Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Sensi Genetics
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Vrah Smrt
Nový Člen

Karma uživatele Vrah Smrt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vrah Smrt - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 6  

Sensi Genetics Příspěvek č. 1

Zdar,

nevíte něco bližšího o tomto výrobci semen?
http://sensigenetics.com/

ptám se protože mě zajímají jejich Jamaican Haze a AK 470, ale nenašel jsem o nich nic bližšího.

Old Post 03-05-2012 v 18:48 PM
Vrah Smrt je offline   Profil uživatele Vrah Smrt   Find more posts by Vrah Smrt   Foto galerie člena Vrah Smrt   Click here to Send Vrah Smrt a Private Message   Add Vrah Smrt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

Jelikož to prodavají i na .semenakonopi.cz i více jejich odrud, tak si myslím že to nebude nic špatného, ale ne to novinka, tka nevím za zkoušku nic nedáš

Old Post 03-05-2012 v 18:57 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 3

No vim jistě až Sensi seeds zjisti že jim krom jmena ukradli u pulku genetiky , tak je to bude bolet (finančně) nevim , nikdo o tomto překupnikovi nebo seedbance z anglie neslyšel , jestli te to zajima tak si to kup , tady o tom nic nikde neni protože NIKDE o tom nic neni , takže stručně , nasrat!!!!

Old Post 03-05-2012 v 23:28 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 4

Dneska je na trhu stejně 90% genetiky různě pokradeno, od kde koho. Nové seed banky bez větší historie, někdy za nima muže stát i velká a stará seed banka, a jde o to prodávat levnější seed, do toho nikdo moc nevidí. Jde v poslední řadě o peníze jako vždy

Old Post 04-05-2012 v 07:03 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

mám 3* Ak 470 auto a 3* Original Jack auto ready to go po půlce května do hlíny, čili někdy v srpnu budeme vědět víc..

Co se týče reklamních keců, tak ty mají fakt slibný, všechno nej samozřejmě... Hlavně ty fotky na jejich stránkách, ten original jack auto vypadá neuvěřitelně, tohle z toho nevyroste ani omylem...

Old Post 04-05-2012 v 07:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vrah Smrt
Nový Člen

Karma uživatele Vrah Smrt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vrah Smrt - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6


Tak jsem si koupil Jamaican Haze Auto. Prohlížel jsem si znova jejich stránky a fotka JHA se mi zdála podobná s fotkou AK 470. Fotka u JHA je zvetsena a barevne upravena fotka AK 470. viz priloha
vlevo: JHA
uprostřed: zvetšená a zrcadlově otočená fotka AK 470 s vyretušovaným dlouhým listem
vpravo: fotka "originál" která je u AK 470
fotky staženy z webu sensigenetics.com

Old Post 14-05-2012 v 13:38 PM
Vrah Smrt je offline   Profil uživatele Vrah Smrt   Find more posts by Vrah Smrt   Foto galerie člena Vrah Smrt   Click here to Send Vrah Smrt a Private Message   Add Vrah Smrt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Vrah Smrt
Tak jsem si koupil Jamaican Haze Auto. Prohlížel jsem si znova jejich stránky a fotka JHA se mi zdála podobná s fotkou AK 470. Fotka u JHA je zvetsena a barevne upravena fotka AK 470. viz priloha
vlevo: JHA
uprostřed: zvetšená a zrcadlově otočená fotka AK 470 s vyretušovaným dlouhým listem
vpravo: fotka "originál" která je u AK 470
fotky staženy z webu sensigenetics.com


Jo dobře Ty !! No jak uz jsme tady videli , je to běžná praxe , třeba u GHS

Old Post 14-05-2012 v 23:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

chlapi, že vás to pořád baví vyhazovat peníze za ukradené, nekvalitní přeprci...? a ještě za automaty

Old Post 15-05-2012 v 07:12 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

2 NORM: to je začátek nějakého flamu?

Vysvětli mi prosím, jak to víš, že to je jsou ukradené, nekvalitní přeprci?
Včera jsem to zasadil, čili za cca 75 dní budeme vědět alespoň něco určitě...

Old Post 15-05-2012 v 07:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Teď jsem tam psal mail ohledně toho, co tady řešíme a i jsem požádal o nějaké linky na pěsty jejich genetik, tak uvidíme, co napíšou, jestli napíšou...

Old Post 15-05-2012 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

flame je ta tzv. "banka" sama o sobe... je to jen banda pollen chuckers.. ostatně stejně jako většina bank na trhu..
a ukradené jméno, genetiky a jsou tak debilní, že i fotky mě řeknou vše co potřebuji vědět o jejich kvalitě..

Old Post 15-05-2012 v 08:16 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

viděl jsi to vypěstované? hulil jsi to? asi máš jasno hned, v klidu... Já si počkám ty 2 měsíce a pak se budu vyjadřovat, třeba překvapí...

Old Post 15-05-2012 v 08:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 13

když do genetik investuji nemalé peníze, čas a prostor v roomu, tak tam chci mít jen to nejkvalitnější a prověřené.. A rád bych to vyděl vypěstované, třeba na jejich stránkách kde si uboze překopírovávají fotky.. když se podíváš na jednotlivé fotky, tak si možná všimneš, že BigMazar A., Original Jack A., Russian A. pak Critical A. a Skunk B52 A. je foceno z jedné kytky, jen z jiného úhlu a vzdálenosti(blesku)...

Old Post 15-05-2012 v 09:00 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 14

.... pravdu ma samozrejme NORM - kdo vi co se z toho vyklube, ale kdyz uz jsi za to dal nejake prachy, tak uz to odjed. Me by zajimalo jake seminka preprodava tahle ''seedbanka'' . Takze to asi nebude nic jineho nez nejaky retailer ...

... hlavne, ze je to vyhodna koupe :P

edit: zkus se zeptat na semenakonopi.cz co ti reknou na tuhle seedbanku urcite by meli mit nejake zarucene info kdyz nakupuji primo od nich

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 15-05-2012 v 09:10 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

jedu to outdoor v 18 l květináčích, já za tu "banku" nebojuji, mně je jasný, že je pochybná, jsem to psal ve svém outdoor threadu: "femka řízlá rudlou ještě od pochybný banky, nelze čekat zázraky, ale zkusit to chci" To je všechno, jednou v životě jsem chtěl zkusit auto a Ak a JH jsou pecky v normálu, ale těžko outdoor dojedou...

Old Post 15-05-2012 v 09:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

zkoušel jsem hledat na různých serverech a nikde nic, nikdo to asi nikdy nepěstoval, to není normální tohle, to jsou fakt nějaký podvodníci...

Old Post 15-05-2012 v 09:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2011 - Elite Genetics Strains - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7640740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív