Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva Elixer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Hnojiva Elixer Příspěvek č. 1

Zdravim lidi,
chtěl jsem se zeptat zda někdo z Vás už taky jede Elixer a jak Vám to jede.
Já jsem se dostal k těmto hnojivům přes kamaráda z Amsterodamu, kde jsem ho navštívil minulý rok. Navštívili jsme taky pěstírnu jeho kámoše kde jsem viděl tyto hnojiva. Zeptal jsem se ho proč nejedou nějaký známý hnojiva jako je BioBizz, Plagron, AH apod. řekl mi, že tam jsou celkem drahý a todle že je nejlepší na jejich trhu. Začal jsem se o ně zajímat a nakonec jsem si dovezl domů celou sadu pro pěstování v cocosu
Postupně jsem zjišťoval že to v Holandu používá hodně pěstitelů a vývoj hnojiv jde dopředu. Přecejen se člověk v coffeshopu trochu rozkecá
Budu rád když mi napíšete jaký jsou Vaše zkušenosti a případně vychytávky v dávkování, dneska už vím že se dá používat pouze jeden týden root stimulátor a stačí to. Booster jedu už od 4tyho tejdnu květu . Letošní OutDoor bude s komplet řadou tak jsem na to zvědavej a výsledek sem pak odprezentuji.


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 17-05-2012 v 10:36 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 2

Zdar
Mám z cannafestu basic terra a typan mi dal i ten booster s tím, že k tomu nic dalšího nepotřebuju.
Co si o tom myslíš?
Jo a u toho basicu mě zarazila jedna věc, píšou, že mám dávat 5ml/l ale zároveň to má
NPK 24-14-24, tudíž mi to moc nedává logiku...takový drastický dávky?
Na co tolik draslíku v růstu a tolik dusíku v květu??

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 24-03-2013 v 14:29 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
06-08-2013 - Hnojivo na kvet - 3 odpovědí
30-09-2011 - Hnojiva Biobizz - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4825440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív