Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W, box 1.2m, 6x White Russian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Obecné 600W, box 1.2m, 6x White Russian + 2 freebies - 1st round Příspěvek č. 1

Zdravim
Je to uz 7 let co jsme se sousedem na vesnici poprve zkouseli neco vypestovat ve skrini. Naivne jsme si mysleli, ze se to jeho rodice nedovi, protoze mel v podstate svuj byt v jine casti baraku, ale porad nam bylo nejakych 15 let a rodice se vam techto letech proste do pokoje vetrou at chcete nebo ne
Tato naivita trvala presne 2 dny, dokud se Vojtovo (jmeno pozmeneno) mamka nerozhodla zjistit, proc ze to ta satni skrin tak divne huci K nasemu prekvapeni to vojtovo rodice (oba zemedelci s nekolika tituly) vzali docela sportovne a dostali jsme povoleni nas pokus alespon dokoncit, protoze pry moc neverili tomu ze je mozny neco takovyho jako je marihuana, a jeste k tomu nejaka kvalitni, vypestovat ve skrini.
Challenge accepted a nam se nakonec podarili udelat sklizne dve. Gramaz byla pomerne slusna, ale fukncnost byla temer nulova, rozumej ZADNA za danych podminek se ale vlastne ani nebylo moc cemu divit, ale finance proste v 15ti nebyly (temer zadne vybaveni, pouze 400W kit + hnojiva + bila folie jinak zbytek co dum dal vcetne semen z outdooru atd .) Zde par fotek..


http://grower.cz/photos/011913/0001.jpg
http://grower.cz/photos/011913/0005.jpg

No, dost k nudne historii.

Ted po sedmi letech jsem se rozhodl pro treti pokus a tentokrat uz nejsem limitovan penezi, takze se budu snazit si s tim trochu pohrat. Veskere potrebne vybaveni jsem vesmes koupil na ebay a info se budu snazit cerpat tady. Budu se snazit postovat krok za krokem a budu rad za jakekoliv rady a pripominky.

Zde je vycet veci ktere mam jiz nakoupene. Urcite mi tam dost veci chybi, tak pokud vas neco napada, rychle sem s tim. Rozsvitit bych mel zhruba za 10dni.

Vsem diky za pripadne rady. Doufam se memu tematu vyhnou haters a vse se ponese v pratelskem a konstruktivnim duchu.

GLHF

Info (nebudu to prekladat z ebay, kazdy stejne asi tusi o co se jedna) :

COMPLETE 600WATT LIGHT SET UP WITH CE STAMPS
1 X 600 WATT HPS LAMP
1 X 600 WATT LIGHT SHADE
1 X 600 WATT POWER PACK ALL READY TO RUN

FAN AND CARBON KIT
KILLS HEAT AND SMELLS FAST
1 X 4"TT100 FAN
1 X CARBON FILTER

CANNA FEED PACK FROM HOLLAND
1X CANNA COCO 1L A
1X CANNA COCO 1L B(USE THE COCO A+B (FROM START TO FINISH)
1X CANNA PK 13-14 250MLS BOOSTER (USE IN THE LAST 3 WEEKS TO MAKE YOUR PLANTS FILL OUT)
1X PH TEST KIT
1X PH DOWN 250MLS
1X PH UP 250MLS

THE STUFF FOR THE PLANTS TO GROW IN
8 X JIFFY PLUGS (FOR SEEDS TO GO IN)
1 X HYDRO PEBS 8-16mm 50 LITRES (GOES IN THE POTS)
1 X SUPER 3C COCO PLUS PEAT 50L (GOES IN THE POTS)

WILMA 8 POT COMPLETE
8XPOTS 1XTANK 1XTOP TRAY 1XPUMP 1XPARTS KIT

OSTATNI PRISLUSENSTVI
CASOVAC
STOLNI VENTILATOR
TEPLO-VLHKOMER

SEMENA
Serious Seeds White Russian #1 Auto
Feminized Cannabis Seeds - 06 seeds
FEMINIZED UFO #1 Delicious Seeds Auto Northern Light Blue
FEMINIZED UFO #2 Delicious Seeds Fruity Chronic Juice


To by bylo prozatim vse. Pokud vas napada neco co koupit (zlhcovac, odhlucnovac, cokoliv) urcite piste at to stihne prijit nez zacnu.
Az to budu mit postaveny tak sem hodim foto.

Naposledy upravil tomahawk23 03-07-2012 v 09:29 AM

Old Post 26-06-2012 v 11:27 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 2

Mel jsem tento thread na konkurencim serveru ale protoze je tamni admin poekud zvlastni, rozhodl jsem se vratit sem a po x letech zas neco prispet

Kdyz to vezmu ve zkratce... Z puvodni zakoupene vybavy toho moc nezbylo. Vybojka nesvitila takze sem vratil cely svetlo-kit a koupil misto nej zvlast digi predradik s regulaci vykonu, Adjust-a-wing large stinidlo a ovou vybojku. TT100 se ukazala jako neschopna uchladit 600W a tak jsem objednal TT150 s termostatem a regulaci otacek a hnojiva jsem dopnil o RHIZOTONIC, CANNA BOOST a ENZYM (nevim jak presne se to posledni jmenuje

Hodim jsem teda jen fotky jak postupuju a pak se budu snazit updatovat aktualni fotky i s nejakym komentarem nebo otazkou.

Zatim

Old Post 26-06-2012 v 11:37 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 3

..

Old Post 26-06-2012 v 11:42 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4

ude jsou nejake fotos

Old Post 26-06-2012 v 11:50 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 5


zde jsou nejake fotos..

Naposledy upravil tomahawk23 26-06-2012 v 12:18 PM

Old Post 26-06-2012 v 11:51 AM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 6

neprijdu si nijak extreme vyhulenej, dokonce znam i zaklady html/php, ale reknu vam ze pridat sem fotky je fakt docela umeni

Old Post 26-06-2012 v 12:19 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od tomahawk23
neprijdu si nijak extreme vyhulenej, dokonce znam i zaklady html/php, ale reknu vam ze pridat sem fotky je fakt docela umeni


Nech si to přendat do fotogalerie indoor,tam přidáš i 5 fotek najednou..
A před uploudem fotek je třeba zmenšit jejich velikost(kvalitu) a pak ještě zaškrtnout automatickou úpravu na povolenou velikost..Nedávno došlo k omezení velikosti fotek které server uploudne..

Old Post 26-06-2012 v 12:28 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 8






- stavba boxu, osvetleni, vetraku atd
- kliceni + 1. a 2. tyden v rustu

Old Post 26-06-2012 v 14:12 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 9






..

Old Post 26-06-2012 v 14:14 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 10




.....

Old Post 26-06-2012 v 14:15 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 11

zdarec máš to pěkně udělaný hlavně vytáhni ten předřadník a zásuvky mimo box !! to by pak taky mohlo dopadnout hodně špatně jináč ať se daříí :-)

chlast je prostě chlast......

Old Post 26-06-2012 v 14:31 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 12

Zdar vsem.

tak pokud bych to mel nejak zrekapitulovat, je to vlaste muj prvni samostatnej grow a tak na sebe chyby nenechaly dlouho cekat

1/ OBJEDNAVKA A VYBER ZBOZI
Objedani celeho kitu - komplet svetlo + hnojiva + medium + drip + vetrani atd atd.. se ukazalo jako naprosto spatna volba. Po sestaveni cele skrine a zapojeni vseho jsem zjistil ze svetlo nesviti. Takze reklamace a mezi tim mi bylo doporuceno stinidlo A-wing large, takze jsem investoval a pak jsem se taky docetl o regulovatelnem predradniku takze dalsi trojka navic. Pak jsem musel dokupovat celou sadu hnojiv (rhizotonic, enzymy, booster), TT100 se ukazala jako naprosto nedostacujici, kdyz pri plnem vykonu je ve vnitr stale okolo 31°C.
Takze dalsi priobjednavka TT150 s termostatem a regulovani otacek, coz s sebou nese i nove potrubi a pravdepodobne casem i novy filtr (koupil jsem redukci tak uvidim co zvladne ten mensi...
Jedine co bych na tom celem setu vypichnul je to, ze stan mi poslali 2x takze se mi 1500 vratilo ale i tak, mam (mel sem) vsechno vybaveni doma dvakrat uplne zbytece...

Dalsi zasadni chybou bylo zakoupeni semen. Kdyz jsem vybiral tak jsem o auto odrudach vedel jen to ze se sami prepnou, coz mi prislo na zacatek idealni... No nechci malovat certa na zed ale myslim ze 8 auto kytkama tuhle plochu nezaplnim. Scrog se tentokrat tedy nekona a zakoupena sit snad najde vyuziti v pristim kole...

No uvidime jak se to bude vyvijet.. Z puvodniho naivniho cile 400g to vidim aspon na 100 a budu rad

Jinak holky jsou dneska 10 dni v rezimu 20/4. Pred 3 dny sem je presadil z kelimku (mozna trochu predcasne ale uz jsem se nemohl dockat az vyzkousim WILMU ) coz se projevilo mensim ovadnutim ale dneska se az na jednu dari vsem dobre. Pokud se jeji stav do zitra nezlepsi tak sem hodim foto.. (snad nebude pozde )

Zatim pestu zdar

Old Post 26-06-2012 v 15:49 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Grazzl
zdarec máš to pěkně udělaný hlavně vytáhni ten předřadník a zásuvky mimo box !! to by pak taky mohlo dopadnout hodně špatně jináč ať se daříí :-)


Ahoj, diky za pochvalu. Predradnik uz jsem hodil ven pred tydnem. Na tech prvnich fotkach je proto venku. Driv jsem mel 400W a ten predradnik u toho mel snad 1000°C. Tenhle 600W digitalni je vlazny (a tim myslim naprosto!) coz me jeste ted udivuje dokonce vyrobce uvadi ze ma vodeodolne iziolovae telo takze by s nim vlhkost nemela nic udelat ale v pripade nehody s dripem by to urcite mohlo nadelat paseku. Urcite muzu doporucit...
co se tyce tech zasuvek tak mam vevnitr roztrojku s casovacem a nejakyma pojistkama, cely asi za 800kc, tak doufam ze kdyby nahodou, tak to jen vylitne.. je to vsechno privazay zdrhovackama 30cm nad zemi tak snad je to zabezpeceny dost ne?

Naposledy upravil tomahawk23 26-06-2012 v 16:07 PM

Old Post 26-06-2012 v 15:55 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 14


Par kyti ma ještě nějaké listí malinko zkroucene dovnitř. To znamená preliti nebo opak?

Jo a údaje. PH 6, EC 1.6, teplota den 31.5 - 32max, 23 v noci. Vlhkost 80% den, 85 v noci.

Už před 10ti dny sem objednal to větší ttcko a když sem jim dneska psal kde jako je, tak odepsali že ho ještě neposílali protože k němu nemaj potrubí.. no comment. Dneska to prej poslali teda bez potrubí který už mám stejně doma. Koupil jsem akustické potrubí 150mm protože i tohle 100 dělá docela randal tak to chci aspoň zkusit..

Naposledy upravil tomahawk23 26-06-2012 v 16:29 PM

Old Post 26-06-2012 v 16:18 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 15

predradnik a dalsi el. dej ven z boxu pokud to nejde tak to dej stejnak ven

Old Post 26-06-2012 v 16:25 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomahawk23
Stálý Člen

Karma uživatele tomahawk23 - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 16


Preliti, sucho nebo horko? Vlhkost 80 teplota 32

Old Post 26-06-2012 v 21:21 PM
tomahawk23 je offline   Profil uživatele tomahawk23   Find more posts by tomahawk23   Foto galerie člena tomahawk23   Click here to Send tomahawk23 a Private Message   Add tomahawk23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-05-2016 - 20X White Russian - 0 odpovědí
01-05-2016 - 20X White Russian - 0 odpovědí
05-07-2013 - 600W drip [KOKOS] 19 x White russian - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8654210 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív