Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w - NFT - CN Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

600w - NFT - CN Haze Příspěvek č. 1



Hááj Growerzzz!!
tak je tu po delší době další kolo v mym boxu....

box: Dark Room 120*120*200
osvětlení: 600w Sunmaster Dual Spectrum
nádrže: 2x Grotank 50l
hnojiva: AH dutch formula (grow+bloom+micro) + AH growth/bloom excel. + AH enzymy + ze začátku AH Root stimulator
dopňková chemie: ph+ a ph-

a konečně osazenstvo:
16x CN Haze

Nyní jsou kytky již v 1.dnu květu, z počátku jsem měl problémy a kytky nechtěly prorůst rockwoolovými kostkami - řekl bych takový klasický NFT problém. Poté co prorostly, tak jely moc pěknou rychlostí,takže vlatně to co vidíte na fotkách je po cca 2 týdnech růstu (minimálně týden se sekly).
Udělal jsem si radost a přikoupil Lucilu Ballast 600W, pH/EC metr od Hannah Instruments a 2x BIO filtr s Bio Magix.... navíc jsem zjistil, že je u nás tragická voda, takže jsem ještě přikoupil reverzní osmózu a kytičky dostávaj jen to,co potřebujou....
včera jsem kytky poprvé ohnul pomocí kolínek, tentokrát pojedu bez mého oblíbeného SCROGu, tak jsem zvědav :-)
s BIO Filtrem jsem měl problém s instalací k NFT tankům, takže jsem to vyřešil tak,že jsem na trubici od BIO filtru nastavil hadici a na tu hadici umístil čerpadlo, kterým jsem jinak rozháněl vodu uvnitř tanku.... můžete to vidět na třetím obrázku, snad to z toho pochopíte
pH 5,9, EC 0,9 .... to be continued :-)

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 16-11-2012 v 16:36 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 2


foto potuněného bio filtru :-)

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 16-11-2012 v 16:39 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmerčenej Klon
Stálý Člen

Karma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 3

Zdravim, vypadá to pěkně... Zajímalo by mě, co je zač CN Haze. Nemáš nějaké bližśi info?, popřípadě kde si pořídil?

First Grow pole 2009

2 Grow - Křoví a kopřivy 2010


3. Grow - Critical + a SuperSkunk


Old Post 23-11-2012 v 14:25 PM
Zmerčenej Klon je offline   Profil uživatele Zmerčenej Klon   Find more posts by Zmerčenej Klon   Foto galerie člena Zmerčenej Klon   Click here to Send Zmerčenej Klon a Private Message   Add Zmerčenej Klon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 4

Zmerčenej Klon: zdarec,hele je to model Cannalope Haze, kterej měl bejt v podstatě něco jako "meziprodukt" při šlechtění, ale daly se i nějaký semena pořídit .... já jsem to jel už druhý rok venku, tak jsem tentokráte nasadil i do skříně... sehnal jsem to tady od člena G - má matku....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 26-11-2012 v 19:04 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 5



Menší aktualizace v podobě fotek.... 11. den květu...
prosím zkušené NFT pěstitele - nevíte, v čem vězí můj problém s NFT? naleju zálivku 5,8 pH a druhý den tam mám třeba 4,7 pH... (to mi dělá z vody upravený reverzní osmozou- týhle vodě musím dávat pH+), když tam dam kohoutkovou a upravim na ph 5,8(musím používat pH-), tak mám druhý den třeba 6,8 pH... teď zkouším experimentovat s mixem kohoutkové a osmotické vody, ale zatím jsem v začátcích, tak žádné extra výsledky..jestli má někdo nějakou radu, rád ji uvítám...

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 27-11-2012 v 16:08 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 6

zdarec s nft zkušenosti nemám ale řekl bych že to bude podobnej problém jako se řeší zde že kolísání ph je způsobený čerpadlem popřípadě vzduchovadlem v rezervoáru tak snad ti nějeak poradí zde http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65993
jinak CN je top tu nádhernou vůni cejtím až semať se daří

chlast je prostě chlast......

Old Post 27-11-2012 v 16:18 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 7



tak s pH je to neustálý boj bez vítězů ..bohužel jsem ještě nenašel ideální poměr vody z reverzní osmozy s normální odstátou,takže mi pH lítá od 4,8 - 6,8 ... vim, že to pro kytky není zrovna ideální , ale zatím jedou krásně a dělají mi radost :-) viz foto - 23. den květu

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 08-12-2012 v 15:29 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 8






po delší době aktualizace - kytkám se daří skvěle, dnes mají 3. den na Ripenu, jsou v 43. dni květu.... přidávám pár fotek, i detailů... palice jsou docela pěkně nafouklý a hlavně lepkavý,smradlavý a orosený...tak jak to má být :-)

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 29-12-2012 v 18:41 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 9

tak tu máme 55. den květu a blíží se konec.... kyti jsou už na vodě , předtím jsem trošku experimentoval a vyzkoušel konec na Ripenu a následně Final Solution.... v sobotu přijde kosa, tak jsem zvědav :-) šišky jsou pěkně tvrdý a voní to parádně.... tak to má být :-)

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Naposledy upravil Spawnmaster 11-01-2013 v 18:35 PM

Old Post 10-01-2013 v 21:06 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 10






foto....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Naposledy upravil Spawnmaster 11-01-2013 v 18:43 PM

Old Post 10-01-2013 v 21:09 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 11

Ty jo, pekny paldy a.krasny vyplneni prostoru...stipal jsi je, nebo jsi nechal central? Moc jsem thread nestudoval, tak se zeptam :-)

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 11-01-2013 v 23:26 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 12

Zdenda89: štípal jsem minimálně,docela se to větvilo...až překvapivě hodně na to, že to má být více sativa.....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 12-01-2013 v 19:01 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 13






tak pokoseno.... po pár hodinách strávených stříháním nahazuju nějaký foto (kvalita nic moc - všechno z mobilu :-/ ) ... pro aktivisty - můžete tipovat, kolik toho bude, i když z mých příspěvků těžko odhadovat , vim :-) i já sám nevim, co mám čekat.....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 12-01-2013 v 19:02 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 14

Diky...muj tip je(asi 3 kamosi to jedou furt) 533 g ale preju vic;-)

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 12-01-2013 v 20:01 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 15

paráda hned bych se zakousl do té palice CN musí to teď u tebe moc vonět tím lahodným ovocným odérem vypadá to na pěkný macky řekl bych tak 633 g

chlast je prostě chlast......

Old Post 13-01-2013 v 11:15 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 16

tiše závidim zkusím rovnejch 600g

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 13-01-2013 v 11:54 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-10-2017 - NFT 2x600W CN HAZE - 49 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1773720 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív