Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Lámanie rastliniek PREČO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hell
Stálý Člen

Karma uživatele Hell - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 66  

Obecné Lámanie rastliniek PREČO Příspěvek č. 1

Ja by som sa vás chcel spýtať že prečo sa mi lámu malé rastlinky ? nechapem prečo preosím vás poradte mi.
Substrát mám kokos + zahradna zem s hnojivom + prelit
tá zem je pekná ale skoro všetky male rastlinky sa mi lámu neviem prečo mam aj RW skusim už dnes aj do toho čo to povie prosím vás poradte mi mám to pod fluorescenčnou lampou 18/6
Keby ste chceli vidiet ako su zlomene napište pošlem foto ale vyzera to tak ako by bola vyschnuta stonka

Tu máš nažer sa

Old Post 23-05-2009 v 08:45 AM
Hell je offline   Profil uživatele Hell   Find more posts by Hell   Foto galerie člena Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Add Hell to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hell! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 2

Stonky sa ti lámu samé od seba?
Napíš aspoň aké sú staré, či sú zo semienka alebo rezy, či si ich len predpestuvávaš na outdoor alebo to má byť indoor pod fluorescenčnou lampou?
Fotka určite pomôže...a odfoť aj tú lampu pretože neviem čo presne máš na mysli..jednoznačne fotku pridaj

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 23-05-2009 v 09:52 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Bycgh rekl, malo svetla a daleko od zdroje, absence ofuku, genetika na kokot, atd...

Old Post 23-05-2009 v 09:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubis.h
Nový Člen

Karma uživatele kubis.h - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4

foto by bodlo...to jsi ho tu mel dat rovnou;-)

Out '09 - 16 ...coming soon...

Old Post 23-05-2009 v 10:51 AM
kubis.h je offline   Profil uživatele kubis.h   Find more posts by kubis.h   Foto galerie člena kubis.h   Click here to Send kubis.h a Private Message   Add kubis.h to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Stálý Člen

Karma uživatele Hell - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 5

Je to skunk ale to neni preva odroda co sa mi zlomila a ta fluorescenčka je v podobe neonky mam tu jeden treed a tu je na neho link http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42554 a lampa je dosť vysoko teraz a je to zo semiačka a pre IN...

Tu máš nažer sa

Old Post 23-05-2009 v 11:47 AM
Hell je offline   Profil uživatele Hell   Find more posts by Hell   Foto galerie člena Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Add Hell to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hell! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 6

Keby že si tu prečítaš viacej materiálov, tak sa dozvieš že pod fluorescenčnou lampou (CFL) môžeš mať rastliny kľudne 3 cm od lampy. Čím vyššie tým horšie, pretože rastliny sa ťahajú za svetlom a preto sa ti lámu. Samozrejme mal by si mať nejaké vetranie a ofuk ktorým docieliš hrubšie stonky. Hrubšie preto. lebo rastliny sa budú brániť proti zlomeniu "vetrom" hrubšou stonkou.
Odporúčam ti prečítať nejaké tie thready.
Maj sa lenivec..

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 23-05-2009 v 14:09 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Stálý Člen

Karma uživatele Hell - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 7

O to nejde ja mam aj nadych aj vydych fachuju a aj pasivny nadych ale to o tej lampe som nevedel lebo ona je da sa povedať tepla až moc a bal som sa že sa popália a to som nechcel chapeš

Tu máš nažer sa

Old Post 23-05-2009 v 14:40 PM
Hell je offline   Profil uživatele Hell   Find more posts by Hell   Foto galerie člena Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Add Hell to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hell! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Stálý Člen

Karma uživatele Hell - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 8

Hej a teraz som zasadil new a ked mi vyšli tak prve listy (nie materske) uschly prečo ??? vážny dotaz vlhkosť robim nadoba nad svetlom a rozprašovač na folii z každej strany aby to malo dobru vlhkosť tak ja už tomu nerozumiem PLS Help lebo mna už z toho drbne

Tu máš nažer sa

Old Post 24-05-2009 v 20:58 PM
Hell je offline   Profil uživatele Hell   Find more posts by Hell   Foto galerie člena Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Add Hell to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hell! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-12-2004 - rozlomenie rastlinky - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9963280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív