Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Blueberry 400w indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Blueberry 400w indoor Příspěvek č. 1



Ahoj.
Tak jsem dal dohromady home made boxík a začínám svůj první indoor.

Box 60x120x160. Ze starýho regálu, zaizolovanej 3cm polystyrenem.
Ofuk 2x Hurricane 15cm
Odtah UFO 430m3 s regulací teploty a otáček.
Přítah pasiv
Světlo Osram Planstar Dual spektrum 400w
Stínidlo Adjust-a-Wing
Předřadník NTS 200-440w
Nějaký spínačky, zvlhčovačka...

Substrát Guano-Kalong + BioBizz Allmix 50:50. (neni to záměr nebo experiment. Byly doma)
Hnojky, enzymy Hesi

10ks fem. semen Blueberry od D.P. Nečetl jsem na ně zrovna chválu, tak snad vyjdou a nebudou z toho kreténi. :-)

Semena vyklíčili během 30hod. všechny. Přesazeno do zeminy a prolito čistou dešťovou vodou. Ph 5,9.
První dva dny za oknem a všechny už koukaj na světlo. :-)

Přemísťěno do boxu. Svítim 250W 18-12 den 12-18 noc. odtah zapnutej přes den na 1/3 výkonu, v noci spíná na 20min. každou hodinu. Ofuky jedou stále na stupeň 1.

Teploty 19-22 noc, 23-26 den. Zvlhčovačku nemám ještě vychytanou, šla tam teprve před chvílí, protože vlhkost byla na 40%

Tak snad nic zásadního neposeru. Doposud jen venku, zjednodušeno přírodou.

Naposledy upravil DOCtom 14-05-2014 v 16:19 PM

Old Post 06-05-2014 v 20:22 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

Ahoj vypadá to pěkne,ja si chci uz dlouho poridit nejake bluebbery nebo neco z modre rodiny,budu sledovat,a preji pěkne vysledky

At se daří!!!!!!

Old Post 06-05-2014 v 23:08 PM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 3



Tak kytky jsou druhý den v boxu a celkem se jim podle mě daří. Mají na výšku cca 5cm, jen jedna je trochu zaostalá. Dával jsem semínka do těch rašelinovejch květináčků, což byla blbost, protože to moc rychle vysychá. Tak půjdou do větších plastovejch. Jinak vlhkostí se nedostanu přez 55%, tak to musím ještě doladit.

Old Post 07-05-2014 v 08:12 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OPTIMUS PRIME
Stálý Člen

Karma uživatele OPTIMUS PRIME - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 4

kup si zvlhcovacku a mas pokoj na nekolik let,je to opravdu vyhodna investice

At se daří!!!!!!

Old Post 07-05-2014 v 09:59 AM
OPTIMUS PRIME je offline   Profil uživatele OPTIMUS PRIME   Find more posts by OPTIMUS PRIME   Foto galerie člena OPTIMUS PRIME   Click here to Send OPTIMUS PRIME a Private Message   Add OPTIMUS PRIME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 5

Pěknej setup, BB (regular) od DP jsem jel taky a žádnej problém nebyl.

Jsem zvědavej, co ti z toho vyleze. Nicméně jsem přesvědčenej, že když je nebudeš stresovat, bude vše OK

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 07-05-2014 v 10:04 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 6

OPTIMUS PRIME zvlhčovačku mam. Dával jsem ji tam včera. Ale jak jely dva ofuky, tak to víc nevylezlo. Ráno jsem to nechal jen na jeden a ještě stáhl odtah. tak uvidim.

koles. Snad je moc nevystresuju. Mám to trošku složitější s držením teploty. Mám to v plechový boudě, kde je teplota podobná té venkovní. Proto ta izolace polystyrénem. Musím jak chladit, tak přitápět, což je vyřešeno lahví s pískem a 100w žárovkou uvnitř. Spíná to na noc, když teplota klesne pod 20stupňů. (myslím tím, když maj kytky noc)

Naposledy upravil DOCtom 07-05-2014 v 11:14 AM

Old Post 07-05-2014 v 10:57 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 7

Genetika luxus. Jen koles jel regular a ty femky pokud ctu dobre:-)
Jinak ke kytkam ze semen od DP to je slozite rict ze semenace jsou
mrzaci z duvodu ze v banka nebo prodejce posle semena na prt
je v tom mnoho aspektu na ktere se nesmi zapominat a ne hned
vlastni chyby hazet na banky,tot reakce na odvolavky na DP.
Nu jinak zajimavy napad s tou zarovkou v pisku:-) jak to fici
stiha ti to vyhrat hommadbox pripadne jak dostatecne?

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 08-05-2014 v 20:18 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 8

koogi1. Čau. Jedu femky spíš ze začátečnických důvodů. A že se dá podělat
i zlatý semeno... :-)
Lahev je asi 20cm od ofuku. Při venkovních pěti stupních byla nejnižší
teplota v boxu 18stupňů. Neudržíš na tom ruku. Zapíná to při 20 a vypíná
při 23. Jede to jen když se nesvítí.

Old Post 08-05-2014 v 22:39 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 9

5.den.
Tak jsem kytky přesadil do větších květníků a vypadají, že jim vše svědčí.
Prolito vodou s poloviční dávkou Root complex
Power zyme
Super vit
Ph 6,1
Teplota noc 21stupňů, vlhkost 91%
den 25stupňů, vlhkost 75%

Old Post 09-05-2014 v 17:58 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 10

foto 5den

Old Post 09-05-2014 v 17:59 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 11

Jo jo fajn nápad
Rozepiš se trochu co vše jsi na to použil případně jaká byla
pořizovací cena všech potřebných věciček,věřím že nejen mne
to zajímá. Navíc některým by se tato tvá vychytávka určitě
hodila,tak pokud ti nebude vadit kopčení tak to sem šoupni.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 09-05-2014 v 18:00 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 12


foto 5.den

Old Post 09-05-2014 v 18:01 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 13

koogi1
Nápad neni můj. :-) Okoukal jsem to od kámoše, který tím vytápí terárko. mě to zapojoval kámoš. Takže to shrnu.
Digitální termostat s prostorovým čidlem cca 1300Kč
Kabel, objímka, lahev od okurek 1l, žárovka 100w, (už nejde koupit, musíš někde vyhrabat) zástrčka.
Podle objímky vystřihneš díru do víčka, namontuješ objíku se žárovkou a zasypeš křemičitým suchým pískem. (třeba do bazén. filtrací) Vyzkoušet ve tmě, aby nebyla žárovka k jedný straně a neprosvítala. To celý zavěsíš do boxu dle libosti. :-)

Naposledy upravil DOCtom 09-05-2014 v 19:38 PM

Old Post 09-05-2014 v 19:26 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 14


Tak jak je teď venku nízká teplota, tak jsem musel začít svítit 400W pro udržení optimální teploty. Padalo to k 19 stupňům a to už není dobrý. Teď je teplota 23-25°. Vlhkost 65-70 den. Na noc jsem musel přečasovat odtah, protože byla 91% a to už je asi dost. Teď je 80-85%
Měl bych jen několik dotazů, kdo jste jel blueberry. (koles) Jaká technika jim prospívá, jaká naopak ne? Prý se samy celkem pěkně větví, ale nemohu je nechat kvůli výšce boxu přerůst. Takže topping a scrogging?
Dík za odpovědi, nechci ten první grow nějak podělat a zkušenosti jsou jen teorie. :-)

Foto den 9.

Old Post 13-05-2014 v 09:34 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 15

Čau, samozřejmě záleží, jaké budeš mít pheno. Já měl dvě, jedno víc indika a druhý víc sativa (takhle jsem si to rozdělil podle struktury palic). Obojí se pěkně větvilo a i na záštip reagovaly dobře. Ohýbání ani štípání jim nijak nevadí. Máš pravdu, že mají tendence se trochu táhnout, ale jde to ukočírovat. Zkus na ně nasadit LST hned, jak trochu poporostou, a držet vrcholky v rovině. Pokud by se i přesto moc táhly, klidně štípnout.

Jo a ještě k tý teplotě: 19 stupňů na noc je úplně v klidu, klidně můžeš jít ještě o pár stupňů níž - tak na 15. Neříkám, že je to pak optimální, ale na druhou stranu mám vyzkoušeno, že to nijak neškodí.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-05-2014 v 10:04 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 16

koles. Díky za odpověď. Vyzkoušim.

Ta teplota mě právě klesla, když měly den a svítil jsem 250W. Bylo to ráno po šestý hodině a venku byla fakt kosa.

Old Post 13-05-2014 v 12:43 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-09-2018 - White Berry 400W Second Grow - 30 odpovědí
21-11-2018 - Blackberry cream 400W DR 90 - 31 odpovědí
02-10-2017 - Glueberry og - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1898110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív