Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moonshine + Ghost Train Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Jak to pojede v tom radoby NFT?
This poll is closed.
Uplne na nic 0 0%
Jaks taks 3 12.00%
Normalne 17 68.00%
Luxusne! 5 20.00%
Total: 25 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Moonshine + Ghost Train Haze Příspěvek č. 1






Setup:
Slunicko 1x 400-660W + 1x250-660W
Stinidlo 1x Waweflector(nebo tak nejak) ten nejvetsi + 1x A-wing stredni
Odsavac PK tusim az 460M3 s nastavenim vykonu a teploty
Vetraky 2x nejaky komercni tristupnovy cca 40cm + 1x cca 30cm
Pritah se udela sam odtahem tenhle velkej stan se skoro ani nevcucne....
Stan 240*120*200mozna 220 nevim z hlavy. (samozrejmne v cm)

Medium:
no je to takovy domorobo radoby nft je to novy a poroste to tam poprve neni to odskousene tak drzte palce at to funguje!

Nadrz je cca na 100L proste velka bedna vany
Ram na "stoly" domorobodrevotipo proste drevena konstrukce
V nadrzi s vodou je vzduchovaci kamen 2x napojenej na silny vzduchovatko dela to tam velkej pohyb vody proto to tam je aby se voda hejbala pak je tam topeni 200W nastaveny na cca 20C a cerpadlo nevim asi na 400L akvarko (kdyztak muzu dohledat kdyz bude nikoho zajimat)

Osazenstvo:
Jak je v nazvu...
Klony jsou od mistniho matkare - nick nebudu zminovat kdyz bude chtit ozve se sam klony se zdaji byt kvalitni viz foto (cena primerena)

Zradlo:
Hesi Hydro komplet rada


Uvitam kazdou dobrou radu hlavne od NFŤáku! Takže pište rady, připomínky, komenty!! (hydro sem jel jen bublák s nft sem totalní novaček takze piste fakt vse co mam blbe nejspis o tom nevim!!)

(Myslim ze foto nepotrebuje komentar...)

Naposledy upravil Astronautr 26-05-2014 v 21:51 PM

Old Post 17-05-2014 v 22:03 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 2






Teploty byly v prvni den 15-27C
Vcera 18,5-29C
Dnes 22-29C
Teplota vody 19-21C porad
PH a EC viz foto...
(vlhkost nemerim nemam cim musim dokoupit nevim kam se mi to pri stehovani podelo)
Jinak mi prodaly malou folii asi neumej v g-shopu s metrem... budu muset kus dokoupit a doladit to ale musim cekat do pondeli..

Jo a svitim momentalne 2x 400w.


UP 19/5
Folie dokoupena a ten ph metr uz je na onom svete zejtra jedu pro novej dneska kdyz chudak naposledy vydechl nez spadl do kyble s vodou bylo uz moc hodin a vsude bylo zavreno koupim asi toto co myslite? http://www.growstar.cz/?i=1392/ph-m...5-martini128
jo a ec merak sem vykalibroval ale ukazoval +/-0,050 spravne! a to uz ho mam asi dva roky a ted trictvrte roku skoro lezel uklizenej. (asi vite ze to pro nej neni dobry)


UP 22/5
Teplota noc_20-22C den_26-29C (primo pod lampou jinak do 28C i u stropu)
Vlhkost - 40-70% (zezacatku byla furt 40-55! tak jsem dal vsude bedny s vodou = velka plocha pro odparovani a pomohlo to! a pocitam ze v kvetu jen vyleju bedny a bude zase do 55%)
PH - 5,3-5,9 (litá behem 24 hodin ale pres 5,9 este nevylezlo ani za 48h)
EC - Dnes uz se dostalo presne na 1,0 a zmizlo cca 35L vody
Teplota vody stale 19-21C

Jinak PH merak sem uz koupil,nikdo jste neporadil tak jsem nakonec koupil esential nebo tak nejak ten by mel bejt takovej odolnejsi kdyz budu spokojenej poridim od nich i EC metr (treba za rok zatim spokojenej sem)

No a jedna nemila zpravicka...
Zatim se mi asi na 30% klonu ukazaly perflowers tak nevim jesly bylo neco spatne s klonama nebo holky jen predvadej co jsou zac (to obcas klony delaj ze nahodi takhle mlady a v rustu perflowers) a nebo stres pac sem je dal rovnou do toho nft aniz bych koreny nechal prorust skrze velky kostky coz sem zjistil byla chyba...A ZASE JSTE MNE NIKDO NIC NEREKLI!! Takze zacnete komentovat radit atd!! ja si to tu pak necham promazat takze nebudete spamovat DIKY!!!!!!!!


A nezapomente hlasovat

Naposledy upravil Astronautr 22-05-2014 v 17:37 PM

Old Post 18-05-2014 v 17:37 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 3






Teplota vzduchu primo pod lampou Noc20-23C---Den26-28C Vlhkost 52-76%
Teplota vody 20-22C PH 5,5-5,9 Kolik ho mam drzet?? EC kleslo na 0,93 a voda ubyla.

Foto je presne tyden od dovezeni klonu pockam este tak 2-3 dny a pocitam ze to prepnu, koreny jsem este zadny nevidel ale mozna uz prorostly pod kostky,nevim nezvedam je a folii odkryvam jen uprostred takze ani nevidim na vsechny.










































Tohle je to perflowers viz. muj minuly prispevek.
Jak rikal clen guerilla jen ukazujou ze sou pripraveny vykvest pred prepnutim na kvet vsechny uschly a nove uz se neobjevovali!!!

Naposledy upravil Astronautr 30-05-2014 v 23:05 PM

Old Post 23-05-2014 v 23:40 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 4






Teploty/vlhkost: Vzduch - 20-28C 55-75% voda - 21-23C 100%
EC 1,1 PH 5,2-5,6

Puvodne jsem chtel dnes nebo zitra maximalne prepnout (na radu matkare) ,ale nakonec se my proste zdal prostor malo zaplnenej tak jsem se rozhodl skusit sit ze to este trochu roztaham a prepnu tak za 3-6 dni podle toho jak rychle se to bude zaplnovat. CO MYSLITE???

Jinak sem poridil malej klipsnak aby fucel primo do kytek chtel bych alespon 3 ale kdyz sem zjistil ze stoji 1vetrak 380Kc tak sem zacal uvazovat nad jinym resenim no a ta sit pak poslouzi jako opora zaroven mam v planu tuhle prvni pak nekdy dat este kousek vejs a pak este nikdy vdyztak pridat druho vrstvu hlavne pro spevneni kytek.

A potreboval bych sehnat ale takovy specialni uchytky/hacky dava se to na tyce u HB a tehlech stanu kdyby nikdo mel doma nebo vedel kde koupit byl bych vdecnej!!!





























NEZAPOMENTE HLASOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pres 420 shlidnuti a z toho 5 hlasovalo a to jeste jeden z nich jsem ja, no hruza

Old Post 26-05-2014 v 18:54 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 5






PREPINAME!
Den do 28C primo pod lampou, prevazne 25-27C jinak ve stanu 23-27 (RH 50-60%)
Noc ne min nez 18C prevazne 20-22C (RH 50-80%)
EC 1-1,1
PH 5,5-5,8 (nikdo jsete neporadil kolik drzet a tyhle hodnoty se mi drzi dobre)

ZAKIVKA STALE RUSTOVA!!!

Ponecham este tak 3-5 dnu pac mam ted moc prace v praci a stejne to este poroste. jinak svetlo uz je 12/12 (dnes este 16/12 takze az zitra bude 1. den kvetu) na rustu to bylo 13 dnu ale prvnich 5 dni se to kuli me chybe (viz prisp.c.2) v podstate nehlo takze to rostlo dejme tomu 8 dnu!!

JO A SVITIM PORAD 2x 400W HPS (Obe jsou na kvet )

UP 31/5
Stinitka jsem musel dat na par dni k sobe do stredu aby se osvitily kytky pod objimkama zacinaly ,,slabnout,, i okem je videt ze tam jde min svetla.

Naposledy upravil Astronautr 31-05-2014 v 22:56 PM

Old Post 30-05-2014 v 22:41 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 6

Zdar, co to máš za světlo?? To je dualspektrum??

Old Post 30-05-2014 v 22:50 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 7

Svitim bohuzel kvetovkama nicmene na oko se mi zda ze ta v levo sviti o poznani vic bile jsou obe nove a kvetove jen kazda jina znacka. jinak asi budu muset zapnout 2x600W pac ty kytky ,,pod objimkama,, jsou viditelne nedosviceny a zacinaj celkem zaostavat este mne napadlo premistit nachvily lampy vic na stred co myslite?!

Old Post 30-05-2014 v 22:56 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 8

Myslel jsem si to, na příští kolo kup rozhodně růstovky, ty dva litry se vyplatí zainvestovat a ovlivní ti to celý pěst.. Já bych možná trochu zvednul světla...

Old Post 30-05-2014 v 23:03 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 9

Dobrej napad ale jsou to tahavy haze takze zase nechci aby se nejak moooc tahly za svetlem rozumis ne... zatim sem svetla od naistalovani site nezvedl pac to drzim +-4cm stejne vysoko porad.. muzu dat svetla vejs ale stejnak bych musel prepnout na 600w aby se za nim moc netahly takze to mi asi nepomuze si myslim...

Old Post 30-05-2014 v 23:08 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Astronautr
PREPINAME!
Den do 28C primo pod lampou, prevazne 25-27C jinak ve stanu 23-27 (RH 50-60%)
Noc ne min nez 18C prevazne 20-22C (RH 50-80%)
EC 1-1,1
PH 5,5-5,8 (nikdo jsete neporadil kolik drzet a tyhle hodnoty se mi drzi dobre)

ZAKIVKA STALE RUSTOVA!!!

Ponecham este tak 3-5 dnu pac mam ted moc prace v praci a stejne to este poroste. jinak svetlo uz je 12/12 (dnes este 16/12 takze az zitra bude 1. den kvetu) na rustu to bylo 13 dnu ale prvnich 5 dni se to kuli me chybe (viz prisp.c.2) v podstate nehlo takze to rostlo dejme tomu 8 dnu!!

JO A SVITIM PORAD 2x 400W HPS (Obe jsou na kvet )


Dobré, dobré

mě se zdá, že ty dvě 400W budou v pohodě na tenhle setup, přestože nejsou růstový. Ono to stejně poroste tak rychle a i se to vytáhne, že nějakej metalhalogen nebo modrý světlo by na to neměli velkej vliv. Jde o ty maxima fotosyntézy. Jsou dvě, u modrý části spektra a oranžovo- červený. Zelená neni pohlcována, ale odráží se, tím pádem jsou listy zelené. Modrá je vhodnější pro růst, ale neviděl bych to jako velkou tragédii

to pH je myslim taky v cajku, přeju ti ať to roste!

-víšco v půdě je to zase o něčem jiném, roste to fakt pomaleji a ty patra jedno za druhym jsou tam důležitý. Tohle ti vystřelí nahoru

Old Post 30-05-2014 v 23:14 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 11

jj rozumím, ale když se ti začnou vytahovat tak je zalámeš nebo naohýbáš a zaplníš tím líp prostor.. Je to jen můj názor..

Old Post 30-05-2014 v 23:19 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Astronautr
Teploty/vlhkost: Vzduch - 20-28C 55-75% voda - 21-23C 100%
EC 1,1 PH 5,2-5,6



Jinak sem poridil malej klipsnak aby fucel primo do kytek chtel bych alespon 3 ale kdyz sem zjistil ze stoji 1vetrak 380Kc tak sem zacal uvazovat nad jinym resenim no a ta sit pak poslouzi jako opora zaroven mam v planu tuhle prvni pak nekdy dat este kousek vejs a pak este nikdy vdyztak pridat druho vrstvu hlavne pro spevneni kytek.

A potreboval bych sehnat ale takovy specialni uchytky/hacky dava se to na tyce u HB a tehlech stanu kdyby nikdo mel doma nebo vedel kde koupit byl bych vdecnej!!!


NEZAPOMENTE HLASOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pres 420 shlidnuti a z toho 5 hlasovalo a to jeste jeden z nich jsem ja, no hruza


siť je super nápad, i když sám s ní zkušenost nemám. Dělal jsem si dřív takovej rám a stačilo to, ale bylo to v hlíně a né pod 800W teoreticky, jen 400W

ty úchyty, nejsou to joja? to dřív bylo běžně k dostání, nevím jak teď po razii, mě se to neosvědčilo, snad to bylo i na lampu, sorry. Splet jsem se, pišu rychle ale melo by to bejt neco na stejnym principu, celý plastový ovšem, takže nevim

howk

Old Post 30-05-2014 v 23:29 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
jj rozumím, ale když se ti začnou vytahovat tak je zalámeš nebo naohýbáš a zaplníš tím líp prostor.. Je to jen můj názor..


čoveče, taky jsem o tom slyšel a je fakt že je to v hydru možný, třeba se mi i stalo že se mi kolikrát zlomil stonek pod tím kolínkem za 3,- z growshopu a pak to jelo dál. Je to tam strašná rychlost, takže určitě taky dobrej nápad, do stran to vytahat a polámat, ale myslim si, že s vysokym stropem to bude na výnosu stejný nebo o něco hustší pálky, těžko říct.

zm

Old Post 30-05-2014 v 23:35 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 14

Na nejakou dobu bych ta stinidla skutecne otocil,, at jsou ty pod objimkama lepe osvetlene.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 31-05-2014 v 09:40 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 15

zalamovani sem zkousel ze zacatku ale proste neco se zvedlo moc rychle a neco zas lezelo 3 dny tak jsem dal sit ktera bych rekl nebude ani tak stresujici pro ne chci je pustit kazdopadne nahoru ale nesmej prerust.... este tak tejden je budu drzet +-20cm stejne a pak je o kus pustim planuju je este tak 40-60cm nahoru.... stinitka dam na par dni k sobe otocit je nemuzu by se mi zamotaly kabely.

Old Post 31-05-2014 v 14:47 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 16


Tady něco k navnadění, Moonshine Haze (M2), 45 dní 12/12 Do kosy zbývá ještě cca 25 dní 12/12

Popř nechám smazat, jestli by Ti to tady vadilo.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 31-05-2014 v 20:18 PM

Old Post 31-05-2014 v 15:22 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-12-2015 - Moonshine Haze - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3027690 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív