Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Amnesia Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Amnesia Haze Příspěvek č. 1


A M N E S I A H A Z E


http://www.royalqueenseeds.com/prod...nesia-haze.html

http://www.youtube.com/watch?v=2Gd21Ktwxvs

Naposledy upravil marie 08-06-2011 v 07:32 AM

Old Post 08-06-2011 v 07:18 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 2


Na začátek musím podotknout, že se vůbec nemůžu soustředit...

Old Post 08-06-2011 v 07:38 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 3


Feminizované semínko jsem zakoupil od kamaráda za 200,- Kč. A chtěl bych ho tímto vřele pozdravit.



Semínko jsem dal vyklíčit do RW kostičky 16. prosince roku 10.
07. ledna roku 11 jsem tento bálek přesadil do mix substrátu (substrát pro množení a výsev/plagron cocos.

Old Post 08-06-2011 v 07:59 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 4


AMNESIA HAZE - růst 200W cfl/400W hps 71 dní

- květ 400W hps 64 dní

- metoda scrog


- doplňující info: http://grower.cz/forum/showthread.p...4559#post964559
(jednalo se o dvě odrůdy v rámci jednoho kola)

Old Post 08-06-2011 v 08:10 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 5


zde kopie části zápisu:

24. 04. Amnesia Haze vytváří neuvěřitelný kudrliny, který doslova trčí z palic; jelikož venku dosahují odpoledne teploty ve stínu kolem 23°C a v noci 12°C, není divu, že v pěstírně je kolem 30°C. 27. 04. zálivka: AH – FS; pH- : 0,4/5,6 01. 05. AMNESIA HAZE SKLIZENO 64/12

Amnesia je náročná na živiny.. klidně jí dopřát.

Z této rostliny jsem dostal 80 gramů suchého materiálu.
O chybách vím, budiž mi pro příště ponaučením

Old Post 08-06-2011 v 08:18 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 6

A tady prostor pro všechny, co mě nemohli vyfakovat v minulým trýdu, protože jsem jim ho pro tyto účely uzavřel.



+ smokereport


Amnesia Haze 07.50 odpaluju.. 07.52 začíná být cítit .. chuťově je o mnoho čistší, než byla hned po usušení, ale to jsem čekal. Dnes jsem si dak ve cvičení volno. Myslím, že mi jedině prospěje. Nastuduju, jak co nejlépe cvičit a začnu znova. Ale spíš budu pokračovat s menší intenzitou (četností), běhy si nechám asi dva v týdnu. To jsou starosti zhulence. Mimoto píšu mail řediteli své ženy.. takže komunikace mi problém nedělá. Jen jsem nějak dál od klávesnice. Pokud by však chtěl se mnou někdo mluvit, má smůlu. Jsem příliš zažranej do práce. Tak ještě prdíčka.. Poprvé mě semlela, jak se patří. Srdce mi buší J hmmm.... jsem nějakej napjatej.No tak to je slušnej stav. Ještě prda a omdlím. Mám rád, když si v rámci testu udělám přímo pár poznámek. 08.03 – neomdlel jsem.. ale sedím jak totální troska.. na dopis šéfovi seru. Je mi dobře.. tak dobře. Založil jsem trýd o Amnesii.

Old Post 08-06-2011 v 08:23 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 7

Vim o cem mluvis:-) Kytka luxusni. Vazne tomu staci tech 64 dni?

250w-5xJack47-4xAmnesia-3xJack Diesel
9x auto Red Dwarf & 250w HPS + 90w UFO Led
5 x White widow, 3 x Papaya, 5 x No name pod 250 W

Old Post 08-06-2011 v 15:07 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 8


Zde přikládám foto, co mi poslal ten, od koho jsem měl semínko. Úctyhodný výsledek pod 250W hps. No jo.. to už tak asi chodí.. Každej má jiný podmínky, jiný postupy, atd. Já mám dost výškově omezenej prostor. Ale snažím se s tím porvat. Bohužel jsem neodhadnul přepnutí ze strachu, že mi ty haze začnou přerůstat. I to se stává..



...a věřím tomu, že z řezů, co jsem poslal dál vyroste zase něco, co se bude lišit, přestože je to jedna genetika a borec má taky 400W hps. On zas na rozdíl ode mě má třeba dvoumetrovou skříň.

Každej podle svejch možností..


Old Post 09-06-2011 v 07:14 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rub a dub
Nový Člen

Karma uživatele rub a dub - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 9

Hehe tiez rozmyslam nad Amnesiou do 400 W boxu.. ale planoval som ich tam dat 10 . Myslis ze je to blbost? (asi hej ked si dal len jednu :P ) A dalej sa chcem spytat ze neni nejak extra narocna na pestovanie co sa tyka chorob,vyzivy (hlavne voda,lebo nechce sa mi srat s pH :P ) a doby kvetu? Ja by som bral presne tie iste semienka ako ty ale v katalogu som si cital ze doba kvetu je 12 tyzdnov :S
Dopredu dakujem za info

Nature cannot be illegal

Old Post 24-01-2012 v 22:55 PM
rub a dub je offline   Profil uživatele rub a dub   Find more posts by rub a dub   Foto galerie člena rub a dub   Click here to Send rub a dub a Private Message   Add rub a dub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 10

No, blbost...? Myslím, že je to zbytečný. Už si to teda ani vlastně moc nepamatuju. já to namotal do sítě, ale jinak se to trošku táhne. Jestli to plánuješ jako SoG/10 kytek.. no nevím, aby to prosvítilo. Stejně se to asi rozvětví. Ale osobně bych se držel asi 6-ti kusů, dvakrát třikrát bych to štípnul, jak by vylezly větve, přepnul a sranec na to. Já musím víceméně všechno motat do sítě kvůli výšce. Hnojiva? Jestli si dobře pamatuju, tak klidně hnojit hnojit. Mám pocit, že furt měla málo.
Hlídat pH? V hlíně bych to asi moc neřešil.. no.. (já asi jo ), ale je jasný, že malá kytka je na pH trochu háklivější. Jak naroste, tak snese v klidu i vyšší pH, což je jistě obvyklejší problém.
Choroby nebyly. Řezy jsem tenkrát taky nadělal bez problému. Takže asi směle do toho. Hodně zdaru.

Old Post 25-01-2012 v 17:25 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2023 - AMNESIA HAZE Led 240w - 31 odpovědí
30-05-2019 - 1000W Amnesia Haze - 38 odpovědí
11-09-2018 - Amnesia haze - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1688700 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív