Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w chronic & power plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Hlína 250w chronic & power plant Příspěvek č. 1



zdravim u meho druheho pokusu pod 250w hps vybojkou

rozmery : sirka 50 , vyska 98 , delka 42

osazenstvo : 3x Chronic , 2x PowerPlant

svetlo : rust- 150w sony-t
kvet- 250 W Gib Lighting Flower Spectre

puda : Plagron Growmix

ventilace : na pritah a odtah jsem nainstaloval 2x pc vetracky o vykonu cca 130m3/h ale i tak nestacili chladit (jine bohuzel nebyli k dispozici ) + ofuk vetrak s klipsnou

hnojiva: rust -alga grow,ah roots,phytamin
kvet-alga bloom,phytamin,B´Cuzz Bloom Stimulator,enzo forte a final solution

ph zalivky - sem nemeril , coz sem zistil ke konci az sem si poridil ph metr ze jsem udelal velkou chybu
zdrojova voda mela ph 8.6

ec-nemereno

rust-teplota 27-30, vlhkost 45-55 %

foto 1 - cca 5 den po zasazeni
foto 2 - cca 5 den po zasazeni

Naposledy upravil hanacka 23-12-2008 v 23:23 PM

Old Post 22-12-2008 v 19:39 PM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 2





foto 1 - prepnuto na 12/12














foto 2 - prepnuto na 12/12















foto 3 - prepnuto na 12/12















foto 4 - 6 den na kvetu

Old Post 22-12-2008 v 19:58 PM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3




pokracovani 22 den na kvetu


kdyz jsem je vyndal ven , myslel jsem ze je uz zpatky nedostanu do te male skrinky . Prerostlo mi to trochu vice nez jsem cekal

Naposledy upravil hanacka 23-12-2008 v 21:20 PM

Old Post 23-12-2008 v 21:13 PM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 4




27 den na kvetu

problem s teplotou 31-35 stupnu , ale i tak rostou pekne

Naposledy upravil hanacka 29-12-2008 v 16:45 PM

Old Post 29-12-2008 v 16:40 PM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5





33 - 12/12













33 - 12/12













40 - 12/12










46 - 12/12

Old Post 01-01-2009 v 15:10 PM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

moc pěkný. do příště to chce kvalitní odtah
jakou mají vlhkost?

Old Post 01-01-2009 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RedBull
Stálý Člen

Karma uživatele RedBull - 90% PěstitelskáKarma uživatele RedBull - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 7

Zdar na 250tku to vypadá celkem pěkně,jen jak jsi jel dlouho růst.
A dej si bacha na teplotu u vrcholů paliček ať to nespálíš.

Growu zdar

Hull Hard


Coco Drip 400w Scrog
Jede Projekt alFa 400W stavba matkárny.

Old Post 01-01-2009 v 18:19 PM
RedBull je offline   Profil uživatele RedBull   Find more posts by RedBull   Foto galerie člena RedBull   Click here to Send RedBull a Private Message   Add RedBull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 8

diky za kladny ohlas , tu ventilaci musim do priste uz urcite doresit , navic sou docela hlucne ty pc vetracky asi tam poridim nake slabsi ufo nebo neco podobneho ... vlhkost se mi drzela kolem 40 % +- 5

na rustu jsem to mel 17 dni . heh jednu sem lehce prismahl ze zacatku jak se mi moc vytahla , bylo divny ze ma uz tmavsi blizny nak brzo :p .) dal sem sem ju pak nakraj a tu nejmenci do prostred

z pohledu posledni fotky - prvni dve a prostredni je chronic a vzadu sem mel 2x powerplant

Old Post 01-01-2009 v 19:37 PM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

já mám taky 250w a stačilo mi UFO 160. plus klipsna a pasivní přítah. světlo sem měl i 15cm od vrcholků

Old Post 02-01-2009 v 08:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Czest .
''''''''''''''''''''''''''
Kolik pak mají ty květinace objem?
Jinak to máš pěkný !

Old Post 02-01-2009 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 11

dokud sem tam mel jeste ten ofuk tak se to dalo , jenze jak povyrostli musel sem ho dat pryc protoze nebyl na nej prostor uz . Nahradil sem ho aspon jednim tim malym vetrackem lehce ofukoval tu prostredni kyti a pomahal celkove k lepci vymene vzduchu uvnitr . teplota mi se mi drzi porad kolem 32 max 34 stupnu

myslim ze tak 6 litru by mohli mit , ale presne sem to nemeril .Prumer maj 19 cm

Old Post 02-01-2009 v 17:53 PM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 12





pridavam dalsi foto




55. den po prepnuti




vse je focene s bleskem





























- chronic




Naposledy upravil hanacka 10-01-2009 v 11:53 AM

Old Post 10-01-2009 v 10:51 AM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pm1
Nový Člen

Karma uživatele pm1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

jo to znam minulej rok sem prepinal trochu pozdeji a ten debilni power plant mi prerost jko krava ne a ne se zastavit ....me to jelo vic do sativy mno

420 420

Old Post 30-06-2009 v 14:04 PM
pm1 je offline   Profil uživatele pm1   Find more posts by pm1   Foto galerie člena pm1   Click here to Send pm1 a Private Message   Add pm1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2019 - 600 w CRITICAL & POWER KUSH - 116 odpovědí
20-07-2018 - 250w HPS - 4x power plant - 45 odpovědí
30-12-2016 - 2x 400w HPS - 10x Power plant - 167 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7817850 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív