Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkon-2010-moravia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Obecné Balkon-2010-moravia Příspěvek č. 1

Zdárek all ,

jelikož , sleduju grower už dlouhou dobu tak jsem se rozhodl udělat taky nějaký ten svůj report .

zde budu dokumentovat vše od startu až po květ, a budu se snažit posílat hodně fotek a celkem to hodně aktualizovat :-)

No nic ted už ke growu...

Seeds-

1 x Black diesel-advanced seeds
1 x Ice kush - Advanded seeds
1 x Northen light- green label

Hnojiva -

Plagron - grow,bloom , phyt-amin,pk-13-14 a nakonec repro forte. A na závěr květu budeme kupovat greensensation .

Co se týče zeminy tak jsem si koupil substrát s nynějšího zahradníctví
75 l za nějakých 160 Kč Ph-5.0-7.0 do kterého jsem přimíchal tak 15% perlitu ..


Večer hodím fotozzzz .




peace.

Naposledy upravil tommyswels 17-05-2010 v 17:22 PM

Old Post 17-05-2010 v 16:00 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 2

Fotozzzz-

První 2 ice kush.


Druhé Black diesel

Northen light ještě klíčí .

Naposledy upravil tommyswels 17-05-2010 v 17:30 PM

Old Post 17-05-2010 v 16:13 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 3





Fotky...

Old Post 17-05-2010 v 17:21 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 4

Zdar kolko litrové máš te kvetníky? zatim je to penke ale na ohýbanie máš ešte čas a ten greensensation je zbytočná drahotina aspoň podla mna budem sledovať a držím palce
PEACE a k+
mrkni do galerky tieš som sa snažil o bonsaj na balkone

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Naposledy upravil josip222 17-05-2010 v 22:13 PM

Old Post 17-05-2010 v 18:04 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 5

květníky mám po 10ti litrech , myslím si že to na balkon bude stačit , minulej rok jsem měl 15 L a byla to velka kráva .. ale paličky jak beton .. já mám v plánu udělat stoho takový keříčky ... tak do 1 M uvidíme jak se to celé udělá a dokroutí a co se týče toho ohýbáni tak zatím zkouším experimentuju co to da .. uvidíme co stoho vznikne šak sleduj a dočkáš se, jo a k tomu greenu uvidim co mě akorát říkal kámoš tak po tom docela prej tvrdnou šišky .. ale tak jak říkám je to dlouhá doba .. uvidíme podle financí


peace

Old Post 17-05-2010 v 18:17 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vodnebonecko
Stálý Člen

Karma uživatele vodnebonecko - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 6

čus rastlinky vyzeraju zdravo, budem sledovat a popripade sa učit len ma tak zaujima mas v plane aj zaštipovanie?

Old Post 17-05-2010 v 21:12 PM
vodnebonecko je offline   Profil uživatele vodnebonecko   Find more posts by vodnebonecko   Foto galerie člena vodnebonecko   Click here to Send vodnebonecko a Private Message   Add vodnebonecko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 7

určitě mám , uvidím jesli klasicky nebo metodou FIM ,chci stoho mít malej keřík :-) mám v planu celoou kytku držet dole při zemi a hlavni stonek nechat rust do boku at je vrsku co nejvice to se tezko vysvetluje proste sleduj a uvidis :-)


peace :-D

Old Post 17-05-2010 v 21:54 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 8






1/ Black diesel

1) KYTIZ SPOLU

2) no name na kterej jsem zkoušel FIM , je to z gramu co mě dal kámoš a nevíme genetiku .

3) Northen light už vylííízáá

4) Power widow .. ta půjde ke Kámosovy na chatu ...

5)Semínko Jack diesela .. Jack herrer X NYCD

6) Ofuk , kterej budu během týdne zprovoznovat ..

7) A NAKONEC CELÁ SADA HNOJIV ZNAČKY PLAGRON :-)


peACE :-)

Naposledy upravil tommyswels 18-05-2010 v 14:55 PM

Old Post 18-05-2010 v 14:28 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 9




Další...

Old Post 18-05-2010 v 14:55 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 10

dnes jsem začal hnojit v poměru 1ml/litr grow ...kytky maj 14 dní a NL 3 dny.

Old Post 19-05-2010 v 19:54 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 11






Zdravim all , kytky vypadaj zdravě a celkem se zvětšily ... a ice kush + black diesel jdou už celkem zapáchaj .. BD jen trosku ale ice kush fakt hodně .. s takovym smradem u takove male kytky jsem se ještě nesetkal , zajimava odrůda,
jsem velice zvědavý na květenství , ale to je jeětě dlouhá doba :-)

Co se týče hnojení tak zatim hnojim ..
Grow 3ml/l eve week
Phyt-amin-3Ml/L tydně..


as first Ice kush with me hand
2/Black diesel
3/No-name kde jsem zkousel FIM
4/Northen light a Power Widow




Peace

Naposledy upravil tommyswels 24-05-2010 v 13:26 PM

Old Post 24-05-2010 v 13:18 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YourSoDom
Nový Člen

Karma uživatele YourSoDom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 12

Zatím to vypadá nadějne , kytky vypadaj zdravě ... taky se chystám hodit na balkon Ice Kush takže bude potřebovat zastřihovat , taktéž jsem si chtěl udělat malej keřík , takže určitě budu sledovat

Old Post 25-05-2010 v 21:04 PM
YourSoDom je offline   Profil uživatele YourSoDom   Find more posts by YourSoDom   Foto galerie člena YourSoDom   Click here to Send YourSoDom a Private Message   Add YourSoDom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 13

co se týče ice kushu ten zastřihávat budu ale u BD jeste uvidim myslim si ze ten se bude vetvit dost.. uvidime

Old Post 25-05-2010 v 22:52 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 14

když chceš keříky tak sis měl koupit řezy...semena se táhnou(když už tak si to měl dát do kelímku a pak to zahrabat jak to bude větší)...jinak moc brzo na pokus o zástřih nebo ohýbání

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 26-05-2010 v 05:38 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 15






1) PRVNÍ 2 ICE KUSH DOST SE ZVĚTŠIL
2/ DRUHÉ 2 BLACK DIESEL ROSTE ZAJIMAVĚ BUDE SE DOST VĚTVIT..
3) NO NAME
4) NORTHEN LIGHT A POWER WIDOW.

Old Post 28-05-2010 v 17:15 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 16






Jako první vidíte 2x fotku ice kushe po kterým mě smrdí celý pokoj , dnes jsem ho zastřihl tak uvidíme , pač leze neskutečným způsobem navrch a nechci aby s něj byla nejaká přerostlá kráva.

Jako druhé 2 fotky vidíte black diesel , který je už docela zapáchat a jeho růstový potenciál je výborny na fotce můžete vidět jak se začíná krásně větvit .. co se týče advanced seeds jsem zatím maximálně spokojenej .

Jako 3 máme no - name kterej jsem nasel v docela dobrym hulču , na něm zatím experimentuju a snažím se sněj udělat bonsai nebo něco na ten styl ... zatím to vypadá nadějně , v to jaká ta kytky je jsem ani nedoufal , a růstový potencíal je taky dobrý , ze začátku se moc nevětvila , ale po pár ůpravách a zastřiženích a různý serepetičkách už to však vypadá nadějně ..

jako poslední northen light a power widow .. jsou od green label seeds.. tuto banku jedu poprvé , zatím se mi zdají takové zabržděné , ale věřím že časem nabudou taky na své kráse :-)

peace...

Naposledy upravil tommyswels 31-05-2010 v 16:44 PM

Old Post 31-05-2010 v 14:57 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2013 - OUT 2011 -morava - 79 odpovědí
11-08-2003 - Balkónek-2002-Ganja - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0333910 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív