Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nedůvěryhodné seedbanky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Nedůvěryhodné seedbanky Příspěvek č. 1

Jestli to tu někde je, tak mě pls citujte a smažte původní.
Takže bych úvodem napráskal firmu MULTI TRANCE...
Kámoš přivez z Holandu 20 semen White Widow. Dal mi je, abych mu je dal naklíčit... Votevřel sem pytlik a 11 z 20 semen byly prasklý. Přesto sem je dal do RW všechny. Po tejdnu (normálně prasknou do 4 dne všechny) prasklo 1 a udělalo kořínek, kterej se zastavil na asi 1 mm.
Jak to někdo může prodávat

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 07-02-2005 v 11:09 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 2

4Hyena
hmm prasklý..třeba chYba kámoše při přepravě semínek?
rozhodně kontrolovat to co kupuji hned u prodejce.
good luck

Old Post 07-02-2005 v 14:02 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamba
Stálý Člen

Karma uživatele Mamba - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

souhlasim se stevem a hned neobvinuj nejakej shop/seedbanku

Old Post 07-02-2005 v 15:10 PM
Mamba je offline   Profil uživatele Mamba   Find more posts by Mamba   Foto galerie člena Mamba   Click here to Send Mamba a Private Message   Add Mamba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 4

Off Topic> Jo, zkontrolovat je mě+l...
Ale nevím, jak vy, ale nedokážu si představit, že někdo rozdrtí 11 z 20 semen. Poslal je poštou a byly v tom pytliku s bublinkama. A ikdyby, tak by neprasknuvší semena by musely přežít. Ty prasklý byly vypražený... ne čerstvě prasklý. Pár semen sem už zasadil, ale tohle se mi stalo po 1.

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 07-02-2005 v 22:15 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 5

o5Off Topic:-)
No mě třeba semena nepřišli vůbec..minulej rok jsem posílal 1500,- do nirvány. Za týden my přišel mail, že jim přišla prázdná obálka.. (na čí straně je chyba?? zase zchízování že jim prachy přišly a že semnou vyjebali sem zavrhl..(posílal jsem v obálce s bublinkami)
Tentokráte jedu přímo do Amstru za sensi seeds :-)
soráč za off.. jj dá t si bacha popř. dokola omílané:raději přes účet, než poštou.

Old Post 08-02-2005 v 14:30 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 6

BUD QUALITY - 10 semínek EM a nevyklíčilo ani ho*no

Old Post 09-02-2005 v 16:33 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 7

Len taka poznamka ku vsetkym vam co objednavate od roznych malo etablovanych distribucnych spolocnosti.
Preco to robyte? Preco nejdete cez seedsdirect, alebo drchronic?
Aj tam sa z casu na cas nieco moze prihodit, ale rozdiel medzi tymito spolocnostami a roznymi inymi (nie vsetkymi) je prave vo vynimocnosti vynimocnych pripadov, u nich do slova plati vynimka potvrdzuje pravidlo. TAky drchronic ponuka aj exotickejsie odrody od exotickejsich seedbaniek a zas seedsdirect je v niektorych pripadoch asi najvyhodnejsia spolocnost na kupu.

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Naposledy upravil ddt 29-11-2007 v 19:36 PM

Old Post 12-02-2005 v 14:19 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Ja si chci taky obednavat 40 semen top 44 a po tom co sem tady cetl mam strach do toho jit pls poradte jak to udelat aby to vyslo dik moc

Old Post 04-10-2007 v 18:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Palec dolů Semena od Multi Trance = TOP SHIT !! Příspěvek č. 9



O prázdninách jsem zkoupil semínka z holandska,
jak vidíte na fotografií byla to Shiva a Skunk 1
Prodejce je vyndával z ledničky tak sem si ríkal hm tak doufám že budou v pohodě, za jeden balíček o 10 semech, stál 35 Euro, nejsou feminizovaný... tak se mi cena zndála v pohodě, ale jak mile jsem chtel po těchto semínkách aby vyklíčili tak ani hovno...
Z 20 semen co jsem zasadil do RW kostičky a měl je v pokoji zaléval destilovanou vodou a byli v relativní tmě tka mi vyklíčili jen 2 semena !!!
Což třeba u Euforie z Vídně se mi nestalo, všechny bez problému a stejně vyklíčili...
Tak si davejte bacha na tuto firmu ...

Old Post 12-10-2007 v 15:53 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 10

Mne sa zda ze po vybrati z chladnicky musia trocha postat v klude, niekde pri izbovej teplote a nizkej vlhkosti. Aspon mesiac az dve.

Pred tyzdnom mi prisli semena s Nirvany cez www.seedboutique.com posadil som 4 semena, ani jedno nevislo. Zvysnych 6 seeds som dal oddychovat

400W

Old Post 12-10-2007 v 16:03 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 11

Koupil sem je okolo 20.sprna a od té doby jsem je mel doma a sazel az tak okolo 5. září.. tak nevím, ale jak jsem mel semena z Vídne od BushDoctora, tak to taky tahal z lednicky a druhej den jsem sázel a do dou dnů všechyn vyjeli.. a stejne... uplně.. a byli to semena od Dutch Passion podle mě dobrá kvalitka kterou sem si taky zplatil ale to tu neresím...

Old Post 12-10-2007 v 16:08 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evildoer
Mladý clen

Karma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Evildoer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 12

btw na tuhle seedbanku sem tu uz nekde cet kritiku takze to nebude nahoda

Old Post 12-10-2007 v 16:24 PM
Evildoer je offline   Profil uživatele Evildoer   Find more posts by Evildoer   Foto galerie člena Evildoer   Click here to Send Evildoer a Private Message   Add Evildoer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 13

Super, tak to sem rad že nědělám zbytečnej humbuk

Old Post 12-10-2007 v 16:26 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekyll
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 14

Kámo, tohle jsou presne semínka, které jsem kupoval loni taky v holandsku a je to presne takový shit jak říkáš....kámoši si koupili taky to samé a snad 2 semínka z deseti mi vyklíčily....a to byla fakt asi náhoda, páč ostatnim nic.....

Old Post 12-10-2007 v 16:41 PM
Jekyll je offline   Profil uživatele Jekyll   Find more posts by Jekyll   Foto galerie člena Jekyll   Click here to Send Jekyll a Private Message   Add Jekyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 15

Ty jo, tak to nechapu ze ta firma jeste existuje...!
fkt me to sere, jelikzo tetka schíním řezy po čertech a dáblech abych nemel v bedně 2 kytky ...

Old Post 12-10-2007 v 16:44 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 16

Objednaval niekto Special Skunk z Nirvany??? Nechcu mi klicit semena a trebalo by mi poradit ako na tie semena mam ist ak ma uz s nimi neikto nejaku skusenost, alebo zeby sa jednalo o Shity?

//edit
Takze vyhnite sa objednavkam semien od Nirvany cez Seedbotique. Semena praskli ale klicky sa vobec nepohli. Vsetky 10 semien boli nieco vadne. Neviem cim to je, mozno zlym skladovanim. Ten isty problem mal aj clen Avonex, ktory objednaval Super skunk.

400W

Naposledy upravil wasco123 02-12-2007 v 15:03 PM

Old Post 12-10-2007 v 21:00 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3158810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív