Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojení, výživa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Smokey
Nový Člen

Karma uživatele Smokey - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 3 

Hnojení, výživa Příspěvek č. 1

zdravim, marne se snazim najit nekde v prispevcich presne slozeni latek, kterymi se podporuje rust at uz ve veget. fazi nebo v kvetni, muze mi nekdo pomoct (treba jen s navigaci) jsem napul cesty mezi teorii a praxi? dik za pomoc

Smokey

Old Post 07-04-2003 v 11:10 AM
Smokey je offline   Profil uživatele Smokey   Find more posts by Smokey   Foto galerie člena Smokey   Click here to Send Smokey a Private Message   Add Smokey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 2

Čéče kam by sme takhle došli, to chce hledat
Bóže to sem věděl už na základce.
Dusík je nejlépe přístupný ve formě nitrátů-ledky (NH4NO3-dusičnan amonný[je jich víc-vapenatý, sodný...]), kyselina (HNO3); Fosfor ve formě kyseliny (H3PO4), ale nejčastěji P2O5; draslík ten nevim, ale nejčastěji je K2O, ale že by tohle nebylo ve FAQ (osobně sem to nehledal, ale to je téměř základ výživa)

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 11-04-2003 v 00:13 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny Spek
Nový Člen

Karma uživatele johny Spek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

jo ja bych o tom chtel fotky prosim poslat na u:johny@seznam.cz co nejdrive dik

Old Post 04-09-2003 v 13:43 PM
johny Spek je offline   Profil uživatele johny Spek   Find more posts by johny Spek   Foto galerie člena johny Spek   Click here to Send johny Spek a Private Message   Add johny Spek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele johny Spek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bosorka
Nový Člen

Karma uživatele Bosorka - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 4

najdeš tu v indooru i voutdooru hnojívka i chemii...jen prohledej..já našla...

Old Post 16-08-2004 v 02:46 AM
Bosorka je offline   Profil uživatele Bosorka   Find more posts by Bosorka   Foto galerie člena Bosorka   Click here to Send Bosorka a Private Message   Add Bosorka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-01-2019 - Hnojení - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí
10-02-2018 - Hnojiva - 1037 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4824600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív