Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9xEuforia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Obecné 9xEuforia Příspěvek č. 1


Ahoj groweri,

prejdu rovnou k veci ten to grow jsem chtel pojat jako co nejmene nakladovy pres energie ______?

osazenstvo 9xEuforia od zdejsiho clena (XyX-diky za skvelou spolupraci)
2nd Prize High Times Cup 2000, 1st Prize Highlife Cup 2002
Vyvinuta našimi pěstiteli v roce 1996. Velice hezká odrůda Skunku, velmi těžké květy, obrovská sklizeň, a známé „high“ Skunku.Chuť není tak sladká jako naše jiné skunkové odrůdy. Jedna z našich oblíbených odrůd, vhodná také do skleníku.
THC 18%
doba květu: 7 týdnů
čas sklizně venku: Konec října, začátek listopadu



umisteni:Homebox 120x80x80
ulozeni:kvetinace 20x20x20
ofuk zarizuje vetrak rozmer 20cm,zvlhcovacka Konfor,odtah vetrak pres pachovy filtr

pouzita zemina od Plagron Light-mix s perlitem
Plagron Light-mix je vyrobený z vybraných druhů rašeliny, s přídavkem vláken a perlitu. Tento lehký a vzdušný substrát je jen minimálně předhnojen a je tak ideální pro pěstování rostlin dle individuálních pěstebních metod.

pouzita hnojiva:hnojim tedka Plagronem Terra Grow,Canna
Canna Rhizotonic - root Stimulator,pouzivam take peroxid vodiku 30%,Plagron Phyt-Amin (sice zacinam met podezreni ze je celkem na prd ale tech par kacek me nezabije)


Phyt-Amin - univerzální hormonální postřik, používá se po celé období (růst a květ), zvyšuje obsah chlorofylu v rostlinách, zvyšuje obranyschopnost rostliny, zabraňuje dehydrataci rostliny,


"CANNA RHIZOTONIC je silný, na bázi řas, vegetativní stimulátor pro kořeny rychlorostoucích rostlin, které už mají kořeny nebo počátky kořenů. RHIZOTONIC stimuluje další kořenový růst, zvyšuje odolnost rostlin proti nemocem a podporuje vnitřní a vnější sílu rostlin. RHIZOTONIC může být používán s jakýmkoliv substrátem. Je vhodný pro pěstování v zemině a hydro-kulturách. RHIZOTONIC se často nastříkává na listy a také ho můžeme použít jako jednoduchý prostředek ke zvýšení pH v zásobnících s hnojivem. RHIZOTONIC je 100% přírodní, obsahuje mnoho vitamínů. RHIZOTONIC ovlivňuje kořenový systém a je ideálním doplňkem pro plodné prostředí vytvářené pěstitelem. RHIZOTONIC má klidný efekt na rostliny a je ideální pro použití po přepravě nebo při přesazování. RHIZOTONIC také pomáhá rostlinám, pokud jsou nemocné nebo pokud se špatně vyvíjí.

Svetlo:takze na male prcky jsem svitil 125 W Nurturelite
125 W Plug & Grow se zabudovaným předřadníkem Růst a musim rict ze devcatum to bohate stacilo svitil jsem do 20 dne rustu sice rust byl o neco malo pomalejsi ale nic strasneho navic jsem mel uplne nadhernou a konstantni teplotu....
Po 20 dnu jsem vypojil sporivku a zapojil 250 W GIB Lighting dve devcata dostala sice velmi mirny sok z te zmeny ale za 2dny jako by se nic nestalo a devcata se krasne rozvetvila a vytahla(tady si musim priste dat vetsi pozor na optimalni vzdalenost lampy od kytek)

Jinak zalewam a hnojim 3 do tydne vodu si upravuji na Ph 5.8 sice nevim jestli je to zrovna nejlepsi Ph co je do hliny ale zatim se nevyskytnul zadny problem

Old Post 02-02-2010 v 14:46 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 2


Tedka jsou jiz devcata 32 dnem na rustu kolem 6.2.2010 planuji prepnuti na kvet

RAD UVITAM PRIPOMINKY

Old Post 02-02-2010 v 14:50 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jíří
Stálý Člen

Karma uživatele Jíří - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jíří - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 3

Zdravíčko jak jsou velký?Muj nazor je že sis je měl trochu roztahat!!Ale jinak dobrý jedu též 250 ale MH/HPS a mam 3=eu a 3=bb.Tak at se ty daří......budu sledovat.

Old Post 02-02-2010 v 15:31 PM
Jíří je offline   Profil uživatele Jíří   Find more posts by Jíří   Foto galerie člena Jíří   Click here to Send Jíří a Private Message   Add Jíří to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

hele no 32dnu na rustu? nejak moc, podle me jsi zaspal, ale zacal bych aspon lamat tam kde jsou stonky jeste ohebne, staci trochu zohnout, ucitis takove jemne podvoleni a to staci...... protoze jak prepnes zacnou se teprve vytahovat!

Old Post 02-02-2010 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

no ja to zkousel s tim lamanim a dopadl jsem tak ze jsem to ulomil(sikovnej)a to byl celkem mladej pruznej vyhon tak jsem se na to dal vysral a jenom to tedka pekne provazu medenym dratkem abych si dobre vyplnil prostor jinak ten 32den rustu beru ze rezy byli trochu v sokku tak jako ze se 7 dni na vzpamatovani velikost 45cm

Old Post 02-02-2010 v 18:04 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

jo tak je to o cviku, ale musis je lamat pomalu, trebe skousej postupne nemusi se zlomit bude stacit kdyz zustane zohly a kdyz ho zvednes tak se vrati, proste staci narusit stonek to "lamani" neni doslova

Old Post 02-02-2010 v 18:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

zdravim onesoule, na ten dlouhej rust si dej pozor, pokud by te to zajimalo koukni na muj grow od zacatku, tez sem kytkam zpusobil radnej sok a mely co delat aby to rozdejchaly, mel sem je na rustu 41 dni a box 120cm jako ty, ovsem box sem musel zvednou na 145cm jelikoz se mi kytky pod lampu jednoduse nevesly. Tak bacha at to taky nejak neprezenes, kdyztak stahuj dolu co muzes
viz. inspirace v mym podpisu.

Old Post 02-02-2010 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 8

no mas to pekny..Chronica jsem jeste nezkousel ale vizera velice slibne ...jinak s tou pripominkou ohledne rustu tak asi to prepnu jsem nad tim dumal a nema to asi cenu dal tahnout mista uz maj malo tak se to alespon hezkyprosviti..jinak by me zajimalo jakej cekas vynos?

Old Post 03-02-2010 v 05:57 AM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

kdyz rikas ze maj malo mista, pri prepnuti zacina teprve nerychlejsi rustovy boom! ale to uz urcite davno vis.....

Old Post 03-02-2010 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 10

V druhým týdnu po přepnutí votrhat co nejvíc listů co nejsou součástí palic a zbydou ti tam jen šišky.

Líbí se mi jak jsi to nastavil na nízkou spotřebu energie.
Ph do hlíny by mělo být trochu výš, ale vypadaj dobře. Zřejmě ti to sedlo s hlínou. Já zezačátku dávám 6,4 a na květu snižuju k 6,2 na konci i 6,0. Tvých 5,8 v hlíně už spoustě lidí dost zavařilo...

Moc se mi nelíbí tvoje květináče, znám je z obchodů a vím že mají enormě malý díry na dýchání, být tebou je ještě trochu upravím, 2-4 cm2 dír na litr hlíny... na květu by je to mohlo brzdit.

Přeju hodně zdaru, budu sledovat.
k+

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 03-02-2010 v 16:27 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 11

tak Ph budu davat na 6.2 jsem zvyklej z hydra prave na 5.8 kvuli vstrabavani latek jinak jeste chystam s rovnani 12xeuforia pod 400w ktera my jede na druhym grow

Old Post 03-02-2010 v 16:47 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 12

http://www.thcfarmer.com/forums/strains/report-303/

Old Post 03-02-2010 v 19:32 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od EricCartman




Moc se mi nelíbí tvoje květináče, znám je z obchodů a vím že mají enormě malý díry na dýchání, být tebou je ještě trochu upravím, 2-4 cm2 dír na litr hlíny... na květu by je to mohlo brzdit.

Přeju hodně zdaru, budu sledovat.
k+





Jak to myslis Ericu? Ja myslel ze ty diry sou tam jen na odtok vody... Plati to i pro kokos? JA mam ve svym threadu ty kyble 12ti litrovy a o nich sem udelal jen takovy tri malinky dirky akunou na odvod vody... MYslis ze to nestaci?

Old Post 04-02-2010 v 08:54 AM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 14

Ahoj takze aktualni info devcata 20 den na kvetu na fotkach je videt jak se pekne zacinaji delat palice Ph 6.2,vlhkost tak kolem 35,teplota d.24C,n20C,kytecky nevykazuji zadny problem jenom pristi grow pujde do hlubokych kvetinacu se stejnym rozmerem,devcata jsem mohl prepnout driv tedka maji 62cm takze jsou vytahli jak krawa ale jakmile ubehne 30dni na kvetu tak to prostriham a snad to nejak pujde,jinak naklady na el.jsem mel zatim tak 750kc coz celkem jde hnojim dale Plagronem(kvet),....

Old Post 22-02-2010 v 20:05 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 15




tady jsou ty fota 250w

Naposledy upravil onesoul1 06-03-2010 v 09:15 AM

Old Post 06-03-2010 v 08:19 AM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 16



fota 400w Euforia jedu to zaroven tak se da porovnavat?

Old Post 06-03-2010 v 09:12 AM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2017 - 9x Euforia řizky - 25 odpovědí
21-10-2014 - 9xEuforie 400W - 51 odpovědí
13-09-2014 - 9xEuforie 400W - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8968090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív