Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Třetí Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Hlína Dlouho očekávaný reg. + Treti kolo IN Příspěvek č. 1


Tak po velmi dlouhem neuspechu s regem jsem konecne dnes tady.

Jedu prvni indoor (par outdooru uz probehlo, ale jak drivi v lese ). 600W Sunmaster MH a HPS, homebox 1,2x1,2x2m, 11L kvetinace, hlina vlastni mix, hnojivo Atami (kamos s nim mel pekny vysledky).

Jelikoz dosly love, neni skrin uplne dodelana, coz se samozrejme co nejdrive zmeni. Mam vicero druhu (Maple Leaf, jedna Nebulka, nejaky Super Skanky a nejaky SH (nejaky Haze) cert vi, ztratil jsem popisky )

Doufam, ze se zadari a na narozky uz si budu pukat, juchej.

Chtel bych hlavne podekovat vsem uzivatelum, jejichz posty mi pomohly a dodaly spousty veci k dumani do budoucna. Drzte palce...

Takze Growu zdar!!! ...peace...

Edit// fotka je par dni stara, kyti se pekne vzpamatovaly, az na jednu ML, ktery se nejak nechce, ale uvidime

...SMOKE EVERY DAY...

Naposledy upravil jarinek69 22-03-2011 v 19:08 PM

Old Post 03-12-2009 v 21:04 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 2

Zdar, mozna bys to chtel presunout do galerie, tam spis muzes cekat reakce. A da se tam pridat vic fotek.

Jinak mix je to pestry mozna az moc, SH bude nejspis kvist 2x tak dlouho co zbytek, resils to s matkarem?

Hlavne by to chtelo informace o ventilaci, teplote a pokus o zvyseni vlhkosti u mladat pokud nejedes v podzemi.

no show

Old Post 06-12-2009 v 16:37 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 3

Přehodil jsem ti to do indoor galerky.

Uvod je spíš tak na představení než na prezentování,tak at to šlape jak má

Old Post 07-12-2009 v 12:46 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 4






Cas leti, davam novy fota. Trocha jsem je holky zastipal, brzy jdou na kvet...

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 13-12-2009 v 16:02 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 5

trosku casejs bych zalejval, jakmle se ti hlina odlepuje od sten kvetinacu uz to melobejt zality

pak kdyz hlina moc proschne tak blbe saje vodu a hodne ti ji pri zalejvani protece

Old Post 13-12-2009 v 22:32 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 6

Takze abych dokoncil (asi po sto letech) co jsem zacal, grow dopadl uspesne, bohuzel fota lehla se starym PC, celkem sklizeno cca 400g suche vahy, coz bylo na prvni grow opravdu velke prekvapeni. Hlavne MLI a WW byly doopravdy vyvedene modely. Druhy grow se nevyvedl, coz me mrzi, ale zaroven mi to dalo spoustu zkusenosti a mista na to se zlepsit, coz se, doufam, stane...

Nyni jede treti etapa, zatim faze kliceni, ale brzy se ozvu s foty (nova skrinka na mimina)...

Dekuji vsem clenum a celemu Groweru, jelikoz je to opravdova studna vedeni o growu u nas...

...peace

//edit
Pokud mohu poprosit mody o prejmenovani tematu na treti IN, abych zbytecne nezakladal nove tema. Dekuji



Machoman edit - máš to přejmenovany

...SMOKE EVERY DAY...

Naposledy upravil Machoman 23-03-2011 v 08:56 AM

Old Post 22-03-2011 v 19:08 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Hlína Kliceni Příspěvek č. 7






Takze po 72 hodinach se zacly klubat prvni holky...

Na zacatek bych zhodnotil hlinu - BioBizz Light Mix - docela spokojenost az na par (doslova) vetsich klicku a sem tam vetsi trsy kokosu (asi - takovy ty vlakna). Jinak docela dobre drzi vodu

Jedu v novy skrince na predpest 100x55x60 (DxVxH).
Uvnitr slunicko 4x18W Philips TL-D 6500K
Zacnu pridavat akorat korenovej stim.

Je tam celkem 5x Pineapple Chunk a 21x NoName - co jsem posbiral za celej rok - vetsinou z primovejch modelu - ty jsou na out

Teploty se pohybujou kolem 25-28°C, dneska namontim jeste dig. spinacky

Prozatim vylezlo 4x Noname (z puvodnich 8mi, zbytek jsem sazel o dva dny dyl) a z Pineapplu tri z peti

Zalejvam ruco asi 5-6x denne pouze odstatou vodou (min. 24 hod po predchozich zkusenostech - a to jsem si myslel ze nemame az tak spatnou vodu opak je pravdou)

Doufam, ze brzy doleze i zbytek, zatim radost

Macho - diky za edit a prejmenovani tematu

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 23-03-2011 v 11:34 AM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 8




Takze po dnesni spravce zvlcovace (vadnej vetracek) jsem nafotil dalsi up...

Celkem teda vylezli vsechny Pineapple chunky; noname celkem nevylezli 3, dalsi 2 neprezili - spatna volba kvetinacku (raselinovej - bere moc vodu hline)

Jediny co me trapi, ze jeden Chunk jede pomalejc, ale snad to dozene a dneska se jeden noname ohnul tak dostal dlahu z brcka...

Pridavam jednou za 2-3 zalivky korenak, jinak zatim nic

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 02-04-2011 v 20:00 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

stehovani Příspěvek č. 9





takze jsem vcera holky prestehoval pod 250W MH.

vypada, ze se jim to libi; dneska jsem zacal pridavat 1/2 davky A+B a davam celou davku korenaku (vsechno Atami)

prozatim velka spokojenost

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 06-04-2011 v 14:22 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarinek69
Stálý Člen

Karma uživatele jarinek69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele jarinek69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Hlína sestikula Příspěvek č. 10






Jaro je tady a je cas na novej up

Prisel mi novej predradnik (od Krasuse - timto mu dik za perfect cenu), takze na holky pali 600W MH od Sunmasteru.

Musel jsem nejak poresit teplotu, takze jsem od kamose jeste posehnal Uficko, dneska ho namontim. Celkove uz mi chybi jen pachac (minuly kolo bylo docela vostry ) a chtel bych jeste nekde vysefit A-winga, ale nejak nejsou finance.

Jinak holky ve velkejch kvetnikach dostavaj plnou davku na rust (A+B, XL a fishmix), ty v mensich polovicni.

Dneska jsem troska postipal, aby se holky srovnaly a jelikoz mi zbylo par RW kostek, cvicne jsem aji zarezal, abych nevypadl z tempa

Celkove se holkam vede docela dobre, mam ted na ne docela dost casu, takze pecka

Nejaky rady, vytky, pripominky?... jsem od prirody dost ukecanej, kor kdyz se spalim

...SMOKE EVERY DAY...

Old Post 20-04-2011 v 13:39 PM
jarinek69 je offline   Profil uživatele jarinek69   Find more posts by jarinek69   Foto galerie člena jarinek69   Click here to Send jarinek69 a Private Message   Add jarinek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
30-05-2015 - První indoorek - 37 odpovědí
24-04-2015 - První indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1743560 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív