Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor - 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Nápad První indoor - 600W Příspěvek č. 1










Zdravím všechny Growery,

Rád bych vám představil svoji pěstírnu, kterou jsme se s kámošem rohodli sestrojit.Chtěl bych dodat že se jednalo o první pokus indoor takže nečekejte žádný zázraky. . . .

K věci....

Pěstírna:
místnost - 2x1,5x2m (přibližně).....Prostor pro pěstění je podle mě dost velký takže do příští akce bude třeba upgrade

Osvětlení:
HPS Idustria PLANTASTAR 600W

Substrát:
Royalty Mix

Osazenstvo:
no name řízky od kamaráda - 18ks

Hnojivo:
Největší problém! Kytičky nebyly téměr vůbec hnojeny....Dostali pouze nějakou tu sprchu Phytaminem, jinkak vůbec nic jinýho.

Během růstu kytičky potkal celkem závažný problém se sviluškami.Dvě z nich bohužel nepřežili Ostatní se po nějaké době vzpamatovali takže jsem byl rád že z nich vůbec něco zbylo....Největší problém byl s hnojivem takže nepočítám s extra velkým výnosem....Ale chybama se člověk učí

Naposledy upravil Mr.Hanka 19-02-2006 v 22:29 PM

Old Post 19-02-2006 v 18:41 PM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2

2 veverka: To máš recht, nějakým tím guanem to přihnojený bylo ale nicméně sem šťastnej že to vůbec takhle dopadlo... Ale aspoň jsem se poučil z problémů se sviluškama

Old Post 19-02-2006 v 21:59 PM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Ty svilušky byly pravděpodobně z kyti, která byla původně pěstovana venku a pak jsem ji nechal pod lampou dozrat.Ten substrát je Royalty Mix

Old Post 19-02-2006 v 22:21 PM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

Další várku bych nejradši rozjel co nejdřív, ale momentálně tomu dám tak měsíc pauzu než seženu nějaký dobrý řízky....Nechci se spoléhat na no name.Tímto se taky obracím ke všem tady, jestli se někdo nepotřebuje zbavit řízků - ovzvěte se
Kyticky se momentálně suší, takže jsem dost zvědavej kolik toho nakonec bude

Naposledy upravil Mr.Hanka 25-02-2006 v 12:36 PM

Old Post 19-02-2006 v 22:57 PM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Hanka
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Hanka - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

Takže kytičky se dosušily a tak je čas na nějakej update... Po sklakulováni to dělalo nějakejch 330g. Sice žádná sláva ale pro mě spokojenost . . .

Naposledy upravil Mr.Hanka 06-03-2006 v 15:01 PM

Old Post 04-03-2006 v 18:13 PM
Mr.Hanka je offline   Profil uživatele Mr.Hanka   Find more posts by Mr.Hanka   Foto galerie člena Mr.Hanka   Click here to Send Mr.Hanka a Private Message   Add Mr.Hanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4936980 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív