Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » White rhino 200w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Obecné White rhino 200w Příspěvek č. 1



Zdravim vsechny jsem tady dneska poprve a chci se podelit os vuj indoor White rhino

Anc

Old Post 29-01-2010 v 19:17 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 2



Vpristim kole chci skusit rezy ale mam stim s hodne starych casu spatne skusenosti malo kdy mi neco zakorenilo jo a zajimalo by me jesli jde delat rezy i s rostliny ktera uz kvete ty moje kvetou +-14 dni

Anc

Old Post 29-01-2010 v 19:22 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3



par snimku

Old Post 29-01-2010 v 20:08 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 4



dalsi

Old Post 29-01-2010 v 20:13 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5



Neco ze zacatku

Old Post 29-01-2010 v 20:15 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Ahoj, chtělo by to víc se rozepsat...rozměry boxu, hnojiva atd...budu sledovat Pic

Old Post 02-02-2010 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 7



Zdravim lidi tet jsem nejak moc nemel cas se venovat groweru jsem cerstvy otec. Muj box ma rozmery pudorys 100x60 cm vyska 130cm v nejvyssim bode mam sikmy strop v nejnissim bode 90cm. Kvetniky normalni kbeliky na maltu ze stavebnin takove ty gumove prumer 30cm vyska 25cm+- kolik maji litru ani nevim substrat Guano na rust davam guano prasek zalivkou se dostava do hliny a semtam jeste normalni kristalon start(stejne si myslim ze hnojiva z growschopu jsou na stejnem principu jako normalni akorat ty spesl jsou drahe) na kvet davam hnojivo Zase guano (netopyri trus) poradil mi ho typek u nas v grovschopu ze je dobre na paldy jak cyp.Dale pridavam po celou dobu rustu enzymy pro zdravy vyvin korenu a prijimani zivin, teplota v mem boxu se pohybuje kolem 26-29 pres den a kolo 15 v noci. Svitim usporkou koupenou v growschopu na rust 200W a ktomu dve trubice taktez s growschopu s modrym spektrem klasicka armatura na zarivky. Ventilace 1.-teply pritah od radiatoru z duvodu nizke teploty 2.- studeny pritah 3.-odtah 4.-odtah 5.-2x trubice 60cm dlouha ktera bere teply vzduch zhora a vhani ho dolu ke korenum(kvetnikum) takze vlaste zajistuje rovnomernou teplotu vsude to je asi tak zhruba strucny popis meho boxu

Anc

Old Post 07-02-2010 v 20:53 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8



Kyti maji momentalne k dnesnimu datu vysku 75 cm

Anc

Old Post 07-02-2010 v 21:00 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9


Zajimal by me vas nazor na moje kyticky ja jako zacinajici pestitel si myslim ze na poprve nepocitaje ty moje pokusy pod klasickouzarovkou nekdy ve 14 letech rostou celkem slusne nez jsem stim zacal asi mesic jsem cetl hlavne tady jenze nazory jsou nekdy rozporuplne takze si clovek musi vybrat a vytvorit nejaky kompromis s toho co vycte. Zajimal by me hlavne nazor skusenych uzivatelu tady ne ze bych neskusenym neveril ale nekteri lidi radi a moc kecaji a skutek utek growu zdar panove mistri piste nazory

Anc

Old Post 07-02-2010 v 21:13 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Ahoj, ty to máš ještě na růstu ? ( Mrkám na to v mobilu a ty fotky nejsou tak nějak dobře znázorněný, jako v pc ) Jestli ano tak vzhledem k výšce tvého boxu v nejnižším bodě 90cm je teď 75cm až až, podle mě teda, vem si, že až přepeneš tak ti to vyletí +- jednou tolik ( týpek jede usporku 125w, přepínal když výška kytek byla cca 15cm a ve skorofinále mají cca 45-50cm. Zaštípaval jsi ? nebo jsi to nechal ať si rostou jak si rostou ?
Další věc která by mě zajímala, jak silnej je ten odtah ? Zkoušel jsi kolik je teplota v boxu při vypnutém a zapnutém odtahu ? Teplota mimo box ? To je jenom pro mě, připravuju podobnej box co se rozměrů týče)kostru už mám hotovou) a bojím se že až tam dám odtah, tak mě klesne teplota...je to v místnosti bez topení v bytě a teplota cca 20stupňů v prostoru, uvidíme kolik bude ve skříní se zaplou úsporou. Co na květ , taky 200w úspora ? předpokládám k výšce boxu. zatim pic a držím pěsti a GRATULUJI k přírustku my máme termín na září respektive manželka zdar

Old Post 10-02-2010 v 16:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 11





Pripojuji info o kvetu, na kvet jsem prepnul 20.01.2010 dnesnimu datu 11.02.2010 to mame 22.den kvetu zde prikladam fotky White rhino

Anc

Old Post 11-02-2010 v 13:28 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 12





A zde jsou fotky The church

Anc

Old Post 11-02-2010 v 13:32 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannabisForMan
Stálý Člen

Karma uživatele CannabisForMan - 48% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 13

Chci se zeptat velikost boxu??Jaký odtah,přítah ??

Old Post 11-02-2010 v 13:33 PM
CannabisForMan je offline   Profil uživatele CannabisForMan   Find more posts by CannabisForMan   Foto galerie člena CannabisForMan   Click here to Send CannabisForMan a Private Message   Add CannabisForMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mruvcok
Nový Člen

Karma uživatele mruvcok - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 14

Odpoved pro CannabisForMan Velikost boxu atd je to vse psano kousek vys, a co jinak co rikas na moje kyti podivej se prosim na nove dnesni fotky zajimalo by me jestli je to dobry na 22 den kvetu me osobne se zda ze kvetou pomalu ale nevim mozna jsem jen nedockavy dik

Anc

Old Post 11-02-2010 v 13:38 PM
mruvcok je offline   Profil uživatele mruvcok   Find more posts by mruvcok   Foto galerie člena mruvcok     Add mruvcok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marwisko
Nový Člen

Karma uživatele marwisko - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

zdarec .posliš jak wysoko maš tu usporku

Old Post 12-02-2010 v 12:11 PM
marwisko je offline   Profil uživatele marwisko   Find more posts by marwisko   Foto galerie člena marwisko     Add marwisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marwisko
Nový Člen

Karma uživatele marwisko - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 16

maš ji asi wysoko, newim z fotky .ale podle me budes mit lepsi gdyž ji zawesis wertikalne mezi porost pač ti tolik neproswiti dolu. skus to uwazit.takhle to zamyslim ja, pletiwo dokola jako u kalfasu a maš krasne rozprostrenou plochu kolem lampy pak to poroste jak šlak ..

Old Post 12-02-2010 v 12:25 PM
marwisko je offline   Profil uživatele marwisko   Find more posts by marwisko   Foto galerie člena marwisko     Add marwisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí
28-04-2018 - 2indoor white rhino hps250 - 27 odpovědí
10-01-2018 - White Russian 400w hps - 115 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9610140 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív