Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor - Blueberry, Orange Bud, Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mildajz
Nový Člen

Karma uživatele Mildajz - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Můj první indoor - Blueberry, Orange Bud, Mazar Příspěvek č. 1



Ahoj všem pěstitelům!

Rozhodl jsem se že také zkusím pěstování ve skříni. Po pročtení spousty témat zde na grouvru jsem pořídil následující:

Skříň jsem měl, (160x55x180) takže jen upravil, nalepil folii, vyvrtal díry..
Předřadník ELT 250W
Lampa sodík GIB 250W
Stínítko hliníkové standart z kladívkového plechu

Semena jsem pořídil Colour Mix 4 od Dutch passion kde jsou 2x Blueberry, 2x Mazar, 2x Orange bud.

Vše připraveno a zapojeno, 28.3 jsem semínka zasadil rovnou do hlíny z obi (pro řízky a sazeničky) Do malých rašelinových květináčků. Zaléval odstátou vodou s upraveným PH na 5.8 a po pár dnech na mě všechny sazeničky vykoukli.
Zdálo se mi že se moc táhnou, tak jsem snížil světlo z původních asi 50cm na 20 a zároveň přidal pod stínítko 6mm sklo a z boku na stínítko namontoval malý 9cm větráček k pc.

Asi jsem udělal několik chyb:
První a asi nejdůležitější, kytičky jsem přelíval, takže mi skoro nerostly a navíc začaly po 14 dnech žloutnout.
Je též možné že za to mohl slabý odtah ze skříně 12cm pc fan
a zároveň málo světla které bylo tlumené 6mm sklem pod stínítkem

Teplota ve skříni byla od 24C do 29C ve dne a kolem 18 v noci, světlo od začátku 18/6

První fotografie první den 28.3
Druhá fotografie po týdnu.

Old Post 27-04-2011 v 09:53 AM
Mildajz je offline   Profil uživatele Mildajz   Find more posts by Mildajz   Foto galerie člena Mildajz   Click here to Send Mildajz a Private Message   Add Mildajz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2

Zdravim, taky jsem dlouho premyslel nad timhle mixem od Dutche, tak jsem zvedav. Drzim palce!
Jinac bacha! Kdyz jsem jednou zkousel predpestovat v tech kvetinaccich z kartonu a pilin nebo co to je, pri preliti a kdyz navhly, dost snizovaly PH v hline. No mohl byt taky jeden z Tvych pocatecnich problemu.

Old Post 27-04-2011 v 17:54 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 3

Čest... Všechno se mě líbí moc pěkný, ale ten Cristalon?? Vždyt je to humáč
budu sledovat at to roste

Old Post 27-04-2011 v 18:40 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mickeymouse
Stálý Člen

Karma uživatele mickeymouse - 82% PěstitelskáKarma uživatele mickeymouse - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4

jo ty vlevo sou mazaři mám ten samej seedmix a jsou upně stejný..blueberry se táhnou jak prase a mazaři zas naopak jen košatí a košatí..

Old Post 04-05-2011 v 09:37 AM
mickeymouse je offline   Profil uživatele mickeymouse   Find more posts by mickeymouse   Foto galerie člena mickeymouse   Click here to Send mickeymouse a Private Message   Add mickeymouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 5

mazar som isiel a idem. doporucujem ho kazdemu. celkom nenarocny a dobre sa kosati a je z toho pekny vianocny stromcek.-) budem sledovat ako pojde tebe ten mazar.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 04-05-2011 v 11:02 AM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Čau!
Bych asi ještě počkal s tím přepínáním, tak tejden určitě.

Old Post 04-05-2011 v 11:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Mildajz

Ph tedy upravuji hydroxydem sodným.


zdar, neviem ci je NaOH to prave orechove na upravu vody. asi by som skor pouzil KOH (h. draselny). Draslik bude pre rastlinu a podu lepsim riesenim si myslim. Sodik podla mna robi dost bordel v pode, tak by som ho tam vobec nadodaval. Duplom ak je to v obmedzenom priestore ako je kvetinac.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 22-05-2011 v 15:14 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 8

Ja treba upravuji PH Pythaminem od Plagronu a je to ok;-)

250w-5xJack47-4xAmnesia-3xJack Diesel
9x auto Red Dwarf & 250w HPS + 90w UFO Led
5 x White widow, 3 x Papaya, 5 x No name pod 250 W

Old Post 22-05-2011 v 16:01 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-06-2015 - Prvni indoor 400w(5xBlueberry,3xMazar) - 130 odpovědí
06-06-2010 - 1.indoor/4x El Nino,Blueberry,Orange bud - 210 odpovědí
21-08-2002 - muj prvni indoor Blueberry a bush skunk - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4091270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív