Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Cali Connection zkušenosti.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Tahoe OG Příspěvek č. 1

Zdravím,

máte nějaké zkušenosti s odrůdou Tahoe OG popř. jinými odrůdami seedbanky Cali Connection?

Old Post 05-09-2010 v 14:04 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:46 PM

Old Post 05-09-2010 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 3

THCfarmer.com hledej

muj zkracenej profil na Tahoe OG :flav: lemon kerosin to the maxxx, hodne hutnej chemickej oder,fuel,pravej citronovej cistic.

stavba:jako kazdy OG velky prostory mezi internodama,kvety maji vystavni charakter, u teto rostliny musi byt samozrejmosti supercropping. obecne low yield na ukor kvality
overall: primo candidate for real cannaseurs

Old Post 06-09-2010 v 21:40 PM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robin.stojek
Nový Člen

Karma uživatele robin.stojek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 4

https://www.cannabis-seeds-bank.co....s/prod_233.html co myslite o tyhle og kush? slysel jsem, ze regulary nejsou k sehnani, ale neslysel nic o tyhle seedbance ... tak co si myslite?

Old Post 06-10-2012 v 23:12 PM
robin.stojek je offline   Profil uživatele robin.stojek   Find more posts by robin.stojek   Foto galerie člena robin.stojek   Click here to Send robin.stojek a Private Message   Add robin.stojek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
extrem112
Nový Člen

Karma uživatele extrem112 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 5

https://www.cannabis-seeds-bank.co....rod_233.html... je to seed banka z Velky Britanie,uz jsem od nich objednaval..Velka spokojenost+davaj bonusy :-)

Old Post 15-12-2012 v 14:20 PM
extrem112 je offline   Profil uživatele extrem112   Find more posts by extrem112   Foto galerie člena extrem112   Click here to Send extrem112 a Private Message   Add extrem112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od robin.stojek
https://www.cannabis-seeds-bank.co....s/prod_233.html co myslite o tyhle og kush? slysel jsem, ze regulary nejsou k sehnani, ale neslysel nic o tyhle seedbance ... tak co si myslite?


Cali Connection jsou z Kalifornie(!). Je to prověřená banka s kvalitníma odrůdama. Nebál bych se.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 15-12-2012 v 19:58 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od extrem112
https://www.cannabis-seeds-bank.co....rod_233.html... je to seed banka z Velky Britanie,uz jsem od nich objednaval..Velka spokojenost+davaj bonusy :-)



přesně tohohle larryho mam matku od časloveho a genetika je to hodně v pohodě, i si toho už dost zažila a nezhermila, což bych u tohohle zrovna čekal (ojediněle se pár sterilních banánů někde objeví, ale to nepovažuju za problém)
já bych do tý banky klidně šel

Old Post 16-12-2012 v 23:37 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 8

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=40505

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59814

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52149

Old Post 17-12-2012 v 01:00 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corleone
Stálý Člen

Karma uživatele corleone - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 9

http://www.sativasister.cz/cz/eshop...on#.UQkdj7-ZQhE

maji obchodní zastoupení pro CR, tudis by semena od nich mela byt nejvic fresh.. uz hodne dloudo o necem od nich premyslim

Old Post 30-01-2013 v 13:18 PM
corleone je offline   Profil uživatele corleone   Find more posts by corleone   Foto galerie člena corleone   Click here to Send corleone a Private Message   Add corleone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AKBAR
Nový Člen

Karma uživatele AKBAR - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 2  

Obecné Příspěvek č. 10

aloha..no od cali connection jsem mel pre 98 bubba a mozu rict ze ve skrini luxus,ale venku se ji moc nelibilo a je nestabilni..tak sklenik..letos jsem si poridil Tahoe Og a corleone kush..ma jeste O.G La Affie od dna....tak jsem zwedavy..wse a wzdy objednavam od sativasister..

Old Post 04-06-2013 v 13:54 PM
AKBAR je offline   Profil uživatele AKBAR   Find more posts by AKBAR   Foto galerie člena AKBAR     Add AKBAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Blackwater (Cali Connection) Příspěvek č. 11


Zdravím vespolek.
Jelikož už mne nebaví kouřit dokola jen pár odrůd,co dokola kámoši a já pěstujeme,tak jsem se rozhodl pro něco co v okolí nikdo nemá.
Zaujala mne odrůda Blackwater. Přikládám foto a info co jsem našel na stránkách -
http://thecaliconnectionltd.co.uk.
Info je v angličtině ale co kdo neumí anglicky tak ať použije google překladač.
Blackwater first generation Mendo Purps x SFV OG Kush F3

Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s touhle odrůdou.
Chtěl bych sklidit opravdu černé pokouření.

Old Post 10-09-2013 v 08:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Takhle by to mohlo vypadat.
http://michiganmedicalmarijuana.org...rvest-pictures/

Old Post 10-09-2013 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 13

prave si delam selekci, za cca 25dni jdu do kvetu, tak jestli nezapomenu tak dam vedet

je to koníček

Old Post 11-09-2013 v 17:34 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 14

sakryš, zrovna jsem přemejšlel, že to vyselektuju a koukám, že jsem trochu zaspal

Old Post 12-09-2013 v 01:04 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maxipalice
Nový Člen

Karma uživatele maxipalice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 15

Já jsem teď 30 dní na květu a musím říct je to super hlavně ta ovocná vůně . Řezy mám vlastní z vlastní selekce z 20 regular semen jsem měl 13 samic. Jediné co mne mrzí je že ani jedna kytka nebyla tmavá. Foto přidám.

Naposledy upravil maxipalice 03-03-2014 v 16:53 PM

Old Post 03-03-2014 v 13:07 PM
maxipalice je offline   Profil uživatele maxipalice   Find more posts by maxipalice   Foto galerie člena maxipalice   Click here to Send maxipalice a Private Message   Add maxipalice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maxipalice
Nový Člen

Karma uživatele maxipalice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od maxipalice
Já jsem teď 30 dní na květu a musím říct je to super hlavně ta ovocná vůně . Řezy mám vlastní z vlastní selekce z 20 regular semen jsem měl 13 samic. Jediné co mne mrzí je že ani jedna kytka nebyla tmavá. Foto přidám.

Old Post 03-03-2014 v 16:48 PM
maxipalice je offline   Profil uživatele maxipalice   Find more posts by maxipalice   Foto galerie člena maxipalice   Click here to Send maxipalice a Private Message   Add maxipalice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2011 - Cali Connection warning!!! - 6 odpovědí
13-07-2011 - canadianhempco.com - zkušenosti - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3987550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív