Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Dutch passion obědnávka semínek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
sifaka
Stálý Člen

Karma uživatele sifaka - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 1

Obědnávali jste někdo od Dutch passion? Opravdu posílají semena obratem po obdržení peněz? Zkuste mě někdo uklidnit, že to letos stihnu.

Old Post 02-04-2001 v 11:44 AM
sifaka je offline   Profil uživatele sifaka   Find more posts by sifaka   Foto galerie člena sifaka   Click here to Send sifaka a Private Message   Add sifaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucasso
Nový Člen

Karma uživatele Lucasso - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 2 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Můžeš zůstat naprosto v klidu . Posílaj je včas a výsledek vopravdu stojí za to.

Mr.Lucasso

Old Post 03-04-2001 v 21:14 PM
Lucasso je offline   Profil uživatele Lucasso   Find more posts by Lucasso   Foto galerie člena Lucasso   Click here to Send Lucasso a Private Message   Add Lucasso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sifaka
Stálý Člen

Karma uživatele sifaka - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

dík

Old Post 04-04-2001 v 15:28 PM
sifaka je offline   Profil uživatele sifaka   Find more posts by sifaka   Foto galerie člena sifaka   Click here to Send sifaka a Private Message   Add sifaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toxic
Stálý Člen

Karma uživatele toxic - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 4

No, jasně, že posílaj - minulej rok sem od nich bral,
ale vyšlo to až napodruhý, kámoš jim totiž nejdřív poslal prachy cash a nakej listonoš si na tom asi smlsnul.
Potom sme jim to poslali bankovnim převodem a bylo to O.K.

Old Post 06-04-2001 v 18:30 PM
toxic je offline   Profil uživatele toxic   Find more posts by toxic   Foto galerie člena toxic   Click here to Send toxic a Private Message   Add toxic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sifaka
Stálý Člen

Karma uživatele sifaka - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32 

Palec nahoru Je to tady Příspěvek č. 5

Po 14-ti dnech napoprvé. Peníze cash, balík do vl. rukou bez zpátecni adresy s Dutch Passion. Po deseti Orange Bud a Blue Moonshine. Klíčení popíšu, bude-li zájem.

Old Post 19-04-2001 v 09:29 AM
sifaka je offline   Profil uživatele sifaka   Find more posts by sifaka   Foto galerie člena sifaka   Click here to Send sifaka a Private Message   Add sifaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
todd
Nový Člen

Karma uživatele todd - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 4 

potvrzení objednávky semen Příspěvek č. 6

Měl bych dotaz co se týče potvrzení objednávky u Dutch Passion. Minulý rok jsem objednával přes e-mail semena Mazaru a Skunku 1 a posílal jsem peníze složenkou až po potvrzení objednávky. Teď jsem objednával znovu, ale marně čekám na potvrzení, i když jsem je k tomu vyzval už dvakrát. Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti posílat peníze přímo v bezpečnostní obálce nebo jinak? Díky za odpověď
todd

Old Post 19-04-2001 v 14:49 PM
todd je offline   Profil uživatele todd   Find more posts by todd   Foto galerie člena todd   Click here to Send todd a Private Message   Add todd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sifaka
Stálý Člen

Karma uživatele sifaka - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 7

Já jsem od nich taky chtěl potvrzení a nic neposlali. Posílal jsem to doporučeně zabalený v papíru a ještě zabalený v objednávce (dlouhá obálka).

Old Post 19-04-2001 v 16:01 PM
sifaka je offline   Profil uživatele sifaka   Find more posts by sifaka   Foto galerie člena sifaka   Click here to Send sifaka a Private Message   Add sifaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Semínka dorazily, placeno cash Příspěvek č. 8

Posílal sem peníze cash (v obálce). Semínka dorazily za 17 dní v balíčku. Cestu přežily ve zdraví všechny.
Co mě ale dost vytočilo je, že mi neposlali email, že dostali mou objednávku. A to mají na formuláři kolonku: Send me information by e-mail. A toto políčko je od nich rovnou zaškrtnuté na ANO.

Z 10 semínek vyklíčilo 7.
První 3 vylezli nad půdu za 6 dní, další 3 za 7 dní a poslední lezlo ven 20 dní!

Taky mě docela udivil přístup celníků. Balíček byl od DP oblepený izolepou. Celníci izolepu rozřezali, ale už zpátky nezalepili! Prostě krabičku jen zavřeli. Takže si ji každý, kde s ní přišel do styku, mohl otevřít a podívat se do ní. Fakt "profesionální" přístup. Rozbalovat soukromou poštu to ano, zpátky zalepit to ne. Kdyby semínka po cestě vypadly ...... No je jim to asi jedno . Holt státní úředníci.

[Edited by Maximiq on 14-05-2001 at 05:18 PM]

Old Post 23-04-2001 v 06:31 AM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sifaka
Stálý Člen

Karma uživatele sifaka - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32 

Obecné Konečná Příspěvek č. 9

Já už tady asi skončím, sic mě to přišlo asi za 17 dní (byly velikonoce). Vysel jsem v čt odpo. a do út ráno klíčí všechna semínka (písek s perlitem). Snad i všechna budou růst.
Zkusím se taky trochu zkompromitovat v galerii. Sic jsem tady neviděl žádnou fotku odrůd co jsem objednal.
To Maximiq: ješte nezoufej, mě taky žádný potvrzení neposlali.


[Edited by sifaka on 25-04-2001 at 10:43 AM]

Old Post 25-04-2001 v 09:40 AM
sifaka je offline   Profil uživatele sifaka   Find more posts by sifaka   Foto galerie člena sifaka   Click here to Send sifaka a Private Message   Add sifaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
todd
Nový Člen

Karma uživatele todd - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 10

Tak že něco k objednávání semen u Dutch Passion. Objednal jsem si Power Plant a to způsobem, že jsem poslal peníze cash jako cenné psaní, které jsem musel potvrdit na celnici před odesláním na poště. Zpátky mi přišel balíček do 16 dnů bez jakýchkoli problémů. Vřele doporučuji všem objednávat u této společnosti.

Old Post 20-05-2001 v 09:50 AM
todd je offline   Profil uživatele todd   Find more posts by todd   Foto galerie člena todd   Click here to Send todd a Private Message   Add todd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

Upozornění Příspěvek č. 11

Zaznamenal som nové modely od Dutch Passion na http://seedsdirect.to/breederlist.html Nemohol by to niekto sem preložiť,strašne som zvedaví.Bohužial anglicky moc neviem.
Zdá sa že ten Skywalker môže byť pekelná kombinacia Mazar + Blueberry.Po dlhšiej dobe niečo nové,snaď dake vlajkové lode.Ale aj pekne mastne ceny.

[Edited by Sargon78 on 20-05-2002 at 11:31 PM]

Old Post 20-05-2002 v 22:07 PM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Obecné Skywalker Příspěvek č. 12

Takže je to opravdu kříženec Mazar(samice) a Blueberry(samec).Podle toho textu by měl bejt výnos při SoG asi 400g/m2. Je to model vhodnej pro indoor i outdoor a doba kvetení je 56-63 dní.

created by TAHUA
old & young

Old Post 21-05-2002 v 06:29 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Susko
Nový Člen

Karma uživatele Susko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 15  

Dutch Passion Příspěvek č. 13

caute, objednal som semienka z Dutch Passion,a problem je v tom ze neviem ako im mam poslat peniaze,neuzivedli ziadny variabilny symbol,tak ma napadlo ze ako zistia ze rpave ja som to poslal,poradte co robit vdaka

Old Post 28-03-2006 v 12:58 PM
Susko je offline   Profil uživatele Susko   Find more posts by Susko   Foto galerie člena Susko   Click here to Send Susko a Private Message   Add Susko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zpatecni dopis Příspěvek č. 14

mel bych k tomuto tematu jese jednu otazku. Jak budou z Dutch passion posilat me zpatky tu objednavku tak ten dopis se seminkama co prijde me bude obyc. (najdu ho ve schrance) nebo to bude taky doporucene a ja si pro nej budu muset s obcankou na postu?? mate s tim nekdo zkusenost ?? Diky

Old Post 29-03-2006 v 12:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MrDude
Stálý Člen

Karma uživatele MrDude - 90% PěstitelskáKarma uživatele MrDude - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 41  

DutchPassion Příspěvek č. 15

Zdravim dneska sem obědnaval z DP senema ....když sem je obednaval driv platilo se 5euro za postu a ted na obednavce zadna takova polozka neni .....nevite proc ? neni to divny ?

600W WhiteW + BlueB + White Russian

Old Post 01-05-2006 v 07:57 AM
MrDude je offline   Profil uživatele MrDude   Find more posts by MrDude   Foto galerie člena MrDude   Click here to Send MrDude a Private Message   Add MrDude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Susko
Nový Člen

Karma uživatele Susko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 16

cau ja som tiez objednaval z DP a pred tromi tyzdnami napisali ze to odoslali no domov nic neprislo tak som zvedavy

Old Post 01-05-2006 v 09:12 AM
Susko je offline   Profil uživatele Susko   Find more posts by Susko   Foto galerie člena Susko   Click here to Send Susko a Private Message   Add Susko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0141310 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív