Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Podruhé 600W, Power Plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Podruhé 600W, Power Plant Příspěvek č. 1



Ahoj. První pokus skončil tak nastal čas na další, snad už bez chyb a bez škůdců...
Setup stejný, až na stinídlo... místo toho malého levného tam bude original A-wing medium

Box
GreenRoom 120x120x200

Osvětlení:
Růst i květ výbojka PowerPlant Super HPS 600W, předřadník PowerPlant DayLite 600W a stínidlo Adjust-A-Wing Medium

Ventilace:
Ventilátor Prima Klima 425m3/h, pachový filtr Hy-Filter Carbon+ 400m3/h, FlexAir 125mm, klipsňák

Substrát:
vše v kokosu, 11l květináče

Hnojiva:
Rootfast, Terra leaves, Terra max, Atazyme, Bloombastic a nakonec Final Solution
Zalévání odstátou vodou z kohoutku, kontrolováno pH metrem Essentials a upravováno pH-, EC neřeším

Genetika:
18x Power Plant od EDY... moc pěkný voňavý zakořeněný řezy, 2 jsem dostal jako bonus a ty budou v menších květináčích... víc než 16x 11l květníku se do boxu nevejde

Fota z 1. dne, hned po přesazení řezanů

Old Post 07-01-2012 v 19:06 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

zdar, jak jsi spokojenej s tim greenroomem ? Myslis ze je to lepsi nez homeboxy, darkboxy atd? Predpokladam, ze jestli jsi ho kupoval za tu cenu ktera je uvedena na tom odkazu, tak asi urcite jo Jinak mas to pekny drzim palce!

Old Post 10-01-2012 v 12:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 3

Určitě je lepší než Homebox a Darkroom... má fakt silné trubky a robustní konstrukci. V growshopu říkali, že je lepší než Darkroom a že je pro opravdové fajnšmekry a dokonce na něj dali slevu, páč to byl jeden z prvních kusů dovezenej k nám... po slevě za 4500 kč, takže jasná volba

Old Post 10-01-2012 v 13:18 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 4



10. den růstu, jednou zastřihnuto, Power Plant roste pěkně, ale moc se nevětví... uvažuji ještě o jednom zástřihu aby se pořádně zaplnil prostor

Old Post 18-01-2012 v 22:00 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 5



16. den růstu, přepnuto na květ, kytky mají od 30 do 40 cm

Old Post 23-01-2012 v 09:51 AM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

pěkný, ale co jsem měl PP venku tak ten rostl neskutečně.
Všechny kytky měly přes 2 metry.
Každopádně výsledný produkt je vynikající.
Pochutnáš si, pochutnáš..

Old Post 23-01-2012 v 16:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 7




7. den 12/12, táhnou se pěkně...
asi potřebujou přisolit jak tak koukam na ty fotky ze tmy...
na první fotce zaštípnutá vs. nezaštípnutá kytka

Old Post 30-01-2012 v 16:51 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 8

Čau,na tý první fotce,ta štíplá se celkem pěkně větví (neni záštip,jako záštip,podle mě si evidentně vybral ideálně patro,ve kterýms to štíp..) a přijde mi,že neujíždí tolik nahoru,jako pod 4kilem, a spíš zaplňujou prostor
I když oni ještě tak dva týdny porostou..
Jen jim přisol,já mam Atami rád,protože je kytky skvěle vstřebávají,hnojím celej grow do každý zálivky,bez průplachů a ještě se mi "nepovedlo" přehnojit.

Naposledy upravil EDA45 31-01-2012 v 08:30 AM

Old Post 30-01-2012 v 19:43 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 9






18. den 12/12

jo edo máš pravdu, 5 kytek jsem zaštípnul v jiném patře a ty rostou úplně jinak, více se táhnou do výšky a moc se nevětví... mají cca 4 hlavní větve... zbytek jsou pěkný keříky a moc se netáhnou, proto jsou v boxu výškový rozdíly až o 20 cm

Old Post 10-02-2012 v 12:44 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 10




Tak po delší době nějaká aktualizace... kytky začaly po přepnutí na květ dost žloutnout, nejdřív jsem si myslel že potřebují přihnojit, ale nakonec jsem si koupil ec metr a zjistil jsem že jsou dost přehnojené a asi se zasolil substrát, možná uhnily kořeny a 2 týdny vůbec nerostly

Fotky z 57. dne květu, zítra sklizeň... palice nejsou tak velké jak by měli být, bude to bída... alespoň další poučení pro příště, nepoužívat již jednou použitý substrát, nebo jo, ale musí se pořádně propláchnout před dalším použitím.

Old Post 20-03-2012 v 10:46 AM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorcheleske
Nový Člen

Karma uživatele chorcheleske - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 11

Zdravim,
jedu uz 4x jetou hlinu a zadny problem jsem nemel. Pouzivam tohle dobra vec a funguje...
http://www.aagrow-shop.cz/dutchpro-multi-total---1l----dutch-pro/3/519/detail

Pestu zdar!!!

Old Post 25-03-2012 v 22:43 PM
chorcheleske je offline   Profil uživatele chorcheleske   Find more posts by chorcheleske   Foto galerie člena chorcheleske   Click here to Send chorcheleske a Private Message   Add chorcheleske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Krizek
Tak po delší době nějaká aktualizace... kytky začaly po přepnutí na květ dost žloutnout, nejdřív jsem si myslel že potřebují přihnojit, ale nakonec jsem si koupil ec metr a zjistil jsem že jsou dost přehnojené a asi se zasolil substrát, možná uhnily kořeny a 2 týdny vůbec nerostly

Fotky z 57. dne květu, zítra sklizeň... palice nejsou tak velké jak by měli být, bude to bída... alespoň další poučení pro příště, nepoužívat již jednou použitý substrát, nebo jo, ale musí se pořádně propláchnout před dalším použitím.


Hm,to je trochu škoda..
Já taky jedu hlínu dvakrát,ale jak píšeš,musí bejt pořádně propláchlá a je taky dobrý vysypat to a odstranit co nejvíc starech kořenů a oživit kořeňákem..Ale kouř to bude olrajt,uvidíš

Old Post 25-03-2012 v 23:09 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2013 - Poprvé 600W, Nebula - 143 odpovědí
08-03-2009 - 2.grow 400w Power plant - 22 odpovědí
26-10-2008 - 5x Pure Power Plant - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6705090 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív