Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

2x400w Příspěvek č. 1






Zdravim,taky se podelim o muj grow.
Hnojiva:komplet sortiment od AH+PK13-14
osazenstvo:4x neco od mr nice
2x white skank
2xsensi skank
2x age orange
2x euforia
1x early skank
+12x master kush-pokus o nft

9.velkych kitek jsou u 36.dne kvetu
2x age orange a 2x euforie jsou kolem 24.dne kvetu
12x master kush -NFT jsou zhruba 20den kvetu-nevim je to moje prvni hydro a nechce to porad kvest...poradte...

Naposledy upravil Donny 21-02-2011 v 10:47 AM

Old Post 21-02-2011 v 10:30 AM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 2

jo to treti je 200w cfl.to mam nad tim NFT!takze 2x400w +200wcfl

Old Post 21-02-2011 v 11:45 AM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

2x400w+200w cfl Příspěvek č. 3






Zdravim,Ted jsem vyfotil par dalsich fotek.
9 velkych kitek maj 42den kvetu a zdaj se mi nejake zabrzdene!minule kola v tendle den kvetu sem mel palicky jednou tak nafoukle a vyspelejsi...minule sklizne jsem pouzival k temdle hnojivum ktere jsem napsal na zacatku jeste bud to bloombastick nebo green sensation...myslite ze to muze mit tak velky vliv?
dalsi 4kiti ktere byly pridany do boxu,kde se svitilo uz 12\12 jsou asi nekde u 30dne kvetu....taky nejsou nejak nakvetene....vubec mi to nejde do hlavy....a o to vic mi tam nezapada ani to NFT taky je to asi 30den kvetu!taky jsem ho pridaval do boxu....a tam ani chloupek???poradi mi nekdo?
Posledni dve fotky je to NFT -pomoooct proc nekvete??

Old Post 21-02-2011 v 12:06 PM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 4

Zdravím z mojízkušenosti chci říct že bez bloombastick nebo green sensation sem měl pálky taky poloviční. Takže ano myslím si že to muže bejt tím. A poradím ti květoví booster Dragon- takřka hned se omezí rust a vynutí se květ. Super věc teď ho jedu po druhé a mužu říct že se to kladně odrazilo na výnosu cca+15%. Máš to moc pěkný tak nevěš hlavu....

Old Post 21-02-2011 v 15:08 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5

dik za pochvalu ale todle kolo bude asi jedno s nejhorsich .....budu muset na dalsi kolo vychytat jeste par drobnosti.

Old Post 21-02-2011 v 16:08 PM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od coupac
Zdravím z mojízkušenosti chci říct že bez bloombastick nebo green sensation sem měl pálky taky poloviční. Takže ano myslím si že to muže bejt tím. A poradím ti květoví booster Dragon- takřka hned se omezí rust a vynutí se květ. Super věc teď ho jedu po druhé a mužu říct že se to kladně odrazilo na výnosu cca+15%. Máš to moc pěkný tak nevěš hlavu....


siděláš srandu doufám . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 21-02-2011 v 17:07 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coupac
Stálý Člen

Karma uživatele coupac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 7

WAMParjan
poslouchej ja psal jak to funguje u mě jestliže máš jinou zkušenost která se týká tématu tak to sem napiš

Old Post 21-02-2011 v 17:31 PM
coupac je offline   Profil uživatele coupac   Find more posts by coupac   Foto galerie člena coupac   Click here to Send coupac a Private Message   Add coupac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 8

tak zitra se chystam na predelani boxu!musim znovu udelat celou jednu stenu!bylo to delano na rychlo a ojebalo se to!utíka s tama svetlo,a doufam ze docilim i vetsi teploty,protoze tam mam za svetla 23-24C a za tmy okolo13C!hodim zitra nove fotky!tak growu zdar:P

Old Post 22-02-2011 v 18:29 PM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dartk339
Nový Člen

Karma uživatele dartk339 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 9

To že ti to nekvete muže byt tou teplotou ja jedu bublery a taky mi to pomalu nakvítá.
Chce to pořídit naky topítko do nadrže s vodou pro to NFT.

Old Post 22-02-2011 v 18:57 PM
dartk339 je offline   Profil uživatele dartk339   Find more posts by dartk339   Foto galerie člena dartk339   Click here to Send dartk339 a Private Message   Add dartk339 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 10

oka poresim topitko a uvidim....uz mi to rikal jeden znamy...tak uvidime...

Old Post 22-02-2011 v 20:18 PM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

zkouska zakoreneni Příspěvek č. 11





zdravim growery.....
tak jsem nejakym zpusobem ....popravil muj box!...fotky zatim nemam...
s kitek jsem hluboce zklamany!todle kolo sem mel smulu...klony prosly mnoha stresy(teplototy okolo 0C,ctvrt roku staly zasekle ve velikosti zhruba 10cm ....dostal jsem je od znameho....byly pod nejakou uprdenou zarivkou uzavrene ve skrini bez ventilace...u me byly 3tydny v NFT nez prorostly RWkostky a to o te teplote 0C!proste se to na tech kitkach vsechno projevilo ted! )V rustu vypadaly nadherne.....ale na kvetu se to asi projevilo!uz to tech par dni necham dojed!fotky sem radeji ani davat nebudu!sezenu nove klony a budu muset rozjet znova nove kolo!To NFT co mam na fotkach taky rusim....zaplnim si box asi 20kitkama v kvetinacich a hline!minule kola to bylo vzdy v pohode bo jsem mel super klony!podle me!



tak jsem zkousel udelat rizky!na to ze to nemelo priznive podminky...(teplota:noc-13C,den-24C)a byly rezane kusy uz nakvetene...se to celkem povedlo....zhruba za 12dni krasne koreny....tak uvazuju ze si udelam matkarnu.....a az nakoupim feminizovane semena a udelam si matky a rezy si budu delat sam...

Old Post 24-02-2011 v 19:03 PM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12






mam par asi 5minut starych fotek.....zhruba 46den kvetu....nic se nemeni ,zadne zazraky se nedejou....

Old Post 25-02-2011 v 13:28 PM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pekky
Stálý Člen

Karma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 13

máš to pěknýý :-) držim palce P...

1.InDoR, 8x Libra, 2x600W

Old Post 25-02-2011 v 22:37 PM
Pekky je offline   Profil uživatele Pekky   Find more posts by Pekky   Foto galerie člena Pekky   Click here to Send Pekky a Private Message   Add Pekky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Palec dolů 2x400w+200w cfl Příspěvek č. 14






tak sem davam dalsi foto...asi 53den kvetu....NFT stale zadny chloupek...
a ostatni kiti taky na tom nejsou moc dobre...na fotkach to tak nejde videt....

Old Post 01-03-2011 v 10:42 AM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

2x400w+200w cfl Příspěvek č. 15






tak hazim nejake fotky.
kiti jsem brutalne ostrihal od listu!a myslim ze se to trochu zpravilo.
ted uz jedu final.....necham to 14dni na pruplachu....snad to nejakym zpusobem jeste dokyne...

Old Post 06-03-2011 v 08:49 AM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 16

ja jsem vždy používal green sensation nebo bloombastic a musim řict že je to tak akorat marketingový tah.. ted uz nepouzivam skoro ani rustove hnojivo max. jednou dvakrat , v květu canna flores, final na konec a 100g z kytky je doma :-) dlouho jsem zkousel ruzne hnojící schémata a nakonec jsem zjistil. že je nejdůležitější vyladěný systém...světlo,ventilace, teplota, ph, ec. Jinak vidím, že máš narovnané stínidla..s tím taky díru do světa neuděláš :-) jinak pěstu zdar.

Old Post 06-03-2011 v 14:01 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2018 - 2x1000W - 32 odpovědí
26-06-2016 - 2x400w Ednik - 128 odpovědí
14-12-2011 - 400w - 133 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7024800 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív