Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rákosova indoor galerie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Rákosova indoor galerie Příspěvek č. 1






čus,
mám tu další indoorovej počin, ale nemám moc času na celý komplet vlákna na každý kolo, no stejně bych to flákal
tak sem budu házet jen fotky se stručnejma popiskama co se zrovna v boxu děje + nějaký zajímavosti když bude co

momentální várka čítá 13 slečen:
2x Anesthesia x Killing Kush 1
3x Anesthesia x Killing Kush 2 (afganskunk pheno)
1x White Fire OG pheno č.4, kush dominantní
1x Larry OG mrzák a koště z hrozně slabýho řezu, ale bylo mi líto ho vyhodit
1x Chemdog x Purpurea Ticinensis
2x (Chem D x Cinderella 99) x Cinderella 99 2 velice nadějné slečny ze semínek (tragická klíčivost, semínek bylo 15)
3x (Pre98 Bubba Kush x Double Purple Doja F2) x Blue Satellite 2.2 3 řezy z venku z posledních semínek od místního

setup je 1x1x1,8m box z latěk a diamantovky, světlo 400w HPS phillips master son-t pia greenpower na elektromagnetickém předřadníku, na růst svítila 250w
květináče 5,6l teku, substrát ze zahradnictví asi za 100kc
hnojeno ze začátku zbytkem Bcuzz hydro A+B a cannaboostu, v druhý půlce Canna coco A+B a green sensation od plagronu ( kdyz už mám asi 3 lahvičky z cannafestu ) + ph upravováno kys. fosforečnou
ofuk obstarávám jeden klipsňák (dost mizernej) a 12x12cm sunnon co chladí lampu, odtah neni je to punk a nejspíš poslední kolo v týhle skříni tak to neřešim... provizorně stačí částečná absence stropu skříně

foto:
1,2,3 - (CHD x C99) x C99 kompaktnější a hezčí pheno, hrozně se nafukuje, ale voní tak nějak neutrálně/nijak

4,5 - druhý pheno, vzdušnější palice, jinak velikostně podobné a vůně je silně ananasová a svěžě nakyslá

jo a obě jsou sativy jak prase některý věci ve skříni přerostly i o 30cm a to jsem je ohejbal

Naposledy upravil Rákosníček 22-11-2012 v 15:21 PM

Old Post 22-11-2012 v 15:03 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2






ták po vlně lenosti dodám fotky minulýho kola, bohužel se jich dochovalo díky mojí blbosti hrozně málo

takže první fotky jsou (Chemdog x C99) x C99 komplaktní feno těsně před kosou, byla to nádherná kytka, u obou fenotypů ještě váham jestli si matky nechám nebo ne

tahle měla větší výnos, lepší strukturu palic a vyšší vzrůst, ale chuť a vůně není nijak výrazná, ale testem rozhodně prošla

Old Post 30-03-2013 v 13:58 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 3






1,2,3 - (Chemdog x C99) x C99 druhý fenotyp, palice vzdušnější, spodky řídké, ale vůně je nádherně ovocná, ananasová, hodně svěží a chutí mi připomíná ovocný pivo co se týče kouře vítězí tahle

4,5 - klasika larry OG kush, tohle byl takovej mrzáček, ale docela se ještě předvedl ta vůně (smrad ) a chuť je hrozně originální a skvělá

Old Post 30-03-2013 v 14:14 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 4






tak a tím se dostávám k současnýmu projektu, kterej jsem chtěl prezentovat už mockrát, ale vždycky do toho něco vlezlo

vsadil jsem na Alien Abduction od OG seeds, je to kříženec Alien OG a Alien Dawg takže by to nemělo bejt zlý

začínal jsem s 21 semínky, nakonec zůstalo 9 slečen takže jsem místo ještě doplnil 2 řezy Larry OG x The Purps, jedním Chemdog x The Purps a 5ti semínky AK47 x Jack Herer (holky byly nakonec 4) na finální počet 16ks

kupodivu to rosto dost různorodě takže jsem čekal a čekal až to přerostlo

za zmínku stojí taky novej setup a to homebox white 100x100, ventilátor prima klima 230/360m3, pacháč 300m3 a odhlučněný potrubí, díky čemuž konečně nesmrdí úplně všechno
co mě hodně překvapilo je hločnost ventilátoru, mám ho v krabici s molitanem, hadrama a tak a na nižší rychlost skoro není slyšet, na vyšší ano, ale nic hroznýho

1 - 9 slečen AA
2 - box (tou dobou ještě ten starej punk ) cca na začátku květu
omlouvám se, že fotka leží, ale já jí mam správně tak nevim co to ¨
3,4,5 - tři různý AK47 x JH, dnešním dnem seklý

Old Post 30-03-2013 v 14:44 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5






1,2 - první pokosenej Alien, +- 60 dnů květu
nejspíš nejhorší fenotyp, palice malinký, nijak extra prorostlý...takový nemastný neslaný, i když ten smrad je šílenej hodně vtíravá až nepříjemná kořeněno chemická vůně

3 - Larry OG x The Purps ta si ještě chvilku počká, vypadá hodně podobně jako čistej larry, má jen víc pryskyřice a vypadá potentnější, vůně je typickej OG smrad, lehce nasládlej

4 - jeden z těch lepších Alienů, ještě nějakou dobu pokvete, výnosově nebude špatnej a jde skvěle do fialova (to mají 3 nebo 4 fena, ale tohle rozhodně nejvíc ) voní podobně jako ta na prvních dvou fotkách

5 - Chemdog x The Purps, v příštích dnech půjde pod kosu, voní hodně svěže ovocně a vypadá zajímavě, ale tenhle řez byl nejspíš mrzák, vůbec nemá pořádný stonky a tak, jen takový mizerný větvičky
tohle je taky nejvetší pálka

Old Post 30-03-2013 v 15:18 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 6

Tos mi udělal dnešníma fotkama fakt radost, už jsme se nemohl dočkat!

Co jsme měl ten Chemdog x The Purps venku, tak výnosově na tom byl líp než Larry OG x The Purps. Tam musela bejt nějaká chyba, možná, že ten řez jsem ti dával nějakej pochroumanej...
Jinak teda koukám na toho Larry OG x The Purps a dobře, že jsem tu matku schoval , jen si teda nejsem jistej jestli bych chtěl, aby to bylo ještě silnější! Ale těch 70 dní bude potřebovat...

Jinak AA vypadaj taky dost zajmavě, uplně čumim, kde se tam bere ta fialová!
Tak to pak nezapomeň řádně zdokumentovat a brzy nashle!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 30-03-2013 v 16:37 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 7





čus jojo ten chemdog x purps vypadal krásně, ale pak jsem ho zaštíp a nejak se uplně posral
ten larry OG x purps je úplně jiný kafe, jsem zvědavej jestli je to fakt tak megasilný... zatim to vypadá, že jo hlavně mi přijde, že ty ovocný náznaky ve vůni už úplně přebil ten larry, jsem zvědavej na chuť, ale asi to bude dost těžký

1,2 - nejšílenější feno Alien Abduction - č.9 , výnos slabej, ale pocukrovanost tak 15 z 10ti

3 - jeden z favoritů AA - č.3, hodně tvrdý paličky, jde do fialova, narozdíl od ostatních nemá tak silnou vůni, ale je asi nejsladší

4 - poslední AK47 x JH, nejdelší květ a nejhorší stonky, kdybych to neuvazoval tak leží na zemi už tak od půlky květu


jo a včera zjištěno, že jedno feno (AA 1) v posledních dnech vyhodilo pár banánů a i pár začínajících semínek jsem našel sice asi tři a nic jinýho, ale dál asi nepostupuje...

další fotky až nabiju foťák, jsem fotograf na hovno takže jich jde použít jen pár vždycky

Old Post 01-04-2013 v 14:36 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 8






1,2,3 - Larry OG x The Purps
tenhle model vypadá každej den daleko líp hrozně se těšim na ochutnání

4 - Chemdog x The Purps minutku před kosou
voní hodně sladce ovocně, ale 80% kytky jsou spodky

5 - AA 1 - výše zmíněnej odhalenej lehkej hermáč, nefialovějící feno, vůně pro AA typická - dráždivá kořeněno-chemická (nevim moc jak ji popsat ), hodně intenzivní
naštěstí se projevil/a až takhle pozdě takže nestihla napáchat škody, jen jedno jediný semínko na jiný kytce jsem zatim našel, na týhle asi 4 nakonec (zatím )
+ teda jedno na AK47xJH, ale to je plně zralý, takže má původ někde jinde

Old Post 02-04-2013 v 23:34 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 9






1 - AA 1 detail problému

2,3,4 - AA 8 ta půjde v příštích dnech, jedna z nejintenzivněji vonících a nejvytáhlejších, malý hodně tvrdý paličky

5 - poslední AK47 x JH před kosou, na fotce je vidět ohromná síla stonku - trvalo mi asi 5 minut než se mi podařilo dostat tu paličku do nějaký fotitelný polohy

Old Post 02-04-2013 v 23:53 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 10






1,2,3 - AA 4 (myslim, jsem línej se jít podívat ) edit. jo sedí to
nejvytáhlejší ze všech, ale stonky alespoň držej co maj, jinak vůně typická, spodky skoro nejřidší

4 - AA 9
rozhodně nejzajímavější ze všech, na fotce to není moc vidět, ale začíná taky slušně fialovět

5 - AA 6 nejhorší stonky na světě, snažil jsem se jí nějak podepřít, ale marně, voní podobně jako když by ji k tomu pochcala kočka či co a paličky maličký

Old Post 03-04-2013 v 00:08 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 11






EDIT: 63. den květu


1,2 - AA 2 nejfialovější, jedna z nejlepších + to jedno partyzánský semínko

3 - AA 3 mírně fialová, nejsladší, jedna z nejlepších

4,5 - AA zprvu zdaleka nejřidší, teď dohání co může, ale je hodně citlivá, jediná má problém s ph

Old Post 03-04-2013 v 00:41 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 12






1 - AA 9 nejpocukrovanější

2,3 - AA 3 jedna z nejlepších, fotka chvilku před kosou, má i docela dobrej výnos, hodně těžce ale nikolv dráždivě voní a bohužel jsem našel tak dva banánky, ale úplně neznatelně takže jí ještě asi dám šanci... když už je jedna z nejlepších

4,5 - AA 2 - fialová, dost tmavě, slušněj výnos asi nejlepší feno, ale až kouř rozhodne

Old Post 05-04-2013 v 22:06 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 13






tak tu mám poslední várku fotek, sice trochu opožděně, ale což
do dalšího kola už pak jen fota sušiny a pár slov k tomuhle modýlku, i když to asi spíš v galerii indoor odrůd, kam ten alien nepochybně patří

jinak skoro všechno je suchý a můžu říct, že přes počáteční pochybnosti je to pecka
fena 2,3,8 a 9 postupují dál


1 - AA 9
hodně potentní záležitost, výnosově nakonec průměr, voní hodně intenzivně, obecně má ten alien dost specifickou silnou vůni, nezvyklou, někdy až agresivní

2,3 - Larry OG x The Purps
jedna z nejsilnějších věcí co jsem kdy pěstoval, výnos pěknej, účinek zdrcující v rozumnym množství (maličkym) neuzemní, ale pošle vás do říše divů
má těžkej mírně dusivej kouř, podobnej čistýmu larrymu, ale potence je ještě o level výš

4,5 - AA 2
pravděpodobně nejlepší fenotyp, vrcholně estetická kytka, vůně hodně pronikavá, zatím huleno jen jednou a
výnosově nejlepší ze všech

Old Post 14-04-2013 v 22:03 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 14






1,2,3 - AA 8
jedna z nejvyšších, vůně snad ještě silnější než u ostatních, výnos lehce nad průměrem, zatím nehuleno


4 - AA 5
tuhle jsem dlouho považoval za nejhorší, teď na konci sice dělala co mohla, ale je náchylná a prostě celkově neprošla
ovšem ve vůni má narozdíl od ostatních příjemně svěží nádech

5 - palička pro potěchu oka
je to AK 47 x JH, ten fenotyp co neunesl palice, jedinej u kterýho nakvetla matka a šla na okno
výnosově je nadrůměrnej, vůně sušiny je těžce pižmová, nezvykle plná, chutná hašišově a potencí nešetří

Old Post 14-04-2013 v 22:20 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 15

Super dred hele!
S Larry OG x The Purps si mi udělal radost! Taky si tam střelim ted jednoho Larryho a Larryho x The Purps at to můžu pořádně porovnat!

Jinak ty AA vypadaj taky hodně krutopřísně , hlavně ta 9!
Jinak použít na tu 9 toho samce Tahoe alien je fajn nápad, to by mohlo hodit nějakou zrůdnost! Já s nim chci prcnout Larryho, když to s Purpsem vypadalo takhle, tak si nechci ani představovat ten kros s TA.
Hod sem pak nějakou sušinu!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 21-04-2013 v 08:48 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 16






na jaře předpěsty na ven, celý léto pryč, ale nezahálim a pomalu už je zase co fotit

tohle kolo vzniklo poměrně spontálně, jelikož nebylo jistý jestli to teď půjde nebo ne, naštěstí šlo a už kveteme, konkrétně máme 31. den 12/12

současný osazenstvo je 9 holek v 6,5l květináčích, substrát plagron lightmix namíchanej se zbytkem agro substrátu s mykorhizou, na růst hnojeno biobizz bio grow + enzymes+ od AH + kys. fosforečná pro snížení ph a na květ biobizz bio bloom, + enzymy + bloomstimulator od bcuzz + ted prvně zbyteček green sensation od plagronu + kyselina

ph drženo kolem 5,8-6,0
ec neměřim
hnojek dávám spíš míň než víc, mám problém se zasolováním substrátu u jedný kytky (bubblegum) a stejně jak jsem teď v létě lítal pořád někde mimo tak dostávaly hodněkrát jen čistou vodu s upravenym ph, na některejch se to bohužel trochu projevilo nažloutlejma listama, ale víc dusíku už jim asi dávat nebudu

osazenstvo je:
2x (chem d x c99) x c99 fenotyp c99
1x bubble gum z řezu odsud
4x alien abduction fena 2,3,8 a 9
2x (anesthesia x killing kush) F2 z řezů z venku, 2 fena

foto:
1,2 - AA9 ta se teprv začíná rozjíždět
3,4,5 - c99 feno, sativa s hrozně rychlym nákvětem a ovocno-ananasovou vůní, matka bohužel už nežije

Old Post 26-08-2013 v 14:24 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-10-2017 - Jááova galerie - 129 odpovědí
27-02-2012 - Lukynova Galerie - 67 odpovědí
28-05-2010 - První indoor euforia - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6018930 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív