Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoorové radovánky 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Outdoorové radovánky 2012 Příspěvek č. 1



Tak tu máme zase jaro, čas radosti a ta nejlepší část roku nás teprve čeká
Po celkem vydařeném loňském outu jsem se opět uchýlil ke koupi řezů, opět jsem pořizoval řezy tady na G.

Plácek zůstává identickej jako loni, 8 kytek bude vegetit v křoviskách, 2 z nich si už chrochtaj na zahradnim záhonku.

I když jsem měl v plánu trochu jinej set kytek, nakonec se mi dostala do ruky násleující posádka

2x Hash plant
2x Hedgehog
1x Critical Mass
1x Sweet Tooth3
1x Ultimate Powerplant
1x Northern Lights
2x AK 47

Protože bych chtěl letos minimalizovat navštěvování mýho pole, pokusil jsem se připravit kytkám všechno, co by mohly potřebovat minimálně po dobu růstu. Někdy v průběhu března jsem si na křovištnim plácku vyhrabal 8 jam a do nich následně nasypal 80l zahradnickýho substrátu, 50l zahradnickýho kompostu, cca 35 kilo uleželýho kravskýho hnoje a do každý díry jsem pak nasypal ještě hrst rohoviny, abych měl zdroj pomalu uvolňujícího se dusíku po celou dobu vegetace.

Klacky jsem sázel teď v sobotu 19. května za velmi slunného dne Při sadbě jsem použil Symbivit, takže by to mohlo jít vcelku slušně. Nakoupený mám ještě granulovaný guano z repertoáru Hoštickejch hnojiv. To bych ale viděl k použití nějdřív cca za měsíc.

Jelikož jsem teď ještě přišel náhodou k litrovce hnojky Canna Bio Vega, nechám si jí pro pěst na záhonku, tedy pro mohykány NL a ST. Mám v plánu navštěvovat křovištní pole cca jednou do měsíce.

Na květ tedy zřejmě použiju jen to guano a v průběhu pěstu se ješt rozhodnu, jestli tam naperu i něco jinýho. Každopádně bych se rád vyhnul chemii, ale ještě uvidim, co nám letošek přichystá.

Tak a ještě fotky klonů, tady ještě za oknem panelové zástavby

Naposledy upravil Wormboy 28-06-2012 v 23:47 PM

Old Post 21-05-2012 v 19:52 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2

Takže 7.6. jsem byl na první kontrole pole... Kytky na místě, ale nijak výraznej nárůst nebyl... Čekal jsem, že za ten necelej měsíc povyjedou trochu víc... Velikost je tak cca mezi 20 - 30ti cm. Udělal jsem záštip na asi 2 kytkách, jinak se větví celkem pěkně samy. U řezů nic zvláštního...
Fotky zatím nejsou, není co fotit... Přisypal jsem ke každý kytce trochu toho granulovanýho geňa morských ftákov....
Další info přinesu, až se bude aspoň na co dívat...

Old Post 10-06-2012 v 12:12 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 3

.....

Naposledy upravil Wormboy 20-06-2012 v 21:28 PM

Old Post 18-06-2012 v 17:21 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4

Takže v sobotu jsem navštívil to málo, co mám na záhonku. Kytky za ten tejden od minula povyjely víc, než za předchozí tři tejdny. Zřejmě šok z přesazení...

Do hlíny na záhonku jsem zapíchl ještě jedno semínko Sweet Dwarfa- Je z growshop seed, tak jsem zvědav, co z toho vyroste.

Můžete mrknout, co mám na záhoně - vlevo ST, vpravo NL.

Naposledy upravil Wormboy 18-06-2012 v 17:48 PM

Old Post 18-06-2012 v 17:33 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 5



Zleva ST a NL

Old Post 18-06-2012 v 17:56 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6




Takže se mi podařilo o víkendu navštívit svoje políčko, vypadalo to tam celkem pěkně, od poslední návštěvy to vypadalo rozhodně líp. Kytky vypadaj dobře, pěkně sytě zelený, zdá se, že jim momentálně nic nechybí.

A tady už fotky...

1) Zleva: Ultimate Power Plant, Critical Mass, AK 47

2) To samé z trochu větší vzdálenosti, opět zleva: Hash plant, Hedgehog, AK 47

3) A ještě 2x Hedgehog + x Hash plant + uprostřed náš vepř

Old Post 26-06-2012 v 18:00 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 7





Takže proběhla další návštěva placu, měl jsem potřebu to tam jít po těch krupobitích, co řádily, zčeknout, jestli je všechno v cajku... No a kupodivu bylo.
Měl jsem u sebe ale jenom mobil, takže fotky stojej za hovno, přidam jen to málo, na co se dá aspoň trochu dívat... příště už snad bude k dispozici foťák, tak přidam kvalitní fotky....

1) Záhon a zleva Sweet Tooth a northern Lights

2) Ultimátně větvící se Ultimate Power Plant

3) Zleva Hedgehog, AK47, HashPlant

4) A bez UPP celek...

Naposledy upravil Wormboy 03-07-2012 v 22:21 PM

Old Post 03-07-2012 v 22:02 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 8






Hola,

tenhle tejden proběhla návštěva placu, byl jsem strašně zvědavej, co se všechno údálo s neudálo. Bohužel jsem byl trošku zklamanej, po dvou tejdnech jsem čekal u holek trošku větší nárůst. Byl jsem nucenej pořezat pár dřevin kolem placu, páč jak se všechno zazelenalo, rozrostlo a rozbujelo, nešlo mi na plácek tolik světla, kolik by bylo potřeba. Rovnou jsem při návštěvě zahnojil, použil jsem granulovaný guáno, který jsem rozpustil ve vodě a do toho špricnul trochu slepičince, cca 3/4 litru zálivky ke každý kytce... Všechny kytky maj cca kolem 50-ti čísel, jedinej Critical Mass valí o trochu víc, má vyloženě sativovou stavbu. každopádně všechny kytky jsou hrozně košatý, až se mi to trochu nelíbí...

No nic, doufám, že se to po zálivce a s lepšim počasim ještě trochu rozjede, rád bych sklízel z aspoň metrovejch keříků. Uvidíme, co nám přinese srpen

Fotky jsou zase z mobilu, už mě to samotnýho sere, zase jsem zapoměl vzít foťák...

Oproti záhonovýmu pěstu jsou kytky v divočině cca poloviční, což je mi divný, protože slunka maj hodinově zhruba stejně, substrát je stejnej.

Tak mrkejte, komentujte, hodnoťe, kritizujte Zleva:

1) CM, UPP, AK47, AK47

2) HP, HP

3) Celek bez UPP

4) 2xHG, 2xHP

5) HP, HG, CM

Old Post 25-07-2012 v 18:18 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 9






Tak poslední návštěva placu mě celkem zklamala. Skoro všechny kytky jsem našel povadlý, spodní listy žlutý a ranec z nich bylo seschlejch, uplně mrtvejch. Naopak vršky byly zelený jak brčál, vypadaj dobře. Nevim, čim by to mohlo bejt.

Jedinou radost mi zatim udělal Sweet Dwarf ze záhonu. Northern Lights a Sweet Tooth ze záhonu jedou taky v cajku, cca 120 čísel by mohli mít.

Dál už fotky:

1) NL a ST po prostřihu spodních a vnitřních větví

2) Sweet Dwarf - pod kosu by měl jít koncem srpna

3) ještě jednou SD

4) povadlej celek

5) 2x AK47, nevypadaj vůbec dobře...


Dneska bych se snad mohl dostat na pole, tak uvidíme, jak to pokračuje. Doufám, že se to za ten tejden srovnalo, aby kytky udělaly ještě pár cenťáků, než začnou kvést.

Old Post 13-08-2012 v 09:06 AM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 10

Buď horko a sucho nebo hodně přelito ale tím že to je venek a nemáš to v bažině tak spíš to sucho..určitě si zkoušel jestl nemaj moc vyprahlou zem??nebo nebyl si tam nějak moc brzo ráno?Ty žluťáky stima seschlejma dej pryč..

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 13-08-2012 v 10:29 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 11

Jj, taky si myslim, že by to mohlo bejt suchem.... Ale díry jsem vyhrabal min. půl metru do země a naplnil celkem kvalitnim substrátem, kterej by měl dobře držet vodu + jsem ještě nasadil Symbivit. No každopádně dneska jsem prolil kytky celkem dost, tak snad se daj trochu dohromady....

Old Post 13-08-2012 v 17:33 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 12

No snad to bude zas dobrý to by si poznál kdyby byly přelitý ne?Ten Symbivit dodává hned skoro všechno hnojivo co pak přidáš přímo rostlině tak opatrně at si je nespálíš tim slepičincem(ten je zas potřeba mýt dobře naředěnej a nakvašenej )Já letos teda nebyl zatím ani jednou zalejvat jen dodávat 3-4 krmení(hnojivo) a nemám přivezenou hlínu ani žádné přídavky ale zas je mám na rašeliništi plnym žížal...

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 14-08-2012 v 11:05 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13





Muj první autoflower Sweet Dwarf, nějaký to makro

Old Post 17-08-2012 v 12:48 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 14



Takže příčinou nevzrostlejch a povadlejch kytek je opravdu brutální sucho, který v oblasti, kde pěstuju, momentálně panuje. Co jsem se doslech, tak dobrý tři tejdny nespadla ani kapka, což v kombinaci s těmahle ukrutnejma vedrama nemůže vést k ničemu jinýmu, než tomu, co můžete vidět na fotkách. Pokud se mi povede letos z kytek něco vyždímat, mam takovej pocit, že toho bude opravdu na pár (jak by řekla moje máti) "džojtnů" :-D :-D

Kytky nemaj snad víc, jak 50 čísel, až na CM, ta si jede v klidu, jako by se nic nedělo.... Včera jsem si trochu máknul a natahal na pole cca 50 litrů vody a prolil vyprahlej substrát. Snad to bude na pár dní stačit... Holt asi nezbyde nic jinýho, než otrocky tahat vodu na flek, pokud pořádně nezachčí...

Old Post 20-08-2012 v 22:33 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 15

Zdar. pozerám že máš taký istý problém ako ja. Je to suchom. Aj keď ich zalejem ( na jednu rastlinu cca 6l vody) tak je to málo. Zem naokolo je preschnutá a voda sa okamžite stratí. Držím palce nech ti vydržia

Old Post 21-08-2012 v 09:00 AM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 16

Hoši ,dobrá vec je mulčovanie...proste z okolitej vegetácie urobíš okolo stonku "perinku", cca 30-40 v priemere a na výšku aspoň 10-15 cm.Zlepší sa hospodárenie s vodou a zároveň nepriamo dohnojuješ aspoň u mňna funguje,vždy keď to pri návšteve odhrniem,je to miestečko vlhké..niekto tu síce písal že hrozia pliesne alebo hniloba ale toto sa mi zatial nepotvrdilo a to sa možem pochváliť cca 150 kuskami outdoor


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 21-08-2012 v 09:37 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2019 - Outdoor grow zahrada 2019 - 177 odpovědí
20-07-2016 - Outdoorové radovánky 2016 (DP,RQS,JD,GHS,SH,SS,DF) - 16 odpovědí
05-12-2017 - Outdorové Počiny - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0562640 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív