijeli i klony - něco indica ale tady se hlavně těším na ten sativní cross.

Teď k vlastnímu pěstu:

Účel:
Kushe půjdou nejspíš na mast, děda má dnu tak proto tak ve větším
zbytek pro osobní spotřebu, něco málo půjde do koláčků

Substrát:
AF: Plargon all mix
ostatní: kompost + Plargon all mix

Hnojení:
root booster
http://www.cannashop.info/index.php...products_id=152

guano

+ nějáký to PKáčko
http://www.cannashop.info/index.php...products_id=142

později přidám i toto
http://www.cannashop.info/index.php...products_id=148

Filozofie:
letos budu kytičky trošku trápit, štípat a ohýbat

Místo:
Zahrada, balkón, sousedovic zahrada

Semena:
5 ks regular semínek - best of bulldog seeds indica - jako bonus k nákupu

5 ks fiminek buble gum kush - Bulldog seeds
http://buldoczek.cz/semena-konopi/d.../bubblegum-kush

AF strains(zde pojedu samostatný "dread" v sekci Autoflowering):
3ks Fast Raider II
http://buldoczek.cz/semena-konopi/d...st-ryder-ii-3ks

3ks AUTO Haze
http://buldoczek.cz/semena-konopi/d...i/auto-haze-3ks

Klony:
2ks California Indica
http://sensiseeds.com/cannabis-seed...lifornia-indica

3 ks Special Kush 1
http://www.royalqueenseeds.com/138-special-kush-1.html

5 ks crossů CheesyBerryHeriHaze (Sanies)
(60-65 dní - Blueberry Cheese x Lady Cane x Herijuana)
Cheeseberry Haze
http://www.sanniesshop.com/cheeseberry-haze-en.html
Herijuana seeds
http://www.sanniesshop.com/herijuan...s-seeds-en.html

Ostatní obyvatelé zahrádky:
Tabák Virginia (3 ks)
Ananasová šalvěj (teprve se bude řezat)
Máta peprná
Bazalka

Foto naházím večer

chlapec vod Labe

Old Post 19-06-2012 v 10:29 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Bubblegum kush Příspěvek č. 3



foceno cca před týdnem
lokalita - balkón

chlapec vod Labe

Old Post 21-06-2012 v 07:54 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Bubblegum kush + California I. + Special Kush 1 Příspěvek č. 4




Včerejší fotky Bubblegamu - jedno semínko vyklíčilo o týden pozdějš a je krapet mutnantní
dál v kýblech řezy:
special kush na krajích
California Indica - ta chudnika uprostřed

+ještě dnes nafotím zahrádku

chlapec vod Labe

Old Post 21-06-2012 v 11:21 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

zahrada Příspěvek č. 5






1. celek květináče
2. kush
3. CI
4. CI
5. cheesyheryberryhaze

chlapec vod Labe

Naposledy upravil JeremyG 13-07-2012 v 08:10 AM

Old Post 23-06-2012 v 09:43 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

UP!!! zahrada Příspěvek č. 6





Tak máme tu menší update. Znáte to, léto, grilovačky a dalších x věcí co mě rozptyluje od zprávy mojich threadů. Fotky jsou z 06.07., nevím jestli je to z fotek dobře patrné ale ohýbám po jedné indice a jednom kousku CheesyBerryHeriHaze.

1. celek
2. special kush 1 - ten mi jede úplně nejlíp - sám krásně větví, FIM mi přišel celkem zbytečnej, ohýbal sem ze začátku spodní větve, až bude větší, chtěl bych zkusit trošku si pohrát a větve roztáhnout provázkem.
3. CI - tohle kousek co sem neohýbal, cali mají divný mutantní trojlístky
4. CI - bonsai verze - tuhle holku ohýbám, boční větývky krásně hází nahoru.

chlapec vod Labe

Old Post 13-07-2012 v 08:15 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Pohodička CheesyBerryHeriHaze Příspěvek č. 7



1. Neohnutá holka - oproti ohnuté je logicky vyšší, což sem předpokládal
2. Bonsai verzi ponechám bez komentu... však ona to dožene...

v nejbližší době sem hodim ještě fotky bubblegumek
Jinak díky za K+ a ať to roste

chlapec vod Labe

Old Post 13-07-2012 v 08:29 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Zahrada Příspěvek č. 8






Trošku sme popojeli, počásko nic moc...
1.celek
2.Kush
3.CI
4.cheesyheryberryhaze - ohýbaná
5. cheesyheryberryhaze

chlapec vod Labe

Naposledy upravil JeremyG 21-07-2012 v 11:28 AM

Old Post 21-07-2012 v 09:50 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Foliák Příspěvek č. 9






Kvůli nepříčetnosti starších musel známý stlouct foliák a kytky putovali z balkónu sem (když sem tam poprvé přišel, bylo tam tak 60 °C a vlhkost šílená). Jak sem zjistil automatům co tam měl se to moc nelíbilo a vršky začala napadat plíseň. A tak přišli na řadu otázky typu: co s tím? existuje na to nějakej postřik... moje odpověď byla: jo, přines nůžky

Potom co se průduchy rozšířily cca 3x tolik už je to v pohodě a plíseň se masivně neprojevila. Po seknutí automatů - 4x Northern light 5x sweet dwarf(z 9 zbyly 4 rostlinky, ale jen spodky) byli započaty pracovní úkony - zryli sme, do spod dali konince a na vrch přišlo cca 250 l zahradního substrátu. Výsledek přemístění posuďte sami:
1. minka automatů - 3x Auto Haze od dinafemu a 2x Roadrunner 2.
2.Dominuje Bubblegum Kush, vlevo od něj Special Kush, vzadu velká 5ka CC, Special kush, Bubblegum kush.
3. detailně popíšu az zjistim co je co
4. spodky automatů
5. detail automati...

chlapec vod Labe

Naposledy upravil JeremyG 21-07-2012 v 11:56 AM

Old Post 21-07-2012 v 11:42 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Foliák - 31.07. Příspěvek č. 10






Hoj Groweři,
pro ty kteří sledují mojí menší galerku tu mám po cca 10 dnech menší up ve foliáku. Přesazení kytiček se povedlo, holky se chytli jak víno, na fotkách je jasně vidět že na kvalitě substrátu záleží opravdu hodně. Zahradnický substrát položený na konincích dělá divy. Třeba bubblegumka která byla přesazená trošku provizorně úplně jako první spolu se special kushem - tyhle dvě kytičky měli ze začátku náskok. Při přesazování ostatních byli skoro o pulku větší, ale zbytek je teď hravě dohnal. Dost známejch mě od koninců odrazovalo, spálíš je atd... - já házím důkaz místo slibů, tak porovnejte sami.
Potom tu máme novinky v podobě automatů - první várka je komplet sklizená - ještě nahodím tipovačku, jinak ty větší holky jsou od dinafemu - roadrunner druhy generace (2/3) a auto haze (3/3), ty další nejmenší jsou od pochybné seedbanky Pandora - model GALAXY 2 (6/7).

chlapec vod Labe

Old Post 01-08-2012 v 11:09 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Dotaz Tipovačka Příspěvek č. 11


Takže první várka automatů komplet sklizená a usušená, byli to vážně trpaslíci - sušina 9 AF kytek (sweet dwarf a NL)
Tak na kolik to vidíte G?
za správný tip posílám K+

chlapec vod Labe

Old Post 01-08-2012 v 11:28 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

15g

Old Post 01-08-2012 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 13

26g

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=985706#post985706

Old Post 01-08-2012 v 15:13 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Don MihaiL
Stálý Člen

Karma uživatele Don MihaiL - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 14

45g

Old Post 01-08-2012 v 16:15 PM
Don MihaiL je offline   Profil uživatele Don MihaiL   Find more posts by Don MihaiL   Foto galerie člena Don MihaiL   Click here to Send Don MihaiL a Private Message   Add Don MihaiL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

V ty krabce máš 48g, ani to nemusíš vážit

Old Post 01-08-2012 v 16:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Plac zahrada Příspěvek č. 16






Tak včera sem byl omrknout zahradu bylo fakt pěkně tak sem udělal pár fotek... Můžete si všimnout progresu co se tyče mojeho nejoblíbenějšího plevelu.
Special Kush skoro přestal růst do výšky a jen tak si košatí.
Californie si jedou obě o dost líp, jak ta ohybaná tak i ta na kterou jsem ani nešáhl (jen tak pro srovnání zkouším jakej bude rozdíl ve výnosu , stejnej postup sem zvolil i u sativní cheesyheryberryhaze - kytičky mají stejnou zálivku i ostatní podmínky). Jinak tu chudinku co je v tom oranžovym květináči se zkoušim zachránit, byla masivně napadená snad všim co na zahradě lítá a plazí se. Uvidíme jestli se chytne. Jinak koukám že tipovačka se pomalu rozjíždí - v pátek večer sem hodím výsledek...

Jinak děkuji všem za K+

fotoz:
1: celek
2: chudinka
3:Special Kush
4: CI
5: CI

chlapec vod Labe

Naposledy upravil JeremyG 02-08-2012 v 07:17 AM

Old Post 02-08-2012 v 06:59 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2020 - Veselá zahrádka - 5 odpovědí
06-10-2019 - Moje zahrádka - 31 odpovědí
18-07-2018 - Zahrádka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5406380 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív