Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » irivibe seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Palec nahoru irivibe seeds Příspěvek č. 1

ahoj všem mičurinům.
Jelikož jsem poslední dobou hledal nějakou zajímavou genetiku na křížení vyzkoušel jsem mimo jiné i banku irivibe seeds.
koupil jsem po deseti semínkách MAU MAU a CHOKEBERRY.semínka měli 100% klíčivost a klíčky vyjeli po 24 hodinách.všechny dámy vyrostli bez problémů a ani jedna mi nehodila hermana.
Z MAU MAU mi vylezlo 6 samců a 4 samice z CHOKEBERRY 2 samci a 8 samic.
MAU MAU vyhodila 2 phena jedno bylo tak osypaný e jsem to ještě neviděl tak jsem nejhezčí z nich použil na semínka F2.
CHOKEBERRY dámy byly jedna jako druhá. nejsilnější jsem zase zkřížil ze samcem MAU MAU.
z každé kytky bylo okolo 400 semínek což mi připadá taky kure..ky hodně
Pak jsem osypal ještě několik dalších modelů a všechny krosy jsou momentálněna grow testu v konečný fázi.ani jeden z krosů nevyhodil hermana a vypadají fakt úžasně takže osobně jsem na 100% spokojenej.
Dávám týhle bance plnej počet a všem doporučuji.
pokud máte někdo nějaký zkušenosti Z IRIVIBE SEEDS tak napište.

Old Post 17-06-2013 v 16:33 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 2

S odrudami nemam zadne zkusenosti ale Jeffman je dobry typek. A jeho odolnost proti zkoureni je taky vcelku solidni

jinak jejich prace je opravdu solidni nedavno delali pokus jak pod 1500W CFL
tak i pod LED a vypadalo to krasne.

Cokoliv jde najit na ruznych forech, jeffman je vstricny a rad zodpovi

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 26-06-2013 v 19:29 PM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 3

:-)

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 26-06-2013 v 19:31 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanan
Stálý Člen

Karma uživatele fanan - 70% PěstitelskáKarma uživatele fanan - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 4

Ahoj všem.
Dokončil jsem testovací grow SAGE x MAU MAU a CHOKEBERRY x MAU MAU.Testováno bylo dohromady 22 kytek.
Rostly v boxu 120 x120 pod 600w hps v light mixu od biobizz.hnojeny SENSI řadou od advenced nutriens + bloombastic + nirvana a B52 od advanced nutriens.růst byl 2 tejdny a květ 61 dní.kytky vyrostly do vejšky 80 cm a na všech kromě jedný se udělaly fakt mega palice.ta jedna neměla tak mega ale zato na ní bylo mnohemvíc pryskyřice.
vůně u obou je spíš ovocná.nehulim takže jen od kámošů prej super hulení.
i když jsem neustále bojoval z vlhkostí která přesahovala i 90 procent tak výnos z těch 22.kytek byl větší než 750g.takže spokojenost maximální zatim nejlepší výkon.na SOG to musí bejt neuvěřitelný.
fotky sem dávat nebudu by je chtěl někdo vidět podívejte se na SEMENAKONOPI.CZ kde je i prodávaj.

Old Post 07-08-2013 v 20:10 PM
fanan je offline   Profil uživatele fanan   Find more posts by fanan   Foto galerie člena fanan   Click here to Send fanan a Private Message   Add fanan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2021 - Archive seeds - 22 odpovědí
16-10-2009 - BC Seeds - 3 odpovědí
25-02-2016 - Nirvana Seeds - 47 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6979970 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív