Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Interpol (15ks) 200/600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Interpol (15ks) 200/600w Příspěvek č. 1

Zdravím všechny příznivce growingu. Tak jsem se rozhodl že rozjedu další kolo v mém Homeboxu. Tohle kolo s náma pojedou 15 ks klacků Interpol. O tomhle modelu zrovna moc nevím, protože je toho tady na groweru o této odrůdě hodně málo, každopádně věřím že něco dobrého vypěstím. Na výnos by to měla být výtečná odrůda, tak uvidíme Jinak setup zůstává stejný jako předchozí kolo, až na nějaké drobné změny:

Box - HomeBox XL
Světlo -200 W úsporka CFL
-600 W Philips Master SON-T
Předřadník - 600W GIB PRO-V-T
Stínidlo - Adjust-A-Wings medium
Odtah - VK 150 – 495m3/h s regulací otáček s termostatem
Přítah - pasivní
Spínací hodiny - digitální
Květníky - 15 x 11,5 litru
Pachový filtr
Ph Metr Adwa
Zvlhčovačka (jednomembránová) sp 808
Ofuk - 1x klip, 1x nějaká potvora od Sencoru
Digitální teploměr s vlhkoměrem
Substrát - 4x 50 litrů growMix
Hnojky - Plagron - alga grow, alga bloom, green sensation, pragron roots, phyt-amin
Kyselina dusičná a fosforečná od Plagronu
Ohýbací kolýnka (používám poprvé, tak snad se osvědčí)

Naposledy upravil 20-10-2010 v 17:11 PM

Old Post 20-10-2010 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Tak přidávám první foto. Je to teprve 2. den na růstu. Vlhkost se snažím držet kolem 80%, teplota přes den lítá kolem 23°C, v noci klesá max. k 18°C. Postupně budu informovat o stavu boxu a aktualizovat fotky. Tak doufám že uslyším aspoň nějakou kritiku Zatím pic

Old Post 20-10-2010 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 3

jak vysoko máš tu ůsporku ? ofukuješ to ?


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 20-10-2010 v 18:40 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Padavan G
jak vysoko máš tu ůsporku ? ofukuješ to ?

Mám ji 15-20 cm vysoko, moc nehřeje, takže může být hodně nízko. Jinak to ofukuju dvěma ventilátory které jsou v rozích

Old Post 20-10-2010 v 22:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5

Vím že nehřeje, jen sem chtěl vědět ten ofuk. Četl sem že ve fázi růstu by se neměly listy ofukovat z důvodu vysušení a maximální vlhkosti. Na druhou stranu maj pak kytky zase slabý stonky...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 20-10-2010 v 22:56 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 6

takle dopadl muj interpol...600W, canna hnojky a CO2...vysledek prumer 55g na kytku...pestu zdar.

Naposledy upravil robbbie 21-10-2010 v 21:16 PM

Old Post 20-10-2010 v 22:58 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 7


takhle dopadl muj Interpol. 600W, Hlína, Canna hnojky, CO2..výsledek 55g na kytku..pestu zdar.

Old Post 20-10-2010 v 23:01 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Padavan G
Vím že nehřeje, jen sem chtěl vědět ten ofuk. Četl sem že ve fázi růstu by se neměly listy ofukovat z důvodu vysušení a maximální vlhkosti. Na druhou stranu maj pak kytky zase slabý stonky...

Taky jsem uz nekdy neco takovyho slysel, ale stejne uz nedam na poradnej ofuk dopustit. Vzdy jsem mel jen 2 klipsnaky a kdyz mi kytky trosku prerostly, tak mely duty stonky a hodne se lamaly. Jinak moje zvlhcovacka udela bez problemu i 100% vlhkosti, tak snad si holky budou hezky chrochtat

Old Post 21-10-2010 v 09:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od robbbie
takhle dopadl muj Interpol. 600W, Hlína, Canna hnojky, CO2..výsledek 55g na kytku..pestu zdar.

55g je hodne pekny, snad se k tobe aspon priblizim jinak se chci zeptat, jestli jsi zastipoval nebo jestli se hezky vetvily sami. Dikec

Old Post 21-10-2010 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 10

na zastrih nemas podle mne misto...ja jsem je nezastipoval...dokonce jsem ani netrhal listy. nechal jsem je od zacatku rustu cca 20dni az po kvet 60 dni bez zasahu..po ususeni se mi zdal nic moc ale fakt jsem cumel co se z nej stalo po mesici - dvou, uskladnenych ve sklenici..odpal 100%

Old Post 21-10-2010 v 21:22 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11




Zdarec lidi, tak se mi vyskytl takovej menší problém. Zase nejsem zatím až tak zkušený grower, abych poznal čím to je, ale některý kytky začínaj vypadat nezdravě. Hlavně okraje listů. Začínaj se tak nějak kroutit a usychat. Prosím nevíte někdo čím to může být? Budu rád za každou radu. Přidávám nějaký to foto těch nejhoších případů. Díkec moc!!

Old Post 23-10-2010 v 09:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 12

kolik mas ph?

Old Post 23-10-2010 v 14:08 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od robbbie
kolik mas ph?

PH se snažím držet kolem 6-ti. Co jsem tak hledal, tak podle listů by to mělo být přehnojený, ale dával jsem tam zatím jen kořenovej stimulant, to by snad tak vadit nemělo, nebo jo? Dával jsem ho tam tak 3x

Old Post 23-10-2010 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 14

opatrně s hnojiavama, radši mín než víc. Tedka to hlavně hodně propláchni...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 23-10-2010 v 17:19 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Dotaz Příspěvek č. 15

Servus,podľa mna to vypadá na preliaty substrát..
Pre istotu skontoluj ph pody (ak je to preliate trochu problem)
Skús to nezalievať pokiaľ substrát trochu nepreschne.Poznáš to podľa ľahučkého kvetináča,rastlinky však nesmú zvednúť!!
A ostrihaj poškodené časti listov,inak o ne prídeš upe..

Good luck .S


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 23-10-2010 v 20:14 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2010 - Interpol pod 250W - 106 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6963380 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív