Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » mopuv outdoor 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

mopuv outdoor 2008 Příspěvek č. 1









Krásný dobrý pěstitělé všeho zeleného...

Jsem rád, že se s vámi mohu začít dělit o své „výpěstky“. Delší dobu jsem vyčkával, abych předešel tomu, co mne potkalo v minulém outu. Letos to vypadá vskutku slibně a to nemluvím jen o sobě, stačí si projít outdoorovou galerii )

Každopádně vám všem přeju ať se zadaří, co nejmíň čorkařů a pěstu zdar!

ps: jsem zase začátečníkem, tak mě neukamenujte ))


Genetika: mateční rostliny Master Kush ; Oragne Bud (předpěstováno ze semen od Nirvana Seeds, samci vyselektováni – by Vilda)

Substrát : Pro pokojové rostliny s hnojivem na 6 týdnů, keramzit, perlit
Hnojiva: růst - Plagron Terra grow, Plagron Terra bloom, Kristalon – trávník, AB extrakt pro zeleninu,

květ - Kristalon – plod a květ, Plagron bloom, Phyt - amin
konečná fáze: AH - Final Solution

Proč používat drahá hnojiva? Když to jde i levněji...

Naposledy upravil 08-09-2008 v 22:10 PM

Old Post 02-07-2008 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2








Kde zasazeno, jako obvykle u baráčku.. rozhodl jsem se také využít další části zahrádky, takže 5 rostlin je u plotu. 8 u baráku. Celkové osazení se skládá ze 7 OB a 6 MK a ještě jeden kvetoucí řez Pure swiss strawberry v kýblíčku. Dále jsou 3 rostlinky v divočině, moc nadějí jim bohužel nedávám, zvěř. A v neposlední řadě u dlouholetého kolegy (foliovníkáře, bez foliovníku) 3 MK a 2 OB + 1 Cream Sodica v samozavlažovacích květináčích.


Co více dodat? Zálivka probíhá z rána + postřík tekutym NPK hnojivem a v podvečer procesí opakuji. Hnojiva přidávám dle potřeby, čím víc, tím líp. Pokud ovšem začnou usychat konečky listů je lepší prolévat vodou a hnojit méně... Rozhodl jsem vyzkoušet takovou zajímavost, kterou jsem jednou viděl na zahraničním serveru. Pokud se zadaří, mohl bych začít spekulovat o větším využití rostliny a „mrtvých částech“, které se v útrobách zakošacených slečen nalézá. Ovšem záleží na mnoha věcech, takže žádné velké závěry nečekejte. Nechme se překvapit

Old Post 02-07-2008 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Re: mopuv outdoor 2008 Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od mopslik

Proč používat drahá hnojiva? Když to jde i levněji...

protože kristalon chutná jak prací prášek. jinak přeju hodně zdaru

Old Post 02-07-2008 v 18:51 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

13. 05. Příspěvek č. 4









Tak jsem se sem konečně dostal. Holky vypadají velice pěkně, jen jsem díky pomalejšímu předpěstování zasadil o trošku později... dvě jsou ještě malý mrzáčci, ale věřim, že to doženou...

fotky pořízeny ze 13. květena


Cpt. Spaulding: děkuji Ti

nevim co všichni máte proti kristalonu? když přeci přestanu 2-3 týdny před seknutím rostlin hnojit a budu prolívat čistou vodou + jsem dnes objevil od AH Final Solution.. tak by se měly všechny přebytečný látky dostat pryč.. pokud ovšem má někdo s kristalonem špatné zkušenosti, sem s radou, kopnu ho z baráku!

Old Post 03-07-2008 v 18:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

13. 05. Příspěvek č. 5




fotky ze 13. květena...

Old Post 03-07-2008 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

11. 06. Příspěvek č. 6









Fotečky z 11. června.. doba, kdy začali trošku růst.. u baráku byly zasazený o něco dřív.. později jsem dodal zbylých 5 holek k plotu, škoda vyhodit!

hezký víkend

Old Post 04-07-2008 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

20.6. Příspěvek č. 7









foto z 20. června

Old Post 18-07-2008 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 8

Na lidi co říkaj že Kristalon je sračka ser. Můj kámoš co s náma pěstí jede Kristalon už několik let, pokaždé měl nejlepší kytky v okolí a je tomu i letos. Můžeš mrknout do mojeho threadu, má už 2m kytky ...já s AH tak 170...akorát že ty jeho jsou zdravější ...

A máš recht, pokud přestaneš hnojit 2-3 týdny před sklizní a propláchneš to FS a vodou, tak to nepůjde poznat. Leda bys tam cpal hnojivo po kilech ... ale myslím, že jsi rozumný hoch

Good luck! Kristalon rox

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 18-07-2008 v 13:32 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

27.6. Příspěvek č. 9









Fotky z 27. června, nebojte lidičky, už se blížíme k aktuálním fotografiím A nesmím opomenout, "testík" ve vyvazování a proplejtání. Tím zvětšení objemu, lépe šíře rostliny. I když jsem 2x zaštípnul vrchol, tak se snažím klacky ženoucí vzhůru zahnat do stran, aby byla co nejvíce prosvětlena vnitřní část. Tím je za důsledek větší košacení, prosvětlený celý keřík - tím zamezení "tmavých míst" a v neposlední řadě, výška rostliny je více než optimální, tedy prozatím Počet vrcholů ze zvětšil o min. 50%. Jelikož narůstají i spodní větvě, které by dříve byly nevyužity.

Někdo může říci, že je to stará metoda, alias ohýbací kolínka. V jisté míře má pravdu. Ale rozdíl je znatelný, však uvidíte na vlastní oči


Ortaniel:

Děkuji za komentář ohledně hnojiva.. zda-li se nepletu hnojil jsem trávníkem od Kristalonu i před minulý out a nikdo si v poslední testovací fázi nestěžoval

Old Post 20-07-2008 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

15.7. Příspěvek č. 10










fotky z 15. července..

trošku jsem se aktuálním fotografiím oddálil z důvodu dovolené. Bohužel i vyvazování přišlo docela v niveč, protože za týden veder se jejich objem zvětšil o polovinu a holky jsou teď hrozný koháti... trošku sem se pokusil zredukovat, ale už není kam vyvazovat, hrozná jungle... :p

Poslední foto je docela dobře vidět jak rostlinu díky 4 tyčkám a provázkům ohýbám...

Old Post 03-08-2008 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

outside Příspěvek č. 11





holky mimo moji zahrádku, terasa a Villa je kolegů spolupěstitělů..





první již zmíněná lokalitka, v divočině, kde se zvířata postarala o 4 nádherný rostliny. Počasí jež nastalo malém vzalo za své i onu poslední rostlinu OB, včera zalito 3l vody, tak snad už se vzchopí




























další je můj balkónek, opět vykvětlý řízek MK, druhá není vidět OB

Naposledy upravil 05-08-2008 v 10:09 AM

Old Post 05-08-2008 v 09:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12














Další políčko jest u Marti, složení 2x Cream Sodica, 1x PSS, 1x Mater Kush, 1x Orange Bud.. dávám možností jediné nekvetoucí rostlině OB, jinak vše bude jen vyčnívající kvetoucí pahýl (opětovný předčasný nasazení květu, díky teplotním podmínkám v matkárně)





























Tomuhle growu dávám velké naděje, rostlina si v kravským hnoji bublá od poloviny květena. Zabírá 2x2m, dere se ze skleníku ven. Je to nadherná rostlina Master Kushe...

Naposledy upravil 05-08-2008 v 09:58 AM

Old Post 05-08-2008 v 09:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13





































Terasa, kamarádův letošní první vydaření outík... fotky jsou staré cca 1,5 měsíce.. doufám, že selekce samců proběhla OK a určitě budu dále aktualizovat! Jedná se o noname modely místních "fialek"

Naposledy upravil 05-08-2008 v 10:09 AM

Old Post 05-08-2008 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14







Villa, krásné zašité místečko kam lidská ruka nedosáhne, bohužel majitelé jsou tak zaneprázdnění prací, že u kytek nikdo z nich 2 měsíce nebyl Složení jest. 1x Cream Sodica, 2x OB a 3X MK (řízky mateční rostliny)

Old Post 05-08-2008 v 10:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

20.7. Příspěvek č. 15






fota z 20. července.. i malý řízlý holky to nějakým zahádným způsobem dohnaly a vypadají k světu )

Old Post 07-08-2008 v 10:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

20.7. Příspěvek č. 16






počasí je více než výborné, sluníčko svítí o sto šest.. 2 rostliny Orange Budu nasadily květ... proplejtání opět v mých rukou

Old Post 07-08-2008 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0216000 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív