Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprvé od semínka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Poprvé od semínka-Brainstorm Příspěvek č. 1





První indoor

Moje sestava-kit Homebox light box
+dva časovače,hnojky plagron,hlína,400w výbojka..vše součást kitu
5 semen Brainstorm od DP
Růstová fáze
13.července 2009-Po
První týden
Zasazeno 5 semen do jigů,napuštěných kořenovým stimulátorem v poměru 10ml/l
Nastavení časovačů - Lampa 18 hod/6hod,ventilátor (odsávací) 5min/h jen přes den,v noci spíná jen ve dvě hodiny a taky jen na 5 min.

20.července 2009-Po
Druhý týden
V jigu mi jedno semeno zašlo (mojí vinou).Od pátku už jsou kytky v květináčích ; Zálivka: kořenový stimulátor 10ml/l +Terra grow 2ml/l a pravděpodobně od středy začnu proplachovat enzymem 1ml/l
Výška lampy cca 70cm nad vrcholky,vlhkost 80 procent(zvlhčovač je nastavený na 50procent),teplota v době svícení kolem 33 - 37stupňů(tu ještě musím dořešit,zatím jsem otevřel oba pasivní větráky) v noci kolem 23 stupňů a jeden pasiv zavírám.
Foto:Na začátku druhého týdne


27.července 2009-
Třetí týden
Zálivka: kořenový stimulátor 10ml/l +1 týdně Terra grow 2,5ml/l + jednou týdně enzymy
Kvůli příliš vysoké teplotě nainstalován větrák pro přívod vzduchu,napojený na časovač spolu s lampou.Lístky se nějak začaly kroutit prže jsem je asi přehnojil,dával jsem hnojky do každý zálivky,takže pro příště prvních čtrnáct dní růstu nebudu hnojit vůbec a pak polovinu dávky jednou týdně!!!.Bohužel zvlhčovač jsem prozatím musel odstranit a nahradit ho mokrým ručníkem;(horká pára pro snížení teploty nic,moc)Zapínám ho na noc a ráno když naskočí lampa tak ho vypínám.Nechal jsem otevřený jen pasiv u zdi kvůli efektivnějšímu odtahu vzduchu z pěstírny.Teď je teplota v době svícení mezi 29-30 stupni.Jinak kytí zatím jedou jak splašený,nádherně nasazujou jedno patro za druhým a počítám že začátkem tohohle týdne je zastříhnu.
Foto:Na začátku třetího týdne

2.srpen 2009
Čtvrtý týden
Na začátku čtvrtého týdne se už kytí pěkně vzpamatovali z přehnojení.Zalévám zatím jen čistou odstátou vodou asi jednou za dva dny.Ve středu jim namíchám zase hnojky v poměru 2,5ml/1,5l a uvidím jak to vemou


Lidičky potřebuju poradit,jsem tu novej a trochu tápu v editu příspěvku.Jak mám udělat další příspěvek aby se mi oddělil od předešlýho aby bylo jasný k čemu jaká fotka patří?Díky moc za rady,zítra se budu snažit vše doplnit,jelikož mám už kytí na začátku 9.týdne květu a všechno si vedu včetně fotek.

Naposledy upravil kokeš 15-10-2009 v 16:36 PM

Old Post 13-10-2009 v 17:51 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WWW.@.sk
Stálý Člen

Karma uživatele WWW.@.sk - 88% PěstitelskáKarma uživatele WWW.@.sk - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 2

Dole mas tlacitko odpovedat.

Old Post 13-10-2009 v 19:51 PM
WWW.@.sk je offline   Profil uživatele WWW.@.sk   Find more posts by WWW.@.sk   Foto galerie člena WWW.@.sk   Click here to Send WWW.@.sk a Private Message   Add WWW.@.sk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slartibartfast
Stálý Člen

Karma uživatele Slartibartfast - 66% PěstitelskáKarma uživatele Slartibartfast - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

dobré je taky si přečíst tohle http://grower.cz/pestovani/navody/g...a-triky/20.html

Nejezte žlutý sníh
Fjordy

Old Post 14-10-2009 v 13:11 PM
Slartibartfast je offline   Profil uživatele Slartibartfast   Find more posts by Slartibartfast   Foto galerie člena Slartibartfast   Click here to Send Slartibartfast a Private Message   Add Slartibartfast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Re: Poprvé od semínka Příspěvek č. 4


10.srpen 2009
Pátý týden
13.srpen 2009
Přepínám na květ
Průplach enzymy 1ml/l

Old Post 15-10-2009 v 11:44 AM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Re: Re: Poprvé od semínka Příspěvek č. 5



27.8.09 – 15.den 12/12
Hnojky – Terra Bloom první týden 2ml/l dvakrát týdně.Druhý týden zvýšena dávka na 3ml/l dvakrát týdně + 1ml/l Green sensation,mezitím průplach enzymy 1ml/l a nebo voda s PH 5-6.

Old Post 15-10-2009 v 11:47 AM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Re: Re: Re: Poprvé od semínka Příspěvek č. 6



2.9.2009 – 21.den 12-12
Zálivka do téhle chvíle pořád stejná (2krát týdně TB 3ml/l + GS 1ml/l a pravděpodobně jí zvyšovat nebudu,kytky se ženou do palic jak SPLAŠENÝ

Old Post 15-10-2009 v 11:49 AM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Re: Re: Re: Re: Poprvé od semínka Příspěvek č. 7


10.9. - 29.den 12-12
Foto ve tmě
Hnojky už plná dávka bloom 5ml/l a green sen..1ml/l dvakrát týdně

Naposledy upravil kokeš 15-10-2009 v 16:20 PM

Old Post 15-10-2009 v 11:52 AM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Re: Re: Re: Re: Re: Poprvé od semínka Příspěvek č. 8





16.9. - 35.den 12-12
vyndal jsem je na focení ze stanu,tk pár foteček

Old Post 15-10-2009 v 11:55 AM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poprvé od semínka Příspěvek č. 9

Děkuju za odpovědi zítra pošlu další report

Naposledy upravil kokeš 15-10-2009 v 16:22 PM

Old Post 15-10-2009 v 12:01 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poprvé od semínka Příspěvek č. 10






1.10 49,den 12-12
zatím poslední fotky který mám jsou právě ze 49.dne,dnes j to 63.den na květu jenže můj foťák nefotí uplně nejlíp takže si musím půjčit od kamaráda z práce a hned jak ho dostanu dám sem další fotky
Přestal jsem hnojit Bloomem a dávám jim jen Green senzation a proplachuju enzymy.

Jinak zajímal by mě váš názor tak,protože čerpám hlavně z vašich rad a postřehů.Nešetřete mě!!

Naposledy upravil kokeš 15-10-2009 v 16:25 PM

Old Post 15-10-2009 v 16:11 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

no pěkný to máš...
ALE jsou to takový koštaťa/ale krásně obsypaný/čím to?slabý ofuk?moc vysoko lampa?myslím že si i brzo přepl na květ a neohýbal..

Old Post 15-10-2009 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od COMATIK
no pěkný to máš...
ALE jsou to takový koštaťa/ale krásně obsypaný/čím to?slabý ofuk?moc vysoko lampa?myslím že si i brzo přepl na květ a neohýbal..


Pár týdnů po přepnutí jsem ostříhal všechny velký listy a všude mi pak vyjely paličky a listy už zůstaly malý.Jinak ohýbaný to je ažaž to mi věř,prže mám jen 4 kytí chtěl jsem jednak co nejvíc zapnit prostor a hlavně docílit toho aby na každou paldu svítilo světloNěkterý hlavy mi dokonce srostli v jednu a vypadaj jak beranice(pak nafotím)
Větrák mám připnutý na konstrukci,takovej ten s klipsnou+ mám zvedlou roury od přítahu přímo na vršky.Fakt nevím proč takhle divně narosti...možná genetika,brainstorm jsem tu zatím neviděl takže nemůžu porovnat.Spíš brzy přepnutý..

Old Post 15-10-2009 v 17:02 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od kokodc
hojky, vypada to pekne, jen v tom mam takej goulash. Mohl bych se te zep. z jakkeho duvodu mas zaple odsavani jen 5min/hod? Dle meho je vzduch stejne dulezity jako treba svetlo, ja to vyresil regulatorem, v noci mi to bezi cca na 50-60% pres den 60-70%.


To jsem měl jen na začátku,když byli kytky na růstu strašně mi to odsávání žralo vlhkostOd tý doby co kvetou jede skoro nonstop

Old Post 15-10-2009 v 17:08 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od kokeš
....Fakt nevím proč takhle divně narosti...možná genetika,brainstorm jsem tu zatím neviděl takže nemůžu porovnat.Spíš brzy přepnutý..

vedle jak ta jedle. když sem pozoroval ty fotky, tak vidím pěkné kytky,pěkné kytky a naráz co to? holé klacky? na začátku květu? ojojoj chyba pane, chyba. čím teď ta kytka podle tebe žije? stonkem? pučícím květem? no to přece ne eee ...
možná se ti zdá, že to de pěknědo palic, ale ty palice budou samý list, protože to je teď jediné místo, kde přirůstá nová masa.

Old Post 15-10-2009 v 22:32 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 15

No vidíš to mi nenapadlo,dám na to stříhání majzla.Děkuju za radu,příště to snad bude vypadat líp no....teda jesi se mi podaří někde splašit řízany,prže od semínka to trvá dlouho

Naposledy upravil kokeš 16-10-2009 v 14:01 PM

Old Post 16-10-2009 v 13:51 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 16

to COMATIC
děkuju za karmičku,příště už to bude grow pěknej i na pohled

Old Post 16-10-2009 v 13:59 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-10-2015 - Mix crossů od semínka - 65 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4959500 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív