Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Dotaz na ICE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Dotaz na ICE Příspěvek č. 1

Zdravim Vas vsechny,
mam dotaz ohledne odrudy ICE od Nirvany a to takovej kdy sklidit ?
Na nirvane pisou 9/11 (63-77) tydnu
http://www.nirvana-shop.com/en/regu...e-10-seeds.html
Ale kdyz si vezmu z ceho je to krizeny Afgani 49-63 dni, Skunk 45-50, Northern light 45-50, Shiva 49-63, tak se mi proste nechce verit tech 63-77 dni.

Jde mi o to, ze si proste nejsem jistej, kdy zacit s flushingem v hline a budu moc rad za kazdej Vas nazor.

A prisaham, ze jsem nad tim dlouho premejslel a jeste dyl hledal nez sem se zeptal.

Predem diky

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 31-01-2010 v 22:40 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Ten údaj 9/11 týždňov ma zaskočil už pri White Rhinovi, ale tam sa dá očakávať. Pozrel som si preto ešte AK-48 a tam je tiež uvedená doba 9/11 týždňov. Asi to jednoducho napísali všade. Inak v texte pri AK-48 píšu o 48 dňoch, takže toho údaju by som sa aj držal a môžem ho aj potvrdiť.

Pri ICE píšu o "heavy stone effect-e", takže tomu dlhšia doba kvetu neodporuje. Najlepšie počkať na vyjadrenie growera, ktorý mal tú česť.

Mimochodom o tejto odrode som čítal ako o jednej z tých, kde sa dá pomerne ľahko dosiahnuť g/w. Ako to vidíš ty? Posielam k+ za podpis.

Marihuana je dar.

Old Post 31-01-2010 v 23:17 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 3

No zatim nemam moc predstavu, ale cekam, ze to bude faaajn, jsou 31 dni na 12/12 a sou krasny, moc si to pestovani uzivam
A dekuji z k+ a samo dekuju za prispevek

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 31-01-2010 v 23:34 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 4

Je mi jasny, ze dobra rada kdy sklidit je to co pisou ve fag a to ze:

Kdyz je vice jak 70-80% hnedych je dobre rostlinu sklidit a ususit.

Při sklízení je třeba vystihnout moment, kdy produkce pryskyřice (THC krystalů) je na vrcholu. Jakmile průhledná pryskyřice začíná žloutnout a zakalovat se, THC začíná degradovat na další (sedativnější) kanabinoidy. Proto je nejlepší sklidit, jakmile se změní barva pestíků, ale krystaly pryskyřice jsou ještě čisté. K tomu, abyste rozeznali barvu krystalků potřebujete alespoň 30x zvětšení (např. dětský mikroskop).

Predem chci rict, ze je mi tohle znamy, ale jde mi opravdu jen hrubej nastrel nekoho kdo ICE uz jel a nejlepe v hline, abych vystihnul ten spravnej moment, kdy zacit s flushingem a dokoncit ho presne, aby mi to ani trosku neprezralo, protoze se mi zase nechce borit se do gauce.

Predem vsem dekuju za snahu

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 01-02-2010 v 09:29 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 5

ahoj mám taky Ice 5 kousků, ale z řezů. Ten týpek od kterýho je mám říkal 60-65 dní od přepnutí, ale taky asi záleží co ti vyleze ze semen a něco může dokvést za 60 dní jiná za 70 dní asi těžko radit...
Možná kdyby jsi sem hodil fotky tak by ti někdo poradil.

Old Post 01-02-2010 v 10:31 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

fotky Příspěvek č. 6



Pridavam fotky a treba pomuzou na fotkach jsou holky v 31. dnu kvetu, na radu matkare a po mem dlouhem uvazovani si myslim, ze flushing zacnu v 50. dnu a pojedu ho tak cca do 65. dne.
Vesekere pripominky a nazory uvitam.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 02-02-2010 v 12:34 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Re: fotky Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Bostik1
Pridavam fotky a treba pomuzou na fotkach jsou holky v 31. dnu kvetu, na radu matkare a po mem dlouhem uvazovani si myslim, ze flushing zacnu v 50. dnu a pojedu ho tak cca do 65. dne.


Myslím, že je to dobré rozhodnutie. Aký tam máš počet rastlín a zaštipoval si nejako?

Marihuana je dar.

Old Post 02-02-2010 v 13:46 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Mam jich deset, fotky jsou jen z pulky skrine zbytek byl rozmazanej, nemam moc dobrej fotak.
Zastipovany jsou nektery normalne, nektery fim, nereknu ti kolikrat, protoze si nepamatuju, ale ted uz vim, ze to bylo moc jsou tam strasne namackany, ale kdo to moh cekat, ze se budou tak moc vetvit i sami.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 02-02-2010 v 13:52 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 9

Nejsem si jist jestli to sem bude patrit, ale kdyz uz tu ten thread je, tak sem se chtel jeste zeptat na ten flushing vaham mezi:
final solution od AH http://www.growelectric.cz/advanced...50-ml-p-22.html
ripenem GH http://www.growelectric.cz/ripen-500-ml-p-187.html
vodou http://cs.wikipedia.org/wiki/Voda
destilkou http://cs.wikipedia.org/wiki/Destilovan%C3%A1_voda
ci nejakou kombinaciho uvedenyho
Budu rad za kazdou radu

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 02-02-2010 v 20:48 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 10

Používám jen vodu a to cca 7dní před sklizní.Podle mého uvážení ripen a pod. se používá při větší sklizni,majitel může tak sklidit vše najednou.Jestli máš jen 10 kyti tak je sklízej třeba postupně sám víš z FAQ z hruba kdy a kdy to přesně uděláš záleží jen na tobě.
já to takhle dělám už roky 1den až 4dny před seknutím holky prolévám vyloženě vodou dalo by se říct,že je do vody ponořím ,ale nejhlavnější čast je snad sušení,suš ve stejné cimře je tam vlhko dá se to protáhnout až na 14-20dní čím déle tím lépe a hlavně pozor na plísen kontroluj pořád.
ber to jen jako nějaký návrh takže at se daří K+do začátku

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Naposledy upravil leosag 16-02-2010 v 05:23 AM

Old Post 16-02-2010 v 05:11 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11

Dekuju za radu
Ripen jsem uz koupil a dneska ho poprve pouziju, mam v planu ho pouzit tak trikrat (mozna vic uvidime) a pak jen vodu pocitam, ze tak 9 dni ripen a 6 dni pak uz jen vodu a bude to ok.
Sklizet postupne by to slo jen tezko, vzhledem k tomu ze kytky jsou vsechny v 90L kalfasu a jeste ve scrogu kterej zamerene prerostly.
Susit bych rad co nejdil, ale nevim no, mam 28% vlhkost, takze si myslim, ze tak za tejden budou suchy, ale taky se necham prekvapit.
Ale ja uz jsem spokojenej ted, vcera jsem nevydrzel a ochutnal sem a na muj vkus je to mazec

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 16-02-2010 v 09:08 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12


Zdar hoši já jsem na webu od nirvany četl že ice má být 8-10 týdnu jinak pro ty co ice nepěstovaly vřele doporučuji nevím čím to je ale mega palice narozdíl od blue mystic od nirvány co mám v boxu s ice společně....
Kdo nevěří koukněte na foto...

edit.: foto ICE v 6týdnu květu... 400w sodík
trochu popálená o výbojku

Naposledy upravil 19-02-2010 v 21:13 PM

Old Post 19-02-2010 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 13

Zdarec

Bostik1
Ripen je docela sytá pochutina a nevím jestli bude stačit 6 dní flushe.Letos sem měl čest sledovat jeden skleníček a krmilo se to PK13-14,posleze +- 10dní ripenem a pak asi týden flushingu destilkou..Bylo to v době ,kdy napadl první sníh a byla fakt kosa kolem 5-10°C..Takže je dost možné že to kytky tak nepobraly..Protože chuť mohla být určitě lepší.Nebyla hedobrá,ale bylo tam pořád cítit nějaký závoj chutě:-D Proto bych se nebál ani dvou týdnů flushingu.Myslím si,že kytce to tolik nevadí ,když musí vyčerpat vešekeré živiny z listů a zežloutne.Stejně to chce trochu probrat pak...
PS: na ICE mam pokaždé dobré vzpomínky:-) Přeju dobrou chuť ;-)

Old Post 19-02-2010 v 21:51 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 14

chuck53: diky za komentar, ja se ani nebojim dlouhyho flushingu naopak, ale v zadnym pripade to nechci nechat prezrat, toho se zase bojim moc, ale asi dam na tvoji radu a ten ripen malinko omezim a pridam vic dnu na vode aspon tedy tak 10

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 20-02-2010 v 18:04 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 15

Abaddon: ja verim, koukam na ne kazdej den a to sem tak prvni. 3 tejdny kvetu mel jen 250w sodik a ted uz tam mam taky 400 a prijdou mi takovy pekne narostly, skoro bych rek fakt chlapaci, ale jsou to holky, takze takovy cinsky vzperacky to sou

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 20-02-2010 v 18:07 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 16

Musim se s Vama podelit o historku co se mi stala asi pred deseti minutama. Prisel spolubydlici, ze nasel technicak od auta pred barakem, tak na nej kouknu a vidim, ze je od sousedu ze shora, tak k nim vyrazim a ze sem ho nasel venku pred barakem a on ze super a at jdu dal.
Tak sem sel a on mi rika hele nepotrebujes pomoct s tim smradem co se tu siri po baraku ?
V tu chvili jsem se malem posral!!!
A zacal jestli chces, tak ti muzu pucit pachovej filtr, ze prej taky rok a pul pestoval(je to typek nejak lehce pres tricet maly dite zena no husty).

No reknu Vam jeste ted mi tluce srdce, docela sem se ze zacatku vydesil.
Jen jeste chci rict, ze filtr mam, ale uz nebude funkcni jako driv a navic tentokrat ty holky smrdi nejak moc.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 20-02-2010 v 18:49 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-10-2016 - Dotaz na Grinspoon - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3221080 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív