Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak zaplatit za seminka??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Urgi
Nový Člen

Karma uživatele Urgi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 11  

Jak zaplatit za seminka?? Příspěvek č. 1

Chtel jsem se zeptat ohledne nakupu tech semínek.Precetl jsem si ze dost v poho to je na www.nirvana-shop.com Objednal jsem si tam seminka ale maji tam spusob platby jen pres kreditku(kterou nemam) a nebo tak ze jim prvni poslu penize a oni mi pak poslou semena(myslite ze to nebude podel?)Neznate nekdo nejakou semennou banku co posila na dobirku?Nebo mohl by mi nekdo doporucit kde nejlehceji koupit seminka?Neni tu nekdo z Ostravy?Koupil bych jich sice jen asi 20 ale chci nejaky zaruceny model.Mý přátele sadí většinou noname a to mi prijde jako zbytečnost zjistit pak že mám doma místo skunku nejake seno. diky moc za odpovědi.

Old Post 08-08-2005 v 19:31 PM
Urgi je offline   Profil uživatele Urgi   Find more posts by Urgi   Foto galerie člena Urgi   Click here to Send Urgi a Private Message   Add Urgi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2

pošli prachy a čekej dělají to tak všichni žádna seedsbanka ti na dobírku nepošle nikdy mě tady www.seedsdirect.to nepodělali

Old Post 08-08-2005 v 20:03 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urgi
Nový Člen

Karma uživatele Urgi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

Aha....je tu nekdo kdo uz nekdy posilal na tu www.nirvana-shop.com? a bylo to v poho?Jo a mam jim to posilat jak?Slozenkou?Nebo normal 20 euro do obalky a poslat jim to na adresu doporucene?

Old Post 08-08-2005 v 20:06 PM
Urgi je offline   Profil uživatele Urgi   Find more posts by Urgi   Foto galerie člena Urgi   Click here to Send Urgi a Private Message   Add Urgi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

cafa Urgi ja uz som posielal 2 krat na www.nirvana-shop.com [doporucene] a prislo to na 100% ... proste som strcil 15 eur za semienka a 5 eur postovne a poslal na ich adresu... ked obdrzia tvoju platbu poslu ti mail a budu ta informovat co sa s tvojou zasielkou deje . snad je to jasne respekt

Old Post 08-08-2005 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Urgi
Nový Člen

Karma uživatele Urgi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

Ok diky moc a zatim cus

Old Post 08-08-2005 v 20:25 PM
Urgi je offline   Profil uživatele Urgi   Find more posts by Urgi   Foto galerie člena Urgi   Click here to Send Urgi a Private Message   Add Urgi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 6

v pohode,das do obalky na CD a do obalu na CD eurace,posles doporucene,pojistis zasielku ! a je to potom cakat,cakat a seeds musia dojst.Nirvana ta cez maili bude informovat kedy im prachy dojdu,kedy oni poslu semca.tag smelo nakupuj a zdar !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 08-08-2005 v 20:59 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

GrandmammGANJA: kamos o co ti ide to iste som uz napisal ja nahanas posty ? he he respekt

Old Post 08-08-2005 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAsEK
Nový Člen

Karma uživatele MAsEK - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

Když objednáváš přes zajetej shop,tak je to bezpečný. Mě zatím do 14 dní došly na klid,ale ty prachy to chce v tý obálce fakt dobře schovat jinak bys mohl přilepšit nějakýmu nenechavýmu pošťákoj:-)

Old Post 08-08-2005 v 23:10 PM
MAsEK je offline   Profil uživatele MAsEK   Find more posts by MAsEK   Foto galerie člena MAsEK   Click here to Send MAsEK a Private Message   Add MAsEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 9

to joeart: Tag sory bracho ale ja som ten twoj prispewok neprecital a chcel som len poradit tomu potencialnemu kupcowy.
Nahanam posty ?
Ver mi ze sa necitim lepsie ked mi tam svieti o jedno ci dve svetielka viac,jednoducho som len chcel pomoct a nevsimol som si ten tvoj prispevok tag sa tu do mna nenavazaj.
ZDAR peace

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 11-08-2005 v 19:21 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

GrandmammGANJA: nemyslel som to v zlom len ako haluz ale nez zacnes rady mozno by si si mohol pozret predosle posty ci nebudes duplikovat a inak mi je to fuk PEACE ...

Old Post 11-08-2005 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lmarky
Nový Člen

Karma uživatele lmarky - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 11

já jsem teď vyhrál pár aukcí na seedbay.com právě od Gypsy's Nirvana, tak pošlu prachy do UK a uvidim.. snad to bude bez problémů..

Old Post 11-08-2005 v 19:29 PM
lmarky je offline   Profil uživatele lmarky   Find more posts by lmarky   Foto galerie člena lmarky   Click here to Send lmarky a Private Message   Add lmarky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 12

to joeart:Jasne bracho,ani ja to nemyslim w zlom,diki za poopravenie.
Ale k tomu aby som čital všetky prispevky sa nedonutim ani sam,newadi. ***zdarPEACE***

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 13-08-2005 v 13:40 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 13

lmarky tam so ešte neposielal , i won too, pošlem v obálke v čienom papieri doporučene a čakáme...

jaman

Old Post 13-08-2005 v 15:12 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lmarky
Nový Člen

Karma uživatele lmarky - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 14

já posílám v pondělí.. vyhrál jsem 2 aukce a doufám, že poštovný (5$) stačí zaplatit jednou za obě..

Old Post 13-08-2005 v 15:15 PM
lmarky je offline   Profil uživatele lmarky   Find more posts by lmarky   Foto galerie člena lmarky   Click here to Send lmarky a Private Message   Add lmarky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vasarya
Stálý Člen

Karma uživatele vasarya - 44% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 15

zdar prosim vas jak mam udelat hidroponi sazenici nebo jestli znate nakej veb kde se otom neco dovim tady sem to prohledal ale nic sem nezjistil diky

Old Post 13-08-2005 v 15:20 PM
vasarya je offline   Profil uživatele vasarya   Find more posts by vasarya   Foto galerie člena vasarya   Click here to Send vasarya a Private Message   Add vasarya to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 16

lmarky ktoré ? ja pohladám svoju, 60 semien , krížence ....

jaman

Old Post 13-08-2005 v 15:20 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2003 - Jak mam nechat dozrat seminka? - 7 odpovědí
19-11-2003 - Jak sadit semena - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8934020 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív