Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Next_Outdoor 2010 /Frisian Dew - 1st Prize Outdoor/Sacra Frasca - Holy Joint/
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Obecné Next_Outdoor 2010 /Frisian Dew - 1st Prize Outdoor/Sacra Frasca - Holy Joint/ Příspěvek č. 1






Zdravím growerstvo


Po minulém a vcelku úspěšném outu, jsem neváhal a i tento rok hodlám vypěstit zeleňoučkou dobrotu.
Před rokem jsem se seznamoval s pěstováním, získával mnoho zkušeností a užitečných informací.Tento rok bude ve znamení měsíce. Inspiroval jsem se publikací: Výsevní dny 2010 . Pokusím se dodržovat nějaká důležitá data (v rámci časových možností) – výsev,sklizeň…
I v tomto outu budu používat hnojky od Plagronu a kupovanej substrát jak jinak než z obi .
Finální produkt mám na mastičky, jídlo, tinkturu a aby bylo na zimu něco do plic.


Substrát

- na pelargonie (obi 35l)
- pro palmy a zelené rostliny (obi 25l)
- na výsev a množení (obi 25l)
- nějaké zbytky z rašeliny a substrátu pro pokojové rostliny
- Plagron - Grow mix (growshop 50l)
- keramzit
- perlit
- vermikompost (1,5l)

Hnojky

-Plagron Alga-Grow 650ml+
-Plagron Alga-Bloom 250ml + 500ml
-Plagron Start Up
-Plagron Phyt-Amin 250 ml
-AH Final Solution 130ml+

Seeds

- Frisian Dew 3x feminizovaná (Dutch Passion)

oficiální popis :
Nejhezčí venkovní odrůda, s kterou jsme se kdy setkali. Matka Super Skunk x táta Purple Star , jejichž výběr z klonů trval 3 roky . Ačkoliv jsme v posledních 20 letech vypěstovali mnoho hybridů Skunk/Purple, nikdy jsme neviděli nic podobného této odrůdě. Světle fialová barva.(50% Indica, 50% Sativa). Je velmi výnosná a s velmi dobrým poměrem stonků a listů (má pouze malé listy). Venkovní odrůda odolná vůči plísni s absolutně prémiovou kvalitou. Nezbytnost pro venkovního pěstitele.

- Sacra Frasca 3x feminizovaná (Dutch Passion)

oficiální popis:
"Sacra Frasca" nebo "Holy Joint" je F1 - hybrid mezi Power Plantem a Skunk Passion. Power Plant, je znovuobjevená odrůda jako White Widow nebo Orange Bud, kterou najdete ve většině holandských coffeshopů. Na tento výsledek jsme velmi pyšni. Tato odrůda je k dispozici pouze ve feminizované variantě. Pro vytvoření tohoto hybridu jsme použili pyl z feminizovaného Skunk Passion k opylení matky Power Plant. Proto jsou v tomto hybridu nejvíce vidět znaky Power Plantu. Tato odrůda je velmi potentní a má velmi energické „high“, díky hybridní síle kombinující 2 geneticky velmi odlišné Sativy. Sacra Frasca také poskytuje velice dobré výnosy ve skleníku. Díky otevřenému růstovému obrazci Sativy je velice odolná proti plísním. Výborný výnos, blizny a vějířovité lístečky jsou plné pryskyřice.

- LowKiller (děkuji místnímu) -> kytku mám jen pro radost


Poloha

I tento rok mohu využít zahradu. Poloha je orientována na jiho-západ (asi). Světlo tam dopadá 9+ hodin. Kytky se usadí do 30l kýblů a ty následně budou zahrabány v zemi (dno bude uřízlé) -> substrát z obi.
A novinka: BÁLKOON - světlo je tam celej den (pařák jako prase). Substrát z growshopu (plagron). 11l květináče.

Foťák

Samsung Digimax S800

Fotky:

1. Komponenty ...
2. Hnojky
3. Druhá várka
4. LowKiller (vysazen někdy v polovině března z hecu a nudy)
5. Obaly
Veškeré dodatečné info přes PM -děkuji- . Prosím udržujte zde čistotu.

Naposledy upravil P@ulex 27-04-2010 v 13:30 PM

Old Post 26-04-2010 v 20:15 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 2

Hezky ses připravil. Ještě by to chtělo enzymy. Jeěště sem se tě ctěl zeptat jak ty alga budeš dávkovat. Chci si je teďka koupit na out a zjistil sem že na té jejich tabulce píšou hnojit s každým zalitím. A já si u Alga myslel, že se dávají jednou týdně.. Dost možná proto, že na lahvičce je to jinak. Chtěl sem je koupit právě proto že bych to nemusel hnojit s každou zálivkou a teďak vidím tu jejich tabuli tak nevím.

Old Post 27-04-2010 v 14:53 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 3




Zdravím...
Dávkování budu mít zprvu : růst (první týdny) 2ml/l každej třetí den (dohromady 4ml/l týdně) později 3ml/l (6ml/l týdně).
Na květ začnu jak s růstem ale později budu mít 4ml/l (8ml/l týdně). Minulej rok jsem dával papat aji klidně 10ml/l a pohoda. Dva týdny AH final a chut bude taky ok.
Nad enzymama ještě váhám- mno nwm no.

Mrkni vlevo, třeba ti to pomůže se orientovat.

Old Post 27-04-2010 v 17:47 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 4

Cus P@ulex...
Tak sem nasel tve tema 09 a moc se mi libilo. Pocitej stim ze letos ho budu sledovat cele . A to i z duvodu ze jedu letos na zahradce Lowkillera taky a sem zvedavej jak to poroste i nekomu jinemu.
Preju hodne stesti, krasny pocasi a zadne plisne x) Pěstu Zdar...

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 28-04-2010 v 20:52 PM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Palec nahoru Příspěvek č. 5






Malá aktualizace.

Děkuji všem za K+ ... potěšilo

Z vysazených 6 semen, vyklíčilo 5 . Snažil jsem se semínko zachránit : nechal jsem ho 4 dny (ostatním stačily jen 3 dny), potom jsem semínko vyndal z hlíny a nařízl, po dalším čekání (cca 2dny) stále nic. Tak jsem se naštval a vyhodil ho (jednalo se o Sacra Frasca).

2.5.2010 jsem nechal dát naklíčit ještě jedno semínko a jako ostatní vyrazilo do tří dnů (Sacra Frasca).

S LowKillerem jsem udělal malej pokus : šmikl ho a horizontálně ohnul.Nechám jen větve. Ohledně nadávek typu : podělals to, co to děláš ?! ... Kytku mám jen pro radost a tet už i na pokusy a NE na výnos! Stejně mě to nedalo a pro jistotu jsem vysadil ještě jednoho LowKillera a daruji ho ke dni matek.

Jinak jsem si obstaral do substrátu písek a kokos.

Posledních pár dní bylo velmi sychravé počasí a kytky se začaly táhnout za sluníčkem, ale neva vše se napraví v nadcházejícím týdnu.




1. Pěkně spolu

2. ....

3. Poslední bojivník Sacra Frasca

4. LowKiller - ohnutí

5. LowKiller - střih

Naposledy upravil P@ulex 06-05-2010 v 21:14 PM

Old Post 06-05-2010 v 13:04 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danger
Stálý Člen

Karma uživatele Danger - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 6

čau
Jsem velice zvědaví na Sacra Frasca.
Věřím tomu , že to bude masakr odruda jen jak čtu co to je za křížence.
Co provádíš stím LowKillerem tak to už tady dělal i ahmed.
Klasický zaštipnutí a ohybání rostliny.(Prej pro zvýšení výnosu)
Svíma slovama bych řekl pro zkvalitnění spodní rostliny.
K+ god luck

Naposledy upravil Danger 06-05-2010 v 13:56 PM

Old Post 06-05-2010 v 13:19 PM
Danger je offline   Profil uživatele Danger   Find more posts by Danger   Foto galerie člena Danger   Click here to Send Danger a Private Message   Add Danger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 7




Přidávám ještě fotky staré pár minut.

1. Spolu





2. Poslední





3. LowKiller - byl přesazen do substrátu od Plagronu a do 2,2l květináče. Substrát na pelargonie ho ošklivě spálil. V okně je potom kokos (koupil jsem 4 takové šrutky za 28,- kč/kus)


OPRAVA : tak jak se dívám, foták má nějaké pofidérní datum. Skutečné datum fotek je 6.5.2010

Naposledy upravil P@ulex 22-03-2011 v 19:14 PM

Old Post 06-05-2010 v 13:23 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 8



malá aktualizace

V sobotu se udělalo pěkné počasí, tak jsem nachystal zeminu.

Zahrada

Do tří kyblů bylo namícháno :

• substrát na pelargonie (25l)
• substrát pro palmy a zelené rostliny (25l)
• nějaké zbytky z rašeliny a substrátu pro pokojové rostliny
substrát pro růže - musel jsem nově dokupovat (50l)
• perlit
• vermikompost (1,5l)
• písek
• kokos
• zbytky pro výsev a množení

Old Post 11-05-2010 v 18:22 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 9




Aktualizace

Bylo hodně špatné počasí a je to znát.




1. LowKiller






2. Osazenstvo (od leva - 2x Sacra Frasca - 3x Frisian Dew - v oranžové Sacra Frasca)






3. ...


Za týden (kolem 27.5.) přesádím povyrostlejší jedince do finální zeminy

Old Post 20-05-2010 v 19:42 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Upozornění Příspěvek č. 10



Aktualizace

Tak včera (25.5) jsem vysadil první tři jedince na zahradu do finální zeminy. Ale dnes ráno jsem se nestačil divit Kytky napadl slimák (asi), pochutnal si na spodních patrech. Čas utíkal a já nervil, nezbývalo než vzít auto a sfuknout do obchodu pro Biolit Eco - nástraha na slimáky a VANISH.

Naposledy upravil P@ulex 26-05-2010 v 19:29 PM

Old Post 26-05-2010 v 15:03 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 11





Zahrada

Hazím slibované foto :


1. Pohled













2. Po stranách Frisian Dew, uprostřed okousaná Sacra Frasca












3. Lapač












4. ...

Old Post 26-05-2010 v 18:33 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 12





Balkóóón





1. Zleva 1x Frisian Dew ostatní dvě jsou Sacra Frasca





Fotky LowKillera

Old Post 26-05-2010 v 18:42 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 13






Fotky z 13.6 -BALKON-

Pohnojeno celkem 2x (po 2ml/l grow)




1.Sacra Frasca







2......









3.Sacra Frasca











4.Frisian Dew












5.Frisian

Old Post 13-06-2010 v 12:55 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 14



Fotky z 13.6 -BALKON-LowKiller

Old Post 13-06-2010 v 13:02 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Palec nahoru Příspěvek č. 15






Fotky z 13.6 -ZAHRADA-

Na zahradních kytkách byla do půdy vpravena houba Trichoderma.
Doplňující info:PH vody je 6,75


1.Sacra Frasca









2.Sacra Frasca










3.Frisian Dew










4.Frisian Dew - zasazena nejdřív, ale je nejzaostalejší










5.Pohled

Naposledy upravil P@ulex 16-06-2010 v 12:30 PM

Old Post 16-06-2010 v 12:19 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulex
Outdoor grower

Karma uživatele P@ulex - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 132  

Palec nahoru Příspěvek č. 16






Fotky 1.7. -BALKON-

• PH zálivky : 6,25-6,5
• Hnojení : Každé pondělí 20ml/5l (grow)
• Postřik : Phyt-amin 6ml/1,5l + Biool 30ml/1,5l (mšice)
• Do substrátu vpravena houba Trichoderma
• Střihnutí FIMem se povedlo

Old Post 01-07-2010 v 21:18 PM
P@ulex je offline   Profil uživatele P@ulex   Find more posts by P@ulex   Foto galerie člena P@ulex   Click here to Send P@ulex a Private Message   Add P@ulex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-10-2013 - Outdoor 2010-Frisian Dew,Sacra Frasca - 154 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3519500 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív