Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Kontrolovaný outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Kontrolovaný outdoor Příspěvek č. 1


x

Naposledy upravil marie 04-08-2009 v 21:30 PM

Old Post 31-07-2009 v 23:15 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 2

Pokusil jsem se zkombinovat výhody out a in. Tzn. slunce, vítr, atd a regulovaná fotoperioda.
Fakta: Odrůda K2 (Nirvana)

1. května ven řízky cca 10 cm
8.května přechod na 12/12
30. června sklizeň 50 - 60 cm
ještě by to pár dní sneslo, ale díky extrémní červnové vlhkost se objevila šedá plíseň. I tak byl div, co z toho bylo. Kvalita srovnatelná s indoor.

Naposledy upravil marie 07-01-2010 v 18:05 PM

Old Post 31-07-2009 v 23:22 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 3

Původně šlo o to, vypěstovat co možná nejmenší rostliny (nejmíň napadné), což se nepodařilo, v tom nejteplejším období... což se taky nepodařilo. Výsledek byl ale víc, než jsme čekali. Takto je možný udělat víc cyklů za léto. Teď jedu druhý kolo. Výhoda je, že když prší v noci, kytky jsou pod deklem. Poslední dny květu jsem přes den řešil čirou trapézovou polykarbonátovou vlnovkou. Pořád pršelo.

Old Post 31-07-2009 v 23:38 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 4


Tak znova

Old Post 31-07-2009 v 23:46 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 5


A ještě jedna

Old Post 31-07-2009 v 23:49 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 6


Ještě by se asi slušelo doplnit, že se jedná o K2. Rostliny jsem prakticky nehnojil, poněvadž půda byla pořád dost mokrá. 2x jsem aplikoval alga bloom. Je to můj první outdoor. Teď zkouším Stejnou metodou White Russian, opět čtyři klony, Byly o něco méně rozkořeněné, tak jsem jim přidal týden na růstu (takže 2). Počítám, že koncem příštího týdne už budou patrné známky květu. K2 jsem volil z toho důvodu, že je to poměrně odolná rostlina a je hlavně malá. šlo mi o co nejmenší nápadnost. I tak se v květu vytáhla víc, jak 40 cm. Rus je o něco vetší, tak jsem zvědav, jestli víko od truhlíku budu ještě nadstavovat. U K2 třikrát.
Nutno dodat, že jsem kytky vůbec neštípal.

Old Post 01-08-2009 v 00:16 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 01-08-2009 v 08:50 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Ahoj,
asi jsem to nejspise spatne pochopil, ale Ty jsi si proste udelal "microgrowe" na zahradce?
-Slunce nahrazujes 200W a vitr jak koukam vetrackem.
Proc to nedas do obyvaku?Period za rok tam muzes mit kolik chces ne?
Kdyztak me opravte

Old Post 01-08-2009 v 08:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 9

Omlouvám se, že jsem příspěvek špatně zařadil. Měl jsem s tím trocha problém. To cfl s tím nemá co dělat. Šlo o to, že si nemůžu dovolit mít na zahradě velký rostliny. Tohle byla jenom zkouška, jak se rostliny zachovají a kolik dají při červnovým nebo červencovým sluníčku. Vyšlo to, funguje to. Uvažoval jsem o truhlíku třeba 1 x 2 m. Nebo je to dobrá varianta na balkon (ale jenom v nejvyšším patře . Je to prostě příjemný zpestření. Víš, že sklidíš, a to klidně v době, kdy se po tom nikdo moc nepídí. A palice mají prostě jinej charakter, než klasický podzimní venky. Prostě zpestření a jistota.

Old Post 01-08-2009 v 09:12 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 10

docela cumim ze to tak dobre funguje a nechapu jak ty kytky zaviras to tam vypada ze tam neni vubec zadny misto ale je to fakt super prace me se to moc libi

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 01-08-2009 v 11:13 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 11

Čím ty kytky zakrýváš? Máš na to nějáký "dekl", nebo používáš plachtu?

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 01-08-2009 v 18:25 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 12






Jsem rád, že to někomu přijde zajímavý. Začal jsem s jednoduchým deklem. Udělal jsem takovej truhlík, kterej jsem zapustil do země, aby byl nenápadnej. Jenže ačkoliv K2 je malá rostlina, stejně se začala brutálně vytahovat. Celou délku vyjela v květu, poněvadž v růstu byla jenom týden, a to víceméně spíš kvůli kořenům. Takže pak jsem ten dekl furt nadstavoval. Nevýhoda je, že na to člověk musí furt myslet. Uvažuju vo nějakým automatu. Ale je fakt, že klidně hoďka sem, hoďka tam. Taky jsem to pokaždý nestih a nic se nedělo. Teď pár fotek. První dekl. To v popředí je White Russian. To v pozadí jsou rajčata. A ty modrý hadičky v deklu, to je větrání.

Naposledy upravil marie 04-08-2009 v 21:40 PM

Old Post 01-08-2009 v 20:47 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 13


Takhle vypadá rus dneska. White Russian 01-08-09

Naposledy upravil marie 04-08-2009 v 21:37 PM

Old Post 01-08-2009 v 21:04 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SLEALER
Stálý Člen

Karma uživatele SLEALER - 84% PěstitelskáKarma uživatele SLEALER - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 14

taky uz sem uvazoval o zastinovani venku
mas to pekny a celkem i vynosny

>>>S omezením-se neseru>>>

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=43704

prvnÍout-zahrada-09

Old Post 05-08-2009 v 06:52 AM
SLEALER je offline   Profil uživatele SLEALER   Find more posts by SLEALER   Foto galerie člena SLEALER   Click here to Send SLEALER a Private Message   Add SLEALER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 15

nechceš nahodit nějaký nový fotky toho bílýho Rusa?
docela by mě zajímalo, jak se to vyvíjí..

da ?? :

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 16-08-2009 v 22:50 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 16

jo...taky by mě to zajímalo...uš kvete?
a co to 2. zatmívací kolo?
-pak smazu

DEN/NOC

Old Post 22-08-2009 v 15:01 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2009 - Micro outdoor - 5 odpovědí
11-03-2009 - Monstrous Cannabis Outdoor 08 - 258 odpovědí
30-08-2006 - Morava Outdoor 2006 - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0595510 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív