Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Master Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
laky
Stálý Člen

Karma uživatele laky - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 1

Jaký zaštipování se vám nejvíc osvědčilo na M.K. ? A vůbec, co na něj platí? Minule jsem měl 30g na jedný kytce, ale palice byly řidký (bylo to pod 250W - to je asi tím). Napadlo mě, že by se dalo udělat víc takovejch témat pro jednu odrůdu jedno téma, a do nich by se psali vychytávky pro jednotlivý odrůdy.

laky

Old Post 21-05-2001 v 09:39 AM
laky je offline   Profil uživatele laky   Find more posts by laky   Foto galerie člena laky   Click here to Send laky a Private Message   Add laky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

Zrovna mám pod zářivkou řízek Masterkushe, ale kvalita nicmoc - táhne strašně do výšky a má kapku nadstandartní vzdálenosti mezi patry. Nevím nic o nějakých "specialitkách" na MK, ale každopádně zastřihávání a vůbec formování růstu musíš podřídit tvé metodě pěstování. Tzn. nezáleží přímo na varietě, ale na tom jak si jí pomocí zaštipování přizpůsobíš, abys z ní dostal maximum. Po dvou, třech sklizních už budeš přesně vědět jak na to. Řekl bych, že v Sea of Green, 3 kytky na stopu by se dalo získat z jednoho řízku tak 20g po jednom zaštípnutí.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-08-2001 v 19:05 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SLMQ
Nový Člen

Karma uživatele SLMQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 11 

MrKush Příspěvek č. 3

Mě teda ten MrKSH (od Tebe Smo-matkologu:-)) jede uplne nejvic ze vsech kytek:-).Nemuzu tvrdit,ze by mela nejaky nestandartni roztece,ale je fakt ze mi,ac sem s periodou ani nehnul,po 22 dnech mi zacala quist...Vubec ji to ale na aktivite neubralo.Zastipoval jsem ji uz 2x (rozumne) - listy na ktere nesvitilo a nabyl jim vrsek....

Old Post 13-08-2001 v 13:19 PM
SLMQ je offline   Profil uživatele SLMQ   Find more posts by SLMQ   Foto galerie člena SLMQ   Click here to Send SLMQ a Private Message   Add SLMQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-10-2017 - Amnesia Kush - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6551090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív