Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nebula pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Nebula pod 400W Příspěvek č. 1








Tak jsem něco nafotil u kámoše ve skříni, má asi problém s plísní. Jede Nebulu v hlíně s kokosem a agroperlitem. Teplotu má normálně okolo 25°C, lampa je vzdálená od kytek 50 cm. Jede 400 W sodík, PHILIPS SON-T Pro. Odtah mimo skříň jede, takže asi fakt plíseň. Hnojí akorát, používá B'CUZZ A+B pro hlínu, stříkačka Phytaminem 1x týdně. Je to přepnutý na květ asi 10 dnů. Holkám je necelý měsíc. Poraďte kámošovi co má dělat pls. Čím to postříkat, jestli vytrhat napadené listy, uvítám každou radu.

Old Post 29-09-2005 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 2

cau, hele rek bych ze to neni plisen, spis nedostatek fosforu, nebo neco s ph, mozna spaleny hnojkou, mrkni sem: http://www.overgrow.com/edge/showthread.php?t=502075
premeril bych i to ph (substratu)

chronic; mazar, g13froc; nirvana-special, g13froc; mazar, peacemaker; peacekeeper 0.07kW

* * * tune da grower radio * * *

Old Post 29-09-2005 v 22:16 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mokie
Stálý Člen

Karma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 3

cau rappa,
dal bych na drtikola, a salamounsky dam za pravdu i Bigovi, možná malo der dole v kvetinacich, a drzi se mu tam voda..hnijou koreny, hnijou listy.. ale to mi prijde jako skolacka chyba...

dle mě... nedostatek forsforu.. moc soli v roztoku,resp. hnojivech....(cili prehnojeno !!!)
premerit si ph-čko - srovnat ho dolate, prolejvat upravenou vodou na PH kolem 6 ( kys.fosfor) a cca po tejdnu prihnojit - stredne, pak melo byt videt, jestli se to da dokupy.... tak bych postupoval

moje otazka : co pak s tema koneckama listů ??? ostříhat ???

salamounsky.... che : nedostatek fosforu a prehnojení ....

jo a lapma 400kilo a 50cm vod kytek mi taky nejak nesedí
ef.dosah je 80cm, cili sviti jen na 30cisel kytky, a uz tam je hodne malo... poradnej odtah a muzes to dat primo nad to.... to bude hukot.... jsem se ani nedivil proc ma takovy mezery v patrech

2006 - druhej pokus
aneb CO UŽ JE ROZJETÝ, NEZASTAVÍŠ !!!
2005 - můj první growing
aneb SERU NA ZÁKON, KTEREJ ŘÍKÁ, ŽE KDYŽ MÁM SEMÍNKO, TAK HO NEMŮŽU ZASADIT
--------------------------------------------------------------
Pěstování marihuany pro vlastní potřebu
totiž dodává vlastní konzumaci do zcela jiného rozměru.
Při kouření neprožíváme účinky "nějaké drogy", "koupeného svinstva",
ale fruktifikujeme výsledky obrovské, dlouhodobé snahy a mnohaměsíčního úsilí.
Mezi konzumenty je totiž rozšířená pověra (které sám věřím),
že každá osobnost promítá do pěstované trávy své osobní charakteristiky a specifika.

J.X.Doležal - MARIHUANA

Naposledy upravil mokie 30-09-2005 v 00:05 AM

Old Post 29-09-2005 v 23:38 PM
mokie je offline   Profil uživatele mokie   Find more posts by mokie   Foto galerie člena mokie   Click here to Send mokie a Private Message   Add mokie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rixo
Stálý Člen

Karma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% PěstitelskáKarma uživatele rixo - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 4

jednoznacne preliate, prehnojene, prepalene.....-)))
dat odzdravovaciu kuru, je to burina vydrzi vela...ale zase netreba to prehanat:-)))
zmerat Ph....a pokial sa da dat nejake enzymi alebo nieco na posilnenie imunity....
Good lUck

GOD SAVE THE BUDS !!!
Rixova White willow Pokus No.X
White Satin+Kalichakra

Rixova matkaren 2x 18W

White satin na balkone

Satori pod 250w osram vialox v CT

Old Post 30-09-2005 v 08:09 AM
rixo je offline   Profil uživatele rixo   Find more posts by rixo   Foto galerie člena rixo   Click here to Send rixo a Private Message   Add rixo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rixo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Díky všem za odpovědi

OK, zjistili jsme diagnózu, díky Drtikolovu (díky :punk odkazu jsem se dozvěděl, že je to asi nedostatek různých prvků (Mn, Zn, Na), že je to přelitý, ale co teď s tím? Co ostříhat listy, který to nerozdejchaly? Kámoš má ještě ke hnojkám květovej stimulátor Bloei od B'CUZZ. Enzymy doporučím, ph si kámoš změří, lampu dá níž....
Jak přidám určitý stopový prvky? Třeba Mo, Mn, Zn, Na apod. ? To standartně hnojky neobsahujou uvedený prvky?

Jesště jednou dík za rady a mějte se...

to mokie: zdarec, máš se? Už sis to zapojil, funguje vše jak má? A co na to Jamaičanka? Už ukázala nějaký chlupy? Jinak ty fotky sou kámoše, mě by se to nestalo

Old Post 30-09-2005 v 16:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 6

no ten odkaz pritah KABUTO, ja ho sem jenom kulisacky nakopiroval

Old Post 30-09-2005 v 17:11 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-01-2015 - Nezadařilo se pod 400W - 22 odpovědí
01-08-2013 - 5x Orange Bud DP 400W - 178 odpovědí
13-04-2013 - hlina sodik 400w - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7551990 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív