Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Grow, 10x Nebula, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

1. Grow, 10x Nebula, 400W Příspěvek č. 1

Zdarec Growerstvo. Sice trochu opožděně, ale přece zakládám svůj 1. pěstitelský serial.

System :

Homebox S (80x80x160)

Osvětlení : Sonlite 400W HPS, A-Wing medium

Odtah : UFO Ruck 160A 480m3/h, pacháč Home edition 450m3/h

Ofuk : 1x klipsna + stojanovej větrák

Zvlhčování : Mist Maker, Professor, SPS (jak to přišlo pod ruku)

Pěstební medium : BioBizz - Allmix, v 6,5 l květináčích

Žrádlo : BioBizz - Grow, Bloom, Fish Mix Alg-A-Mic, Top Max, Root Juice, Bio Heaven

pH většinou bez úpravy, po namíchání krmiva to dává akorát.

Co víc bych k tomu řek. No zatím to jde docela dobře. Teď jsem v 35. dnu květu. Hned 2. den růstu dostaly teplotní šok. cca 40°C. To samý se mi povedlo i před pár dny. Jo a příště jestli pojedu tenhle model tak pozdějc přepnu. Myslel jsem, že vyletí daleko víc a tak jsem se připravil o spoustu G.
Předem se omlouvám za nepřesný chronologický uspořádání, ale nechce se mi pokaždý nastavovat foťák.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Naposledy upravil Sirus 21-10-2009 v 12:46 PM

Old Post 20-10-2009 v 11:27 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

18/6 cca 1. tejden Příspěvek č. 2





Nějak takhle to začalo.
t = 26-30°C v noci 18-20°C
RH = 90-100%
pH =5,9-6,0

Po celou dobu růstu hnojeno dle návodu od BB.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 20-10-2009 v 11:32 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

18/6 Příspěvek č. 3





A takhle Nějak to rostlo.
t = 26-28°C v noci 17-19°C
RH = 60-80%
pH = 6,0-6,3

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Naposledy upravil Sirus 20-10-2009 v 11:43 AM

Old Post 20-10-2009 v 11:37 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 4

Ahoj, mas stejny rozmer boxu jak ja :] musis prepnout brzo at se ti tam holky vlezou :] jinak stejne jako ty hnojim podle bb planu, a taky to mam v all mixu pod 400w HPS K+

Ale zajmalo by me jak si daval klicit ? Jo a co si to tam psal o prepnuti ?

Dik moc. Brko :]

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 20-10-2009 v 11:42 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 5

Jsem v 35. dnu květu, teď jen dělám serial. Klíčit jsem nedával, jedu z řezů. S tím přepnutím : Jelikož jsem četl, že tenhle model je převážná sativa, tak jsem myslel, že víc vyletí po přepnutí, ale nestalo se tak.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 20-10-2009 v 11:55 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

12/12 Příspěvek č. 6






A je přepnuto.
t = 26-30°C v noci 17-20°C
RH = 60-70%
pH = 6,0-6,3

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Naposledy upravil Sirus 20-10-2009 v 15:51 PM

Old Post 20-10-2009 v 11:57 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 7

AHA, ale pekny ty jo ... chtelo by je to trosku popohnat co? na 35. dnu kvetu maji celkem male buds, to ja prepinal asi na 20 - 25cm a ted mam holky uz 120cm !!! a taky spis do sativy modely ... takze nevim proc mi to tahle roste sakra. mista v boxu ubyva a rozdil mezi nejnizsi a nejvyssi kytkou mam asi 0.5m a uz jsou taky 20 dni na kvetu takze jim dneska budu srovnavat a podkladat kvetniky.

At to roste budu sledovat :]

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 20-10-2009 v 13:36 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

pokročilejší fáze 12/12 Příspěvek č. 8






Zatím vše v pohodě, akorát mě zlobí vlhkost přes noc. Je tam klidně 90%

t = do 30°C
RH = 50-60% v noci 90%
pH = 6,0-6,2

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Naposledy upravil Sirus 20-10-2009 v 16:32 PM

Old Post 20-10-2009 v 14:35 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

současnost - 35. den 12/12 Příspěvek č. 9






No a ještě nějaký pokus o makro.
Momentálně jsem pořídil BioHeaven a rapidně mi kleslo pH, tak čekám až mi přijde poštou hydroxid. Zatím tam musim lejt poloviční dávky hnojiv a pH mam 5,5.

t = do 30°C
RH = 44-55% v noci 80%
Budu muset nechat UFO jet nonstop i přes noc.

EDIT: Až tohle je 35. den. Před chvílí mi vypad net, tak jsem se trochu zpozdil.
Dík moc za káčka, jsem velice potěšen

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Naposledy upravil Sirus 20-10-2009 v 14:49 PM

Old Post 20-10-2009 v 14:41 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valec
Stálý Člen

Karma uživatele valec - 96% PěstitelskáKarma uživatele valec - 96% PěstitelskáKarma uživatele valec - 96% PěstitelskáKarma uživatele valec - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 10

prosim te kolika litrovi kvetinace mas

Old Post 20-10-2009 v 15:23 PM
valec je offline   Profil uživatele valec   Find more posts by valec   Foto galerie člena valec   Click here to Send valec a Private Message   Add valec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neodar
Nový Člen

Karma uživatele neodar - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 11

má to psaný nahoře Pěstební medium : BioBizz - Allmix, v 6,5 l květináčích

Old Post 20-10-2009 v 17:26 PM
neodar je offline   Profil uživatele neodar   Find more posts by neodar   Foto galerie člena neodar   Click here to Send neodar a Private Message   Add neodar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

41. den 12/12 Příspěvek č. 12






Jsem tu s aktualizací. Nastaly menší problémy s pH. Z GS mi poslali místo pH+, pH- a tak tam teď leju 5,7 - 5,8. Zejtra nebo po zejtří už budou jen o vodě.

t = 24 - 29°C v noci 15 - 18°C
RH = 44 - 54% v noci 54 - 71%
UFO jede NONSTOP
EDIT 31.10. : Zlepšila se vlhkost. Teď tam je 38 - 45% přes den a 50 - 65% v noci.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Naposledy upravil Sirus 31-10-2009 v 15:58 PM

Old Post 27-10-2009 v 09:22 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

51. den 12/12 Příspěvek č. 13





Aktualizace:

Od 43. dne probíhá flushing.

t = do 30°C v noci klidně i 13°C
RH = 36 - 45 % v noci 50 - 60 %

Už začínaj chytat podzimní melír. Kosa je plánovaná začátkem, nebo kolem poloviny příštího tejdne.
EDIT : Díkes za Kás lidi. Docela se divim, že to tady někdo taky občas sleduje. Další fotky budou už z kosy.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Naposledy upravil Sirus 06-11-2009 v 17:51 PM

Old Post 06-11-2009 v 10:56 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 14




Ještě jim zejtra posvítim, středa čtvrtek tma. Buď ve čtvrtek večer, nebo v pátek ráno je sejmu.
Ve čtvrtek to bude 58.den od přepnutí. Někde jsem četl, že počet dnů na květu co udávaj seedbanky je branej od vzniku preflowers. Já to beru od přepnutí a vypadaj, že by už chtěly.
EDIT : Mikroskop bohužel nevlastním a lupa, kterou jsem se půjčil od babičky na to nestačí.
EDIT : Teď vypadaj takhle - 55. den od přepnutí.
Co myslíte, zkosit ve čtvrtek, nebo až o vejkendu?

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Naposledy upravil Sirus 10-11-2009 v 10:08 AM

Old Post 09-11-2009 v 16:10 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

no já už bych to sklízel...ten pátek to jistí

Old Post 10-11-2009 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 16

jo v pátek a do příštího vejkendu už to bude suché

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 10-11-2009 v 17:06 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2013 - Nebula 400W - 88 odpovědí
28-03-2010 - next round WR, IP2000, NEBULA 400w - 148 odpovědí
05-10-2008 - 1. grow se 400w - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7784290 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív