Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor - 400w 3x vesnická směs
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
grammie
Nový Člen

Karma uživatele grammie - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 7 

První indoor - 400w 3x vesnická směs Příspěvek č. 1




Zdravím všechny growery/growerky a i ty kentaury co kupují gram za 200,-.

Už dlouhou dobu jsem si chtěl začít pěstovat to kvůli čemu tu všichni jsme.
Dlouho jsem se dokopával k tomu sebrat pár semínek a jít je zasadit ven.. Bohužel jsem se odstěhoval od místa kde jsem to plánoval a kde byly vhodné podmínky. Tudíž jsem to opět musel odložit. V květnu tohoto roku jsem dostal nabídku od dobrého kamaráda který mi nabídl sestavit homebox a vše potřebné do něj.. Po mrakách článků které jsem zde na groweru pročetl a spolu s nimi i na dalších a dalších často i zahraničních portálech, jsem se rozhodl že ten Indoor tedy vyzkouším. Kamarád mě zahrnul hned tím kvalitním a ověřeným zbožím, tudíž jsem přeskočil několik zkušenostních etap co se třeba VYTVÁŘENÍ skříně týče atd..

Můj nynější a první set je:
growlab 120x120x200
400w rust a 600w kvet
odtah TT125 280m3/hod (na druhe kolo bude ruck 160 460m3/hod)
pritah pasivni (na druhe kolo bude TT 125 280m3/hod)
hammer s V prolisem
ofuk - BLT 38cm a malej 23cm
teploměr/vlhkoměr
plagron light mix
komplet plagron hnojky (Grow, Bloom, Micro, enzymy, root st., G/B excelerator a FS)
uvnitr mam ted uz jen 3 kytky noname byvalo jich 6.. z toho 3 samci (druhe kolo 5x Black domina a 5x Special queen) obsah THC je normalni kolem 15%, vynos stredni a jsou to jedna z tech levnejsich semen, navic mne zaujaly hned jak jsem je viděl.

Od počátku: Jeste kdyz jsem nemel skrin a minimalni zkusenosti jsem doma do uriznutych petek zasadil semena do obyc substratu z Obi za 50kč.. objednal jsem si z netu zakladni set 250w rust i kvet s hobby stinidlem. Kdyz kytky trochu povyrostly dal jsem je mezi 2 krabice potazene alobalem na ne vybojku a myslel si jak sem dobrej.. Avšak dnes vim ze jsem delal velke chyby od počátku.. nebylo jich malo ale dosti jsem se poucil a vim na 150% ze po druhe to bude omnoho lepsi.
poslední foto je ze včera.. Kytky jsou košaté prořídle.. neni divu, takové dětství jaké měly, neměly ani děti na ukrajině..

Naposledy upravil grammie 29-09-2015 v 17:29 PM

Old Post 29-09-2015 v 14:35 PM
grammie je offline   Profil uživatele grammie   Find more posts by grammie   Foto galerie člena grammie   Click here to Send grammie a Private Message   Add grammie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1766690 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív