Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Nové fórum - Léčitelství
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Jak se stavíš k využití canabis jako léku?
Mám vlastní recepty a používam ho pravidelně.
Zkušenost nemám, ale chci se o tom dozvědět co nejvíce.
Nijak se o to nestarám.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Nové fórum - Léčitelství Příspěvek č. 1

Vítejte do nové kategorie fóra o konopí a jeho vlivu na naše zdraví (která tu dlouho chyběla). Předpokládám, že je v naší komunitě několik členů, kteří pěstují, aby měli k dispozici fungující léčebný prostředek. Očekávám, že se s námi podělí o výsledky svého snažení a rozšíří tím naše znalosti také z další oblasti využití cannabis.

Toto fórum bude moderované, pokuste se udržet vysokou úroveň diskuse a přispívejte prosím pouze vlastními ověřenými zkušenostmi. Díky.

Současně prezentujeme také novou kategorii o Léčitelství ve FAQ.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Naposledy upravil Yennefer 04-07-2003 v 11:57 AM

Old Post 04-07-2003 v 09:55 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 2

souhlas, sice sem už pár příspěvků viděl v kuřárně (konopná mast apod.), nicméně konečně je to pohromadě .

Old Post 04-07-2003 v 14:05 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 3

jsem rád že toto forum nebylo opomenuto


Zdraví to je to slovo,to je ta věc kterou si musíme chránit


nechť nám k tomu napomohou naše rady,otázky,odppovědi...


:-)

)

Old Post 04-07-2003 v 20:24 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 4

super napad to tady chybelo

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 05-07-2003 v 12:30 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 5

Takze ja bych jeden prizpevek mel sice to neni z pozice nekoho kdo si pestuje pro sebe kytky jako lek no ale posute sami jestli se to sem hodi kdyztak to nekam presunte nebo smazte.
Mam babicku 90 let po nemoci zacala bydlet u nas.Kdyz ji pustili z nemocnice mela deprese katastroficke vize stale se neceho bala.Stale se jen plouzila po nasem byte a nic ji nebavilo a neustale se ptala co ma delat.Doktor ji predepsal antidepresiva ale po nich byla akorat ospala.Po dohode s matkou jsme se domluvili ze by jsme mohli zkusit travu.Namichal jsem smes masterkushe s trochou oleje a kapkou alkoholu.Dal to do takovejch kapsli z zelatiny maj v kazde lekarne/ma to i odbornej nazev v pripade zajmu se muzu poptat/.A matka ji to podava kazdej vecer pred spanim jako prirodni lek na uklidneni.Tento test trva jen 5 dni a mame s mati pocit ze zlepseni je videt.Je samostatnejsi sleduje TV cte si v teletextu hraje kary i jeji krok se o neco prodlouzil,vice ji a lepe spi.Vetsinu cinnosti delala uz predtim ale jen chvilku a bez zajmu.Ma i lepsi pohled obcas se i zasmeje.Mozna je to jen prechodne obdobi.O dalsich pokrocich nebo neuspesich budu i nadale informovat.Zatim se mejte

LED skrin

Old Post 02-09-2003 v 16:59 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 6

Jo a jeste podotikam ze zadny lek od lekare jsme nevysadili

LED skrin

Old Post 02-09-2003 v 17:01 PM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g4nja4ev3r
Stálý Člen

Karma uživatele g4nja4ev3r - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 7

...2 |S|U|P| :
Cauko, to jak pises o babicce me docela potesilo.Ja mam totiz take babicku, ktere je 63 let, trpi velkymi bolestmi zad, kloubu ...MUj babickovsky pripad ale bude asi trosku jiny nez Tvuj.JA s babickou ziju, uz 8 let, a kdyz po celou tuto dobu sledujete toho stareho cloveka, jak vidi uz jen praci, nema nejake zajmy, jen obcas se pobavi, tak je mi z toho smutno.Proto bych sve babine taky rad podaval THC.Sic newim jak ani v jakem mnozstvi ci skupenstvi, ale chtel bych ji to dat "testnout", a posleze co ona na to, treba vicekrat, a nebo pravidelne jako lek.Jestli mate nekdo nejake zkusenosti s timto...tak si je rad prectu zatim bye

Old Post 28-09-2003 v 09:38 AM
g4nja4ev3r je offline   Profil uživatele g4nja4ev3r   Find more posts by g4nja4ev3r   Foto galerie člena g4nja4ev3r   Click here to Send g4nja4ev3r a Private Message   Add g4nja4ev3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 8

to g4nja4ev3r:
babičce bych nejdřív dal k ochutnání jednu konopnou sušenku nebo koláček,
radši míň než víc a nejlépe když se bude konat nějaká zábava,
důchodci jsou pak pěkně rozjařilí,
ještě jí musíš varovat před požitím alkoholu na koláčky,
byla by pak pěkně zmotaná až špatná,
jelikož ty návaly neumí ještě ovládat a myslela by si, že už umírá
a že je jí špatně

- znám to z vlastních zkušeností

tak to radši moc nepřeháněj

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 30-09-2003 v 06:31 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lSlUlPl
Stálý Člen

Karma uživatele lSlUlPl - 82% PěstitelskáKarma uživatele lSlUlPl - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 9

Nebo to zkus jako koreni pridavat do jidla proste jen nadrobno namel a prisipej treba do polivky asi tak co se vejde na spicku kuchynskyho noze

LED skrin

Old Post 30-09-2003 v 07:58 AM
lSlUlPl je offline   Profil uživatele lSlUlPl   Find more posts by lSlUlPl   Foto galerie člena lSlUlPl   Click here to Send lSlUlPl a Private Message   Add lSlUlPl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peepin
Nový Člen

Karma uživatele Peepin - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 10

Tady www.konopa.cz\oblasti\medicina\1954\01.htm jsou nejake informace o zkoumani ucinku konopi v ruznych medicinskych oborech delane na UP Olomouc a publikovane v r. 1955
Jinak dost informaci (mozna trochu tendencne zamerene s ohledem na legalizacni snahy) najdete v publikaci "Marihuana zakázaná medicína" autoru Grinspoon a Bakalar. (V knihkupectvi obvykle v sekci medicina.)

Old Post 05-10-2003 v 19:48 PM
Peepin je offline   Profil uživatele Peepin   Find more posts by Peepin   Foto galerie člena Peepin   Click here to Send Peepin a Private Message   Add Peepin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zogar_Saag
Nový Člen

Karma uživatele Zogar_Saag - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 11

Hezké... Já mám problémy s migrénama. Neurolohg mi předepsal prášky a ani po pár letech nedošlo k zlepšení. Co jsem začal trochu hulit, tak se úspěšně migrénám vyhýbám...

No, občas se nějaká dostaví, ale tak akutní, jako to bylo dříve to už není.

Naposledy upravil breeder 17-10-2003 v 09:09 AM

Old Post 17-10-2003 v 08:31 AM
Zogar_Saag je offline   Profil uživatele Zogar_Saag   Find more posts by Zogar_Saag   Foto galerie člena Zogar_Saag   Click here to Send Zogar_Saag a Private Message   Add Zogar_Saag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adamo
Stálý Člen

Karma uživatele adamo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 12

Ja mam problemy pri zaspavani- kym zaspim to su aj dve hodiny a potom rano vstavanie!!! Dvakrat do tyzdna si dam pred spanim nalozenu fajku a po vyhaluzeni nemam najmensi problem zaspat.

Na spanok je trava jednoznacne najlepsia medicina..

iťs funny friend!

Old Post 24-12-2003 v 22:54 PM
adamo je offline   Profil uživatele adamo   Find more posts by adamo   Foto galerie člena adamo   Click here to Send adamo a Private Message   Add adamo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 13

to sup staci opravdu takle maly mnozstvi? nezkousel si menit davky?? nemela tvoje babi obcas nakou stihu zpusobenou thc?? muj deda ma neco podobnyho.nevyviji zadnou aktivitu a obcas ma docela depresivni naladu, jako by mel strach, strach ze vseho z kazdy blbosti. nemuzes presneji popsat jaxi delal tu smesku??

extravaganja

Old Post 26-12-2003 v 20:05 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamie
Nový Člen

Karma uživatele lamie - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 14

Já měla problém s nízkou váhou, neměla jsem pražádou chuť k jídlu a i když jsem jedla, tak jsem nebyla schopná přibrat. Na lékařský doporučení si občas dám brčko, pak vymetu s chutí lednici, navařím specialitky a chuť k jídlu mě neopouší ani, v přestávkách. s radostí přibírám a doporučuju marihuanu jako lék všem průhlednejm andělíčkům, jako jsem byla já. Andělíček jsem pořád, jen mám veselý růžový tvářičky

Don´t forget for your first........

Old Post 06-03-2005 v 13:08 PM
lamie je offline   Profil uživatele lamie   Find more posts by lamie   Foto galerie člena lamie   Click here to Send lamie a Private Message   Add lamie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chemtech
Stálý Člen

Karma uživatele chemtech - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 15

Otec: dna (usazovani kys.mocove v kloubech), mast zabrala na poprve, a zabira dal
Ja: alergicky astmatik.... v podstate jiz vylecen, a to natolik, ze mi nevadi spat v sene (driv by me to zabilo)

______________________________
Kontinualni mereni EC * Rizky v hybridnim hydrosystemu * Pestovani v hydrosilikagelu

Old Post 10-04-2005 v 16:21 PM
chemtech je offline   Profil uživatele chemtech   Find more posts by chemtech   Foto galerie člena chemtech   Click here to Send chemtech a Private Message   Add chemtech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Já bych měl dotaz - mám matku celkem tvrdou alkoholičku a taky za den stáhne tak 20-30 cíček. nemá někdo zkušenosti s tim, že by konopí léčilo (částečně) alkoholiky? nebo zbavovalo závislosti na nikotinu?
Už je to s ní fakt k nevydržení...

Old Post 29-04-2005 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-10-2011 - nejvhodnější model k léčitelství - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6720210 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív