Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Amnesia haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Amnesia haze Příspěvek č. 1

Tak jsem zasadila outově amnesie a takhle to vypadá pom cca 2.5 mesících z 12 seeds 12 ženskych.Košt proběhl na záštipcích a mužu řict jen chválu > vynos asi bude na tuty menší ale to neva mjo hnojeno batguanem.

Old Post 20-09-2010 v 17:09 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 2



foto z dneška

Old Post 20-09-2010 v 17:10 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 3



A ještě

Old Post 20-09-2010 v 17:19 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 4

Zdárek, píšeš že jsi to už koštovala, jaké jsou po tom stavy? Opravdu psychedelické high jak se uvádí? Docela mě to zajíma, jelikož se tento model chystám jet indoor..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Naposledy upravil gremlin101 23-09-2010 v 18:18 PM

Old Post 20-09-2010 v 18:52 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLENT
Stálý Člen

Karma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 5

pěkné fotky.jen je zkus příště otočit.

KONČÍM S HULENÍM.TOTO JE MŮJ POSLEDNÍ JOINT ANI HO NEDOKOUŘÍM.

Old Post 21-09-2010 v 08:39 AM
BLENT je offline   Profil uživatele BLENT   Find more posts by BLENT   Foto galerie člena BLENT   Click here to Send BLENT a Private Message   Add BLENT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

Čau, připojuju se k dotazu od gremlina, taky mě to zajímá. Semena máš z jaký banky? vím, že je má somaseeds a pak RQS, ale ta pouze ve fem. verzi

dík

Old Post 21-09-2010 v 13:12 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 7


Sémě je ze somaseeds> femky.Vykličila všechna.Kytky jsou menšího vzrustu od metru do cca 1.2 metru.Záštipky jsem zatíím sušila jen na rychlo v rendliku ) celkem mazec...skoro mi přišlo že se na rychlo sušeny štipky rovnaji učinkem střednimu skunu.Jak sklidim tak dam echo.
Gremlin:Puvodni muj plan byl indor.a na tuty by to bylo lepší.

Old Post 23-09-2010 v 18:07 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroSSty
Stálý Člen

Karma uživatele FroSSty - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

taky jsem jel AH od Soma, jak IN tak OUT, a musim uznat ze mas sice podstatne hustsi palice ale rustovou fazi jsi asi trochu podcenila, ja se pres desitky bocnich vetvi nemohl dostat ke stonku..hnojeni bylo ciste guano?

Stop bitching around and do something useless..:-D

Old Post 24-09-2010 v 18:25 PM
FroSSty je offline   Profil uživatele FroSSty   Find more posts by FroSSty   Foto galerie člena FroSSty   Click here to Send FroSSty a Private Message   Add FroSSty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 9

FroSSty:
Je pravda že do bončních odnoži tu moc nemám. taky by to mohlo byt tím že jsem je zaštípla před 3 tydny na fotce cca 15cm pod vrchovkem se větví a dolni maly vyhonky jsem hned othala připadá mi zbytečny je nechávat.

Old Post 25-09-2010 v 10:31 AM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroSSty
Stálý Člen

Karma uživatele FroSSty - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10

Muze byt, kdyz je otrhavas v kvetove fazi tak uz je to jen asi na prospech palic ktere jsou na vrchu rostliny..ale je dobre to delat v jeden den, protoze rostlina pak docela dlouho stagnuje po jakemkoliv odberu vetvi protoze dost jeji sily jde na zaceleni rany..takze kdyztak stipat jeste nez zacne nakvetat..ja stipnu maximalne dvakrat, vetsinou jen jednou nekdy kdyz nahazuje treti a pate patro..kdyz uz budes otrhavat hodne kytce pomuze steparsky vosk, snizis riziko infekce a dobu hojeni.. Kazdopadne hezka prace tak se ji drz..

Stop bitching around and do something useless..:-D

Old Post 25-09-2010 v 15:42 PM
FroSSty je offline   Profil uživatele FroSSty   Find more posts by FroSSty   Foto galerie člena FroSSty   Click here to Send FroSSty a Private Message   Add FroSSty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 11

Jen doufam že je sklidim když tu tak čtu deně kolik nenechavcu nekomu čmmajzne kytky tak mě berou mdloby.

Old Post 27-09-2010 v 09:57 AM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 12

Pěkný, je fakt, že dávat na partyzána semena kupovaná z banky, to pak může bolet dvojnásob. Ale jinak držím palce ať sklidíš.

rum rum nezavazne

Old Post 29-09-2010 v 18:15 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Schok Příspěvek č. 13

A dnes na poli mě čekal..... schok kytky začínají pomalu ale jistě plesnivět cca 1 cmčtvereční květu na každé kytičce.jelikož je celkem dobré počásko tak ho zkusim využít a kyttičky nechat rust foto dodám příště.

Old Post 12-10-2010 v 19:21 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 14

nebo schock )) košt nad výsosti dobry.

Old Post 12-10-2010 v 19:22 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Schok Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od WatováWíla
A dnes na poli mě čekal..... schok kytky začínají pomalu ale jistě plesnivět cca 1 cmčtvereční květu na každé kytičce.jelikož je celkem dobré počásko tak ho zkusim využít a kyttičky nechat rust foto dodám příště.


to máš ještě DOST dobrý - 1cm3 na kytce
ale to neznamená že se musejí sklízet, ani šok. moc si to bereš
dokud nebude 10% na kytce plísen a vim že potřebuje čas na dozrání tak ji nechávám .) chce to hlídat...

Old Post 12-10-2010 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od WatováWíla
A dnes na poli mě čekal..... schok kytky začínají pomalu ale jistě plesnivět cca 1 cmčtvereční květu na každé kytičce.jelikož je celkem dobré počásko tak ho zkusim využít a kyttičky nechat rust foto dodám příště.


hlavne to dobre kontroluj jak mas plisen na kytce, ktera neni moc odolna proti te mrse uz se ji nezbavis. co je horsi rozliza se cim dal rychleji!!


BTW nechces to i sem tam pri rustu stipnout? ty spodky si snad takhle otrhavat nemusela

Old Post 12-10-2010 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-10-2017 - Amnesia Kush - 7 odpovědí
14-05-2017 - Amnesia Lemon ? - 2 odpovědí
20-03-2016 - Amnesia Haze od SomaSeeds - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6396020 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív