Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w CRITIcAL MAsS Bubler porvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Hydroponie 600w CRITIcAL MAsS Bubler poprvé Příspěvek č. 1

Zdar tak taky něco přidám... pěstuju něakej ten rok, ale bubler jedu poprvé tak snad to nebude něakej průser, snad mi tu i někdo pomůže :-/ , ale aby nebylo jen o mě co tu máme :-))) .

Box - klasika Darkstreet 120*120*180
Předřadník - Gib 600w a Výbojka GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output 600W
Stínidlo - Waveflector extra large
Odtah RK 700m3 s regulátorem otáček na 1000w
Ph metr Milwaukee ph-600 ale budu chtít něakej lepší na strart good :-)
Ec metr Milwaukee Sharp pH tester snad bude good za tu cenu :-)
Samo s sebou sonoflex 160ka
Jak už jsem psal tak jsou tam 4 bublery 50l a v každé je 5 rostlinek :-) které jsou v košících a rw kostkách narvaný co to šlo :-)))
Hnojky rozepíšu, ale je tam toho tolik že sám nevím co ale jen aby jsem trošku nastínil tak něco tam je od AH 1,2,3 phyt amin, root, clonex, ph -+ růst i květ, Advanced Hydroponics Enzymes+ 1l , pk 13/14 atd to by jsem psal do zítra :-)))
Setup je snad každýmu trošku jasnej :-))))

Za klony děkuji našemu strážci Hl. THX za rychlost!!! Jedná se o 22 ks Critical Mass tak uvidíme co to udělá jestli to neposeru :-))) držte palce!!! a Jedem.................. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Naposledy upravil podpapirnik 08-09-2011 v 03:25 AM

Old Post 03-09-2011 v 01:58 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 2


Tak první foto pořízeno přítelkyní, je to z mobilu sry za kvalitu je to první den kdy je začalo smažit sluníčko...

Old Post 03-09-2011 v 02:06 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 3




Tady je i foto mých předchozích výrobků ale je to staré jak cip :-))) jsou to ročník 2010 je to sensi skunk od Aer... tímto mu děkuji je to luxus šílenej!!!

Old Post 03-09-2011 v 02:14 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 4

Dnes 4 den na rústu zatím mi to něak neroste nevím proč... jak jsem to tam dal tak to je... možná o pár cm jsou větší.. ph 5.5-5.9 ec 1,3-1,34... postříkáno phyt aminem... uvidíme co to udělá.... pište co jak otázky atd...

Old Post 04-09-2011 v 18:02 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

Tak malím klonům bys neměl hned nasypat 1.3 EC, do 0.8 jim bohatě stačí... Jaké EC má tvoje zdrojová voda?

Old Post 04-09-2011 v 19:08 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 6

5. den konečně se to probudilo vystřelily kořeny a už jsem klidnej :-)) ještě včera jsem si říkal co se děje nakonec vše ok... Dnes má 80% už má kořeny a vypadají zdravě co nejdřív nahodím foto...

Old Post 05-09-2011 v 15:15 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 7

Čím se mi zvedá EC?? Vůbec netuším i PH mi vyletělo jak prase za den z 5,6 na 7 ..... ph jsem srovnal ale jak na EC nikde, hledal jsem jak debil a furt mi naskakuje....Sorry - no matches. Please try some different terms. :-(((( a to jsem zkoušel milion možnosí...a nebo jsem někde něco přehlídl :-((((

Old Post 05-09-2011 v 23:37 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 8

odpařije se ti voda,nebo kytky tak hodně chlastaj,proto se zvedá EC.Vylej to a dej jim tak 0,6 nebo je zpálíš.

Old Post 06-09-2011 v 02:53 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ushakkk
Stálý Člen

Karma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% PěstitelskáKarma uživatele ushakkk - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 9

cus, nechci zasirat ani placat kachny, ale nekde jsem tady na groweru cetl o problematice stoupani EC v bubblerech zpusobene dukladnym promichanim zivnych latek vzduchovacim zarizenim. Tim chci rici, ze pokud nalijes do vody hnojiva a promichnes treba vareckou, zmeris ec a ph, tak bude jine nez kdyz to nechas promichavat cely den.

jinak pekne nadoby....co jsou zac?

Old Post 06-09-2011 v 08:33 AM
ushakkk je offline   Profil uživatele ushakkk   Find more posts by ushakkk   Foto galerie člena ushakkk   Click here to Send ushakkk a Private Message   Add ushakkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 10


6. den 18/6 už se to probouzí ale furt mám něakej problém ale zatím nechcíply :-)) žijou.... furt mi lítá ph a ec nevim proč.... do 9týho dne vyměním vodu a zase pěkně upravím na ph 5,8 a ec 0,8 ..... a uvidim co to udělá... kousek povarostly ale zdá se mi že málo je tak??? Měly by jet víc ne??? Díky

Old Post 06-09-2011 v 18:44 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od podpapirnik
Čím se mi zvedá EC?? Vůbec netuším i PH mi vyletělo jak prase za den z 5,6 na 7 ..... ph jsem srovnal ale jak na EC nikde, hledal jsem jak debil a furt mi naskakuje....Sorry - no matches. Please try some different terms. :-(((( a to jsem zkoušel milion možnosí...a nebo jsem někde něco přehlídl :-((((


No EC zvedáš přidanim hnojek čim vice hnojek tím vyšší EC , je dobrý mit na to metr , možná jsi jim dal moc na začátek , stačí bohatě 0,5-0,7EC pro začátek , na květ dej na začatek kolem 1,2EC uvidíš ze to bude stačit ,čau Hlava

Old Post 06-09-2011 v 19:22 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 12

To ushakkk:

Jsou to nádoby z ikey jedna mě vyšla na něakejch 150 takže lidovka :-))

To Hlava:

Děkuji, nestíhal jsem do práce a pak to tak vypadá, dělat něco narychlo se nevyplácí....

Dnes sem hodím něaké foto jak mi to jede, vše přeměřím jaké jsou hodnoty a uvidíme jak to je....zatím je to furt takové bídné ale ony se rozjedou holky...
Kořeny už jedou, začínají se větvit, barvu mají krásně zelenou žádný světlý listy nic...asi se vzpamatovávají z toho šílenýho ECčka :-( ale nic jde vidět že řezy od Hlavy vydrží opravdu vše :-)

Old Post 08-09-2011 v 03:21 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 13



9. den 18/6 ..... Už to nevypadá nejhůř ale podle mých představ.... tu jsou nové foto... zlepšení je vidět, vo tom žádná jen tak dál.... :-))))

mátě něaké připomínky, rady????

Old Post 08-09-2011 v 17:30 PM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
podpapirnik
Stálý Člen

Karma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% PěstitelskáKarma uživatele podpapirnik - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 14


Porprosil by jsem jestli jste někdo měly toto... hučí to něak šíleně nebo jak elite 802??

http://shop.miga.cz/aco_328_60w_70l..._350-84030.html

za 1500 a jede to 4000l hodina.... co myslíte???
Máte někdo zkušenost prosím o radu děkuji!!!!!
Nebo máte někdo jiné řešení sere mě ten elite fakt šílený celej byt se klepe. Mám to nejlépe daný jak to jde ale stejně ten rachot...

DÍKY!!!

Old Post 09-09-2011 v 02:19 AM
podpapirnik je offline   Profil uživatele podpapirnik   Find more posts by podpapirnik   Foto galerie člena podpapirnik   Click here to Send podpapirnik a Private Message   Add podpapirnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 15

máš doma kompresor na pneumatiky? jestli jo, tak toto je to samé..
rači si kup aspoň ATMAN HP-8000, ten by měl být tišší, čepra ho používá, tak se ho zeptej..

Old Post 09-09-2011 v 06:09 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 16

http://grower.cz/forum/image.php?ac...achmentid=37113 , Elite moc nehuči , to mas asi blbej kus , na ten velkej se vybodni je to celkem hlučna zaležitost , mrkni na ten odkaz , pověs to do vzduchu , uvidíš ze to prestane , cau Hlava

Old Post 09-09-2011 v 13:20 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2019 - 600 w CRITICAL & POWER KUSH - 116 odpovědí
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí
16-04-2017 - 600w Critical Mass hlína, scrog ? - 79 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2867410 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív