Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Palice a hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Chemie Příspěvek č. 1

Nazdarek lidi, mam na vas na vsechny malou prosbu nebo spis dotaz. Jedna se o nasledujici: Nedavno jsem s kamaradem rozjel nas prvni "indoor" pestitelsky pokus. Muzu rict, ze jelikoz jsme pestovali poprve, vydarilo se nam sklidit 3 kousky, ale ....... myslim, ze jsme se snazili dodrzet vsechny ty zakladni pravidla, jako je sviceny, zavlazovani atd .... presto vsechno palicky, co byly na kytkach jsou fakt normalne k smichu. Ted kdyz jsme vsechno ususili tak jsme zjistili, ze mame stezi tak na 10 spicku .... ale cert to vem, vsechno je jednou poprve a chybama se clovek uci ze jo?
Ja jsem se chtel zeptat na to, jestli je nutne nejak specialne hnojit kyticky pro palice a jejich tvorbu. Ty nase metr a pul dlouhy mrsky mely palicky jako nehet u palce a to jsme pres mesic doufali, ze se to spravi a ono nic.
Rad bych se tohoto pro dalsi kolecko (uz to klici vyvaroval a proto jsem se chtel zeptat na Vas nazor:
1) kdy si myslite ze je nejlepsi cas prehodit rezim na kvety
2) jake hnojivo je nejlepsi pouzivat na palice a v jakem mnozstvi a tak ......

diky moc za vase odpovedi, moc mi to pomuze ..... a kdo by netouzil po tom mit hezky svoje kvalitni hulo, aby mohl kamose pozvat na smotnuti par skreclicku ze?

Take a peace with Joint!

Old Post 31-10-2001 v 13:59 PM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 2

Tomasino: Napis, co pouzivas za svetla, jakou mas mistnost/skrin, v cem pestujes...
1,5 metru je zbytecne moc, prepinej pri cca 40 cm pokud chces az metrovy kytky... Taky zalezi na odrude co pestujes a podobne. Rozhlidni se tady, hledej a az pak se ptej

Hnojivo - znova = use Hledani("hnojivo")

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 31-10-2001 v 15:13 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

rada Příspěvek č. 3

Jestli muzu z eho letosniho outdr. doporucit hnojeni na květ tak se mi docela osvedcil 3 sloz. ružovej BLOOM ketrej se da sehnat v Growsh. a davkovaní je popsany na lahvi jejiz 1l stoji 350,-.Pier

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 18-11-2001 v 17:11 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička jedna pani povídala.. Příspěvek č. 4

Že nejlepší na palice jsou holubince-tj.trus holubů.Z vlastní zkušenosti mohu pouze doporučit.Ale chybí mi k tomu seriozní podklady-jaké poměry NPK potřebují kytky na růst a na květ?Jediné co vím,je z knihy Libora Dupala-růst 27-24-23(nebo tak nějak,tedy všeho přibližně stejně) a na květ 4-10-10.Tato čísla ovšem diskvalifikují hnojiva Kristalon,u nichž jsou poměry VELMI nevyrovnané a naprosto neodpovídající.Přesto je mnoho lidí s úspěchem používá.Jsou tedy 2 možnosti:za a)kytce je úplně jedno čím ji hnojíme,hlavně když nepřehnojíme a za b)údaje Libora Dupala jsou zavádějící.Já se přikláním spíš k první možnosti,ale přesto z hlediska správného poměru živin bych doporučil Wuxal super(růst) a Wuxal super+OBM(květ).Co nedoporučuji,jsou drahá hnojiva Advanced Hydroponics apod.,neboť kytce je dle mého názoru úplně jedno,co je napsáno na obalu flašky kterou zalíváte a jestli je to značkové hnojivo.Jde jí jen o koncentraci a poměr jednotlivých živin.Howgh,domluvil jsem.

Old Post 10-12-2001 v 10:53 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 5

Já tu knížku nevychvaluju,jen jsem chtěl trochu rozvířit dikusi o tom,jakej poměr živin kytky potřebujou,protože mně nepřipadá ani trochu v pohodě když jednou čtu-Kristalon je nej,AH je nej,B'cuzz je nej,Wuxal je nej(to si myslím taky),OBM je nej,ale ANI JEDNOU TADY NENÍ IDEÁLNÍ POMĚR ŽIVIN.To znamená že za prvé ho nikdo nezná,nebo za druhé ten kdo ho zná na ostatní (hlavně začátečníky) kašle.

Old Post 19-12-2001 v 06:22 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 6

můj názor na hnojiva: myslím že je rozdíl třeba mezi kristalonem nebo advanced hydroponic či B Cuzz. Pokud chceme dát kytí úplné maximum tak na klasické NPK bych nespoléhal..... jsou potřeba i hormony, proteiny, minarály, vitamíny a to v poměru pro konopí nejvýhodnějším...... takže si myslím že ti hoši třeba od B Cuzz to maj fakt vymakaný (změřený)... myslím že jsou z holandu. Jde taky o to kolik výrobce používá chemie (ta vadí především chuti a kuřák může mýt pocit že hulí chemky), což by B Cuzz měl být čistě přírodní. V indoru jsou nároky na kytí větší, takže je jim potřeba dát to nejlepší než jen NPK + výtažky (např OBM). I když Wuxal + OBM mi přpadá jako dobrá základní kombinace na růst. Já používám Wuxal + Algan (nějaká novinka - minerály, vitamíny, hormony proteiny... atd. - výtažek z řas, cca 160Kč) a to i na hydro. Na květ jsem dal trochu Floranu, který má myslím více fosforu (snad jsem se nesek - ta hlava dubová) a ten je na květ...... ale teď si nejsem jistý.........................................


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 26-12-2001 v 12:53 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Hydroponie hnojivo Příspěvek č. 7

...pridavam zkusenost s B,cuzz, sice drazsi zalezitost, ale mohu rict, ze bych nemenila, jsem toho nazoru, ze kdyz uz chci dobry paldy, dam do toho to nejlepsi { pro me B,cuzz}, kytkam nic nechybi, staci si hlidat ph a EC a samozrejme obcas dodrzovat davkovani...
Jinak si osobne taky myslim, i kdyz s jinymi hnojivy nemam zkusenost, ze levnejsi obmeny urcite udelaj tu samou praci...ale nejak se bojim to vyzkouset...sazim na jistotu.

Blackberry

Old Post 29-12-2001 v 21:14 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 8

Nejlepší by bylo udělat tabulku s nějakými hodnotami,, rozdělit to třeba na hlínu, bublák, drip a pod. dále na růst a květ,,, Kristalon, WS, OBM, B´cuzz,,,, ALE PROSTĚ TAK, ABY KDO SEM PŘÍJDE HNED VĚDĚL, KOLIK BUDE V KVĚTU DÁVAT, TŘEBA TOHO OBMka, DO SVÝHO 12L BUBLÁKU!!

Oscar
Enjoy joint

Old Post 03-02-2002 v 14:20 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalash
Nový Člen

Karma uživatele kalash - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 18 

fosfor Příspěvek č. 9

Ja som mal 5-30-5 a bolo to OK. Ešte som pridal síran draselný. Inak odporúčam pozrieť stránku
http://www.canna.nl

Old Post 13-02-2002 v 14:39 PM
kalash je offline   Profil uživatele kalash   Find more posts by kalash   Foto galerie člena kalash     Add kalash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalash
Nový Člen

Karma uživatele kalash - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 18 

Organika N-P-K Příspěvek č. 10

HNOJENIE.

Vegetatívna fáza:
- sadeničky: 2-1-2
- skorá vegetácia: 4-2-3
- stredná vegetácia: 10-5-7

Kvitnutie:
- zmena cyklu: 7-7-7
- začiatok kvitnutia: 5-10-7
- gradácia: 6-15-10
- finiš: 4-10-7

Ide o optimálne pomery jednotlivých zložiek, ktoré si môže každý sám namixovať. No oveľa dôležitejšie ako samotné množstvo živín je pomer medzi nimi. Zjednodušene 15-30-15=5-10-5.
Počas vegetatívnej fázy by množstvo fosforu malo dosahovať cca 1/2 množstva dusíka a draslík 1/2-
2/3 obsahu dusíka.Počas kvetu je najdôležitejší fosfor, pod vplyvom ktorého sa skracujú vzdialenosti medzi pazuchami. Takže množstvo dusíka by malo byť max. 1/2 a draslíka 1/2-2/3 obsahu fosforu. Treba si však všimnúť, že draslík je v uvedenom množstve dôležitý v oboch fázach života rastliny.

Old Post 15-02-2002 v 10:26 AM
kalash je offline   Profil uživatele kalash   Find more posts by kalash   Foto galerie člena kalash     Add kalash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaitan
Nový Člen

Karma uživatele Chaitan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 11

Pánové přidám taky trošku do mlejna- sám rok už zkouším pěstovat doma,ale moc mi to nešlo,než jsem na internet.našel tento časák---je fakt moc supr. Taky se mi stávalo,že mi vyrostli kytky,ale paličky byly na pohled naducaný,ale po uschnutí z toho nebylo nic,myslel jsem,že to nebude tak těžký to vypěstovat a pak si akorát užívat pěknej rauš,ale opak je pravdou. tak čekám co se tedkon z toho vyvine,přidal jsem větrák a jeden menší na odvětrávání,prý to pomáhá při vytváření palic--čím více čerstvýho vzduchu tím lépe.hnojím holubincema( nechám je ve vodě vykvasit aby jsem kytky nespálil a pak to ještě docela dost zředím vodou) a pak světlo,ale to bohužel nemám tak silný 6 zářivek biolux 36w,uvažuji o sodíkovce. Poradˇ te jak silnou,ale atˇmi to moc nezatíží domácí rozpočet.Napiš te zkušení kolik Vás to stojí něsíčně když bych svítil 400w sodíkovkou 18 hod.denně.Prý se to počítá watáž krát 1,08 .Rˇekněte na kolik to vyjde,nejsem milionář.Díky moc zatím čauves sláva rauši

Chaitan

Old Post 16-02-2002 v 15:47 PM
Chaitan je offline   Profil uživatele Chaitan   Find more posts by Chaitan   Foto galerie člena Chaitan   Click here to Send Chaitan a Private Message   Add Chaitan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Presně tak... Příspěvek č. 12

Nebojte se sodíkovek... svítěj, ale nekoušou... a navíc jsou, jen tak mimochodem, NEJLEPŠÍ...

Old Post 20-02-2002 v 13:08 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 13

V podstate s hnojenim to je jednoduchy...nesmi se to moc prehanet a prece se tam ma dat ode vseho trchu ..teda jen to co kytka potrebuje. Prece tam nebudeme ladovat neco co uz mame ne? Tak si nechte poslat pudu na rozbor latek nez to zacne kvist. Nebo si sezente kamarada co vam to udela za nejaky susty susty $.
Jestli nemate ani na jedno tak potom asi budete delat co delam ja.
Podrobny popis jsem dnes naskenoval a zitra ho tu sem hodim a uvidite.....

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 01-03-2002 v 06:48 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné 2 Tomasino Příspěvek č. 14

Tvuj problem neni v hnojeni a sviceni, kamo jisto jiste si zasadil semena, ktry nebyly urcenu pro INDOOR, proto ti doporucuji sezen si kvalitni sadbu a budou palice jako malina (ale poradna)....
T.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 01-03-2002 v 09:40 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubas0072
Nový Člen

Karma uživatele kubas0072 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 15

Tvl lidi nehnojte tolik! Palice se delaji ze svetla a z tepla a ne z toho kolik tam mate hnojiva a jake znacky. Konopi nepotrebuje mnohi zivin a vezme si samo co potrebuje, nemusime zde resit znacky, staci vedet co konopi miluje a ceho pitrebuje nejvic a staci nam obyc kristalo star kristalon jahoda a OBM na mega pest. Potvrzuji z vlastni zkusenosti viz autoflower galerie. a kdyz udelate posledbich 14 dni vyplach cistou vodou, tak mate chut naprosto delikatni. Jasne ze kdyz to prehnojujete tak to pak je tak nacucly ze to je i hnusny hulit. Pro konopi jd dulezite hlavne aby melo dost kysliku na korenech, lehky substrat, dobre ph a tech zivin si moc nevezme.

Old Post 28-05-2015 v 22:50 PM
kubas0072 je offline   Profil uživatele kubas0072   Find more posts by kubas0072   Foto galerie člena kubas0072   Click here to Send kubas0072 a Private Message   Add kubas0072 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 16

Tvoja odpoved by im pomohla pred trinastimi rokmi

Old Post 29-05-2015 v 05:24 AM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2017 - Aplikace na hnojení od Hesi - 1 odpovědí
30-03-2011 - Miesanie Org.Hnojiva - 16 odpovědí
26-02-2010 - PENTAKEEP hnojivo - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7260410 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív