Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.indoor,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

2.indoor,600w Příspěvek č. 1

ahoj pěstitelé, tak jsem tu znovu..1.pěst se celkem povedl: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74442 a je čas pošéfovat druhé kolo..


posádka: White Dragon
sestava je vcelku stejná,jen přibilo větší stínidlo a EC metr!

skříň : Dark Street 150 Rev 2.5 150x150x200cm
lampa : Výbojka Osram Plantastar HPS 600W
předřadník : 600W GIB předřadník
stínidlo : Wave flector XXL
odtah : Ventilátor TT 125–220/280m3/h+stojanový ventilátor na ofuk
chemky : kompletní sada od Advanced Hydroponics+BioBizz Leaf Coat
substrát : CANNA Coco Natural
zvlhčovač : Neptune kit - M1
ostatní : PH metr,EC metr, teploměry, vlhkoměry

no,snad jsem to s tím stínítkem nepřehnal :-D

ve skříni proběhl malý Up,vyrobil jsem si "podlážku", která je nakloněna aby mohla přebytečná voda stékat do žlábku a pak do misky.Květináče nebudou stát ve vodě a lépe se budou měřit hodnoty na výtoku ;-)

Tak držte palce:-)

Naposledy upravil strýček_Pompo 02-12-2014 v 11:27 AM

Old Post 01-12-2014 v 07:04 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 2






1.den 18/6

včera jsem řízky přesadil do malých květináčů a prběhla první zálivka.Slunce pálilo nějakých 11h.

Zálivka dle tabulek AHáček.Složka 1,2,3 plus root stimulátor.Rozmícháno 3l roztoku. Naměřeno EC 1,9 což mi přišlo fakt moc tak jsem přilil 1l vody a EC kleslo.
EC 1,3
PH 5,9
Každou kytku jsem prolil aby roztok vytekl z květináčů.
Hodnoty na výtoku:
PH 5,7
EC 1,9.
Tak nevím jestli jsem kytkám zbytečně nanaložil víc než je zdrávo.Pokud ano proliju je čistou vodou s enzymi abych srazil EC tak na 1,0.Dneska na ně odpoledne mrknu jak se s tím vyrvnávaj.
CO MYSLÍTE???

Bohužel bojuju s teplotou a vlhkostí.Vlkost mám nízkou kolem 45%. Když jí chci zvednout tak musím vypnout odtah. Když vypnu odtah začne se mi zvyšovat teplota až k 30°C. Tak mám teď puštěnej odtah a zvlhčovačku tak nějak na střídačku :-D
takže zatím
přes den 22°-29°C vlkost 45%
v noci 20°C vlhkost naměřeno 60%

U posledních dvou obr. mi přijde,že se mi začínájí dělat ty samé bílé flíčky na listech jako u předchozího kola http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=551064 Minule to byli prej svilušky,což mi teď přijde blbost pač je mám 11h. ve stanu.
Mrkněte na to a posuď te :-)

Díky všem za komenty,rady a tipy.
Mějte se všici fajn a ať to roste

Naposledy upravil strýček_Pompo 01-12-2014 v 11:13 AM

Old Post 01-12-2014 v 07:57 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

menší update Příspěvek č. 3






podle mě kytky nevypadaj moc dobře
kdyby někdo věděl co s tím tak prosím poraďte,děkuju

Old Post 01-12-2014 v 19:34 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 4


celek,lampa 40cm na vrcholky

Old Post 01-12-2014 v 19:38 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 5

ty listy jsou opravdu divne,ja se nastesti s tim nesetkal ale nemuzou to byt svilusky? koukal jsi na spodek listu? a mozna bych tem prckum trochu zvedl stinitko mozna se jim to taky nelibi.



Old Post 01-12-2014 v 21:00 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 6

Ja bych to videl na prehnojeni... Fialovy stonek a pomalu usychajici listy tomu naznacuji... Jeste bych se zameril na mnozstvi zalivky a na ty teplotni vykyvy...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Naposledy upravil fedousek 02-12-2014 v 02:38 AM

Old Post 01-12-2014 v 21:41 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 7

cus,lampu bych dal klidne metr vysoko prvnich par dni,tim snizis teplotu u kytek,a spinej odtah jenom jednou zahodku treba-zvysis vlhkost,a kytky opravdu vypadaji na prehnojeni,ze startu se mi i ec 1,3 zda moc,nekdo bude oponovat ze je to kokos bez zivin,ale moje zkusenost je takova ze ze staru radsi pod ec 1,zalezi kolik mas ec ciste vody...mej se at to roste...

Old Post 02-12-2014 v 08:31 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 8

co by jsi od nich chtel, vzdyt ty prckove nemaj jeste ani poradny koreny...dej tomu par dni a jak psal paradox - zvedni trosku lampu... moji prckove vypadali uz hur a zvedli se... hlavne tam prvni dny nelej zadny sracky, jenom cistou vodu a obcas je lehce pokrop jelikoz v tuhle chvili hodne vlhkosti berou z listu

Old Post 02-12-2014 v 21:27 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9




zdar groweři...
up z 6dne 6/18

holky vypadaj dobře a rostou.zvednul jsem stínítko cca metra nad vrcholky.jednou prolito pouze vodou.včera proveden druhý postřik proti sviluškám.dnes zalito AHáčkma+kořeňák.
PH5,8 EC0,7 na výtoku PH6,1 EC 1,4
teplota noc 20°-22°C den 22°-30°C vlhkost den 50% noc 70%

Naposledy upravil strýček_Pompo 07-12-2014 v 13:31 PM

Old Post 06-12-2014 v 16:39 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 10

6 den 12/12?

Old Post 06-12-2014 v 19:05 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

:-D pardon,píšu kraviny,už jsem to opravil :-D

Old Post 07-12-2014 v 13:33 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z31n4r
Nový Člen

Karma uživatele z31n4r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 12

zdarec, proč máš tak malé květináče a kulaté? Přesazování akorát zbržďuje růst.

Old Post 07-12-2014 v 14:21 PM
z31n4r je offline   Profil uživatele z31n4r   Find more posts by z31n4r   Foto galerie člena z31n4r   Click here to Send z31n4r a Private Message   Add z31n4r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 13

ahoj,vždycky sázím řízky do malých květináčů,tak na týden,než začnou kořínky prorůstat.Je to proto,aby se udělal kompatnější kořenový systém.Pak kořeny rostou lépe do všech stran ve velkých květináčích.Rychleji kokos vysychá když potřebuješ...

Včem je problém,že jsou kulaté?

Old Post 08-12-2014 v 04:58 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z31n4r
Nový Člen

Karma uživatele z31n4r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 14

nerozumím, co ovlivní v kořeny, aby líp rostly do stran, když je dáš prva do menšího květináče, ale každej jede to svoje. do hranatého pří stejné straně / poloměru se vleze víc substrátu jak do kulatýho.

Old Post 08-12-2014 v 18:41 PM
z31n4r je offline   Profil uživatele z31n4r   Find more posts by z31n4r   Foto galerie člena z31n4r   Click here to Send z31n4r a Private Message   Add z31n4r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 15

to z31n4r
Jedu zatím podle toho to modelu http://grower.cz/pestovani/navody/h...traty/8.html#35

s tím,že přesazuju jenom 2x.
Velký(6,5l) květináče mám samo hranatý.U těch menších je mi to celkem buřt.

díky za příspěvek
ať se daří
hawk

Old Post 08-12-2014 v 19:20 PM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 16

cus pompo,je uplne jedno jaky mas kvetinace pred presazenim do konecnych...ale presazovat dvakrat je taky asi zbytecny...ty sadis z tech malych este treba do 3,5?nez je das do 6,5?

Old Post 08-12-2014 v 19:32 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3370820 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív