Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné Sklizeň Příspěvek č. 1



Zdar draci,pěstuju poprvé, intuitivně, pár týdnů,než jsem narazil na tento web,nevěděl jsem nic,ale jsem rád,že jsem se docela trefil..my vesničani asi máme vlohy...hulil jsem taky jen 2* tak že jsem LAMA a potřebuju radu: za jak dlouho mám začít sklízet mou jedinou,milovanou bonsai?

Naposledy upravil gustav makovec 26-08-2005 v 07:37 AM

Old Post 31-07-2005 v 09:43 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2

hola panáčku
čí déle kyti necháš zráti, tím více lidí vyvrátí.
Nutno ovšem hlídat zda neplesniví, či podobné nešvarstvo.
Možná by nebylo od věci v září, až už se šišky nafouknou, protrhat velké listy.
pošlu ti pár foteček kterak mají zralé šišky vypadat.
zatíím

Old Post 31-07-2005 v 11:00 AM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné sklizeň Příspěvek č. 3

co je to za matroš nevím,dostal jsem do hrsti trochu hulení,vybral 4 semena, kytku mám za oknem už asi 5 týdnů,kvete asi 2 týdny,schovával jsem jí hned z kraje do skříně. LAMA ! ale děsněmětobaví!

Old Post 31-07-2005 v 11:32 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4

já bych řekl že s těma ménama modelů tak trošku fšeci přeháníme.
Koneckonců je to tá marihuána, někdy možná konopí, ale s největší pravděpodobností půjde o nějakou tu kytku, která je mixem všeho možného co běželo po ulici a vůbec to nemusí znamenat že bude špatná. Já když si vzpomenu s čím jsem začínal... Taky to letos bude nějakých 8-9 roků

Old Post 31-07-2005 v 19:59 PM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné trpělivost Příspěvek č. 5

asi to chce čekat co....kwětenství znatelně povyrostlo,blizny jsou bílé,pár hnědne,brutálně jsem ojel nůžtičkama v paždí listů nové květy,ať neberou rostlině a větším paldám živiny-barbar..-a kytku jsem přesadil do větší piksle,jelikož se mi zdálo že moc nepřibývá.Snáší na můj vkus docela dost hnojek,stará tím hnojí muškáty-denně- a i já tedy v každé zálivce hnojím....stonky jsou nafialovělé,kytka nesmrdí.Jak dlouho mám kurde ještě čekat ?Mám vystříhat malé lístky v květenství?Dík

Old Post 07-08-2005 v 19:27 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné pokračování Příspěvek č. 6



ostříháno,přesazeno,porostla...

Naposledy upravil gustav makovec 26-08-2005 v 07:38 AM

Old Post 07-08-2005 v 19:35 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

hejhola, nehnoj to moc, to hnojení se pak projevuje údajně i ve stávku, je to taková ta srdcovka. vypadá to pěkně ale myslím, že minimálně do půlky září má čas. kamarád minulý rok pěstoval nějaké skéro venku a sklízeli jsme ho v půlce listopadu. byl na to i podzim. Snad letos bude též

Old Post 08-08-2005 v 12:22 PM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné paldy se zvětšují... Příspěvek č. 8



tak jsem se ukvapil se založením thémata,fčil teprv vidím,jak se paldy zvětšují,kapénky se začínají objevovat hustěji,jen mě sere,že nevím co to je....

Naposledy upravil gustav makovec 26-08-2005 v 07:40 AM

Old Post 12-08-2005 v 19:53 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 9

Pane tak si nějaké jméno vymysli. Věř tomu, že když někoho zhulíš z ´čarodějného pcháčí´nebo z ´psí bůdy´ tak si to zapamtuje mnohem líp než nějaký skunk numbero achtzig. Jako vypadá to jak KáCéčko, ale gdoví?
Jinak moc mazaná kytička. Není nad to pěstovat doma...

Old Post 13-08-2005 v 10:45 AM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné pokračování.. Příspěvek č. 10



Zdar draci,pokračuju v pěstění..trochu jsem posledně kecal,že sem vyvalil všechny nové výhonky,v mém pěstebním plánu jsem počítal s úplnou sklizní vrcholových palic,zmlazením rostliny a za tím účelem jsem FIM sestřih nové výhony ve 2 nejspodnějších přeslenech,měl jsem obavy,tak sem to zatlouk,ale povedlo se ,je tam 12 ! nových výhonků na přeslen..něco vypadá už do květu -nepodařeně-,ale napoprvé,co bychom chtěli...No mám trochu obavu,abych brutálním ostřihem kytku nezahubil,stvoly jsou dosti tlusté,ale stejně to udělám.Seberu jí i kus kořenů,ale čekám do SKLIZNě!To pěstování je asi lepší než to hulení....Třeba už to ale někdo vymyslel dávno přede mnou.....

Old Post 18-08-2005 v 18:08 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

ještě foto Příspěvek č. 11


s tou modrou se mi to nějak zalíbilo....jen toho listí se mi tam zdá hafo,že by sem to s těma hnojkama přehnal....

Old Post 18-08-2005 v 18:28 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 12

nazdáár.Tak s tím pěstováním máš naprostou pravdu. proto nechápu čorkaře, co z toho kradeného hulení maj (no, někteří to vyměňujou za jedy-dobře jim tak).
Jinak používáš pojmy nad kterýma si ani netroufám hádat co znamenají, takže už ti radši nebudu nic radit abych se neztrapňoval. Vidět, že jsi pilně studoval.
Já pěstuju venku, takže ty kytky bývají veliké, je to nutné i kvůli tomu aby jim nestínilo okolní porost. Kfyž chci mít samé špice, tak to řeším tak, že kytky ohnu k zemi, tak mám vršek z každé větve. No nic, tak zatím a ať rostou..

Old Post 18-08-2005 v 20:30 PM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné jen tak Příspěvek č. 13


Dík za podporu,vzdělání mám v př.oboru(živím se však něčím úplně jiným),tak pojmy jaksi beru automaticky + k tomu ty co jsem pochytil zde,žádné génius..,věřím v boha a vědu,nemám moc rád tmáře,dogmatiky a jiné yly,vím,že bez chyb se nic neobejde.Díky lidem co tady dobrovolně makají pro jiné.Ti co kradou jiným kytky,jako by jim brali kus života,nevěším však hlavu,na všechny na nás jednou dojde...Možnosti k pěstování mám sice neomezené,ale dělám to pro zábavu,a tak týrám jenom jednu kytu,snižuju si tady a pěstěním věkový handicap.... Každý stařec je dost mladý na to aby se mohl učit....
Včera v noci jsem jí vystříhal ze dvou palic cca 1/2 listí....čekám co to udělá...

Naposledy upravil gustav makovec 19-08-2005 v 21:05 PM

Old Post 19-08-2005 v 20:55 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

první sklizeň Příspěvek č. 14


Dnes jsem šmikl kousek z boční zastíněné paličky,na foto to není tak patrné,ale cca 1/3 blizen jest hnědá.% hnědých na ostatních částech rostliny jest ještě malé,ale tuším,že brzi budu kosit..V posledním čase to se sluncem nebylo nic moc,teď to vypadá líp,možná se doba květu a sílení palic prodlouží o pár dní.Dal jsem to sušit a vyzkouším,napíšu výsledek,pokud to bude ok,postupně rostlinu oberu s ohledem na plán...Na ostravsku budem rubat tak jak na dombase.....plán..už teď tuším, že pokud jí budu chtít zachovat přez zimu,bez světla se to neobejde.Nechci kytku nechat přezrát a mít z toho tvrdé zmašťovadlo,očekávám dobrou náladu a ne boj...

Old Post 26-08-2005 v 07:33 AM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3n3K
Stálý Člen

Karma uživatele W3n3K - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 15

hehehe, ja ti nevim, ja budu sklizet az budou mit kytky uplne zluty fsechny listy, ale zase aby to nesplesnivelo bo tak neco.. jeste uvidim, ale podle me cim pozdejc, tim lip..

100% Drum'n'Bass..

Old Post 26-08-2005 v 19:23 PM
W3n3K je offline   Profil uživatele W3n3K   Find more posts by W3n3K   Foto galerie člena W3n3K   Click here to Send W3n3K a Private Message   Add W3n3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pimpu
Nový Člen

Karma uživatele Pimpu - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 16

hola pane, na sklizeň je ještě rozhodně brzo, ty tobolky musí být nafouklé a kompaktní, to poznáš, jak se ti ta šištička seschne v nepatrné nic. vydržať pionier!!!

Old Post 26-08-2005 v 19:28 PM
Pimpu je offline   Profil uživatele Pimpu   Find more posts by Pimpu   Foto galerie člena Pimpu   Click here to Send Pimpu a Private Message   Add Pimpu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2015 - Sklizeň - 0 odpovědí
29-09-2004 - Skrine - 3 odpovědí
02-11-2008 - Sklep - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5270400 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív