Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » GWS*XX , outdoor 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Obecné GWS*XX , outdoor Příspěvek č. 1




Tak této krásky mám semínka . Je to kříženec gws a nějakého outdoor modýlku , jednoho samce jsme bohužel neuhlídali , hermáč to nebyl ,ale vykvetl moc rychle a my na poli zrovna dlouho nebyli ... je to spíš pro potěchu oka

a nějaké info k tomu:

Na jaře-zhruba začátkem dubna bylo zasazeno několik desítek semínek přímo do půdy , bez naklíčení . Klíčivost asi 50% což si myslím je dobré . Několik těch nejvytálnějších květinek bylo přesazeno pak na plac kde bylo zamýšleno udělat něco jako venkvní scrog? prostě plocha vrcholků/paliček . Nakonec ze třech největších kytek se vyklubali 2 samci-jak překvapivé že ) no takže byly vytrhnuti ,ale nakonec jedna květina pokryla de facto celou plochu zamýšlenou k pěstování . Větývky pravidelně ohýbaný a nakonec zatížený přes provázky kameny .

Hnojeno několikráte zákysem z holubinců , kopřivy , smetánky lékařské ... na květ neplánuji teď už nic .

pokud kytka vydrží půjde na mast .

proti čorkařům mám vymyšleno , zapíchat špendlíky do stonků . Kytce to neublíží zato cizím nenechavím rukám ano , nemám stím problém... mno uvidíme . Případné dotazy a něco málo semínek co zbylo na pm

goodLuck!!

Naposledy upravil Time 13-09-2009 v 16:00 PM

Old Post 03-09-2009 v 07:08 AM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Obecné news Příspěvek č. 2





Zhruba 15den květu

Květiny byly zatmívané i když dost amatérsky jen plachtou která je celý nezakryla ,ale pomohlo to , přeply se během 4dnů a paxem je asi ještě dva dny přikrýval a dál nic . Takže lidi co zakrývají od srpna třeba měsíc si přidělávají zbytečně práci . Ta perioda už je taková že kytky prostě stačí k květu "nakopnout" , toť moje zkušenost

Naposledy upravil Time 13-09-2009 v 16:06 PM

Old Post 13-09-2009 v 10:22 AM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3




Smutné to ....

dnes přijedu po pár dnech , kochám se jak palice krásně naboptnaly a nároveň myslím na to že květina opravdu září do dály a že provokuje asi hodně lidi ...

nafotím ji ... přemýšlím nad tím že bych přeci jen pro jistotu , před nenechavými jedinci si větývku odštípl ,ale ...

šel jsem do hospody na tři ...

vrátím se za dvě hodiny , chci se ještě pokochat a místo květinky prázdný plac . Ani jsem nenašel uřízlý stonek , díru v zemi , ach .... prázdno ....

hold takové jsou zkušenosti , věděl jsem že je kytka na očích , měla to být miniatura a říkal jsem si že část sklidím sklidně ne uplně dozrálou ,ale někdo mě předběhl a sklidil květinu uplně nedozrálou , však ho bude pěkně škrábat v krku ....

Old Post 20-09-2009 v 20:13 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atcq
Stálý Člen

Karma uživatele atcq - 93% PěstitelskáKarma uživatele atcq - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 4

upřímnou soutrast,to jsi měl u sebe na zahradě ??? já že měl před 2 rokama kytku taky mi ji lohli přímo ze zahrady.... sou to kurvy měli by se jim ruce zpřerážet.....

Outdoor-Jock horror,PPP,blue mystic

Old Post 21-09-2009 v 11:10 AM
atcq je offline   Profil uživatele atcq   Find more posts by atcq   Foto galerie člena atcq   Click here to Send atcq a Private Message   Add atcq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 5

zrovna tuhle tvou "kleč" jsem sledoval. jsou to hajzli...rip

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 21-09-2009 v 12:05 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filipek
Nový Člen

Karma uživatele Filipek - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 6

je to dmnc.......ukradnou to když to neni dozrálé to fakt nechapu k čemu jim to bude?

Old Post 21-09-2009 v 13:27 PM
Filipek je offline   Profil uživatele Filipek   Find more posts by Filipek   Foto galerie člena Filipek   Click here to Send Filipek a Private Message   Add Filipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 7

Mno trochu mě štve že nemám ani větvičku na košt ,ale opravdu jsem si říkal že po uschnutí by to bylo nic taxem to nechával ,hold ale někdo to viděl jinak . Škrábat je to bude asi pěkně . Měl jsem v plánu omotat celou květinu ostnatým drátem-fakt ! a do stonku napíchat špendlíky , je to trochu drastické ,ale méně pro květinu než pro nechtěné ruce skliditele , bohužel na to nebyl čas ...

.......................

Old Post 24-09-2009 v 15:38 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
30-10-2013 - DMG outdoor 2012 - 194 odpovědí
09-10-2012 - sWei outdoor 2012 - 192 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2074210 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív