Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Big Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Obecné Příspěvek č. 1

Dostal jsem tři moc pěkný řízky modelu Big Bud. Rád bych se o něm dozvěděl něco bližšího, pěstujete to někdo, máte s tímto modelem nějakou zkušenost? Uvítám jakoukoli informaci, díky.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 08-08-2001 v 14:06 PM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noms
Stálý Člen

Karma uživatele noms - 80% PěstitelskáKarma uživatele noms - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 2

Zdravim,
ja ho pjestuju ze semene a docela se mu dari.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1089

Ted je v kvetu asi 6 tydnu pocitam jeste tak dva az tri tydny do sklizne. Ty fotky sou asi 14dni po prepnuti.

[Edited by NoMS on 09-08-2001 at 03:32 PM]

NoMS

Old Post 09-08-2001 v 14:09 PM
noms je offline   Profil uživatele noms   Find more posts by noms   Foto galerie člena noms   Click here to Send noms a Private Message   Add noms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigbad
Nový Člen

Karma uživatele bigbad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 24 

Obecné Příspěvek č. 3

Zdarek vsichni dneska jsem tu panna lidi nemate nejake skusenosti stimhle hulcem zasadil jsem 5seminek z holanska vyrostlo mi 5kyti maji 36dni nnemate nejaky fotky jak vypadaj palicky na co se muzu tesit privitam jakekoli info o tehle kyti dik za ohlasy BBS

Old Post 14-01-2003 v 20:41 PM
bigbad je offline   Profil uživatele bigbad   Find more posts by bigbad   Foto galerie člena bigbad   Click here to Send bigbad a Private Message   Add bigbad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
casper
Nový Člen

Karma uživatele casper - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 17 

Nápad Wídeň, ráj semínek Příspěvek č. 4

HallO MrEsel, mám doma ceník ( seznam ) semínek z Wídeňského BushPlanetu. Kupoval jsem si v něm semínka Orange Budu, Red Hair ( škoda nevyrostl ), Ice, WW, ale ty jsou za 9.5E. Jedenou si tatik kupoval semínka ve "vypoukle čočce". Vyrostly mu jen 2. Podle mě to nechal špatně vyklíčit ( venku v hlíně ). Kdybys napsal dřív tak už ti mohly růst, byl jsem tam totiž celé Vánoce. . ted se dívám na ten ceník a nic nevidím --> teda od high quality seeds, ale indoor Californian Orange od Herbaria Swiss Seed tu je za 37.8E

JOint tHe páRty
legalize IT
smoke weed every day
4ever

Old Post 15-01-2003 v 11:06 AM
casper je offline   Profil uživatele casper   Find more posts by casper   Foto galerie člena casper   Click here to Send casper a Private Message   Add casper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigbad
Nový Člen

Karma uživatele bigbad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 24 

Obecné bigbad Příspěvek č. 5

vyhulenky a co ten big bud super skank kyticky jsou sice krasne je radost se na ne divat ale nejaka info by vazne neskodilo na krabicce pisou 500g v indoor myslite ze je to fakt mozne co bychs tim delal no asi to vyhulim ha ha ha

Old Post 15-01-2003 v 20:51 PM
bigbad je offline   Profil uživatele bigbad   Find more posts by bigbad   Foto galerie člena bigbad   Click here to Send bigbad a Private Message   Add bigbad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 6

co nejaky foto tech tvejch kyti...

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 18:15 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigbad
Nový Člen

Karma uživatele bigbad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 24 

Obecné Příspěvek č. 7

no jo ale to musim nejdriv nekde vysasit fotacek ale zatim maji ttak tricet cm a spoustu vetvice uz lepi i listy skousim pridavat co2 a vypadaji ze se jim to libi to co2 tam poustim ze sifonovych bombicek

Old Post 16-01-2003 v 19:23 PM
bigbad je offline   Profil uživatele bigbad   Find more posts by bigbad   Foto galerie člena bigbad   Click here to Send bigbad a Private Message   Add bigbad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigbad
Nový Člen

Karma uživatele bigbad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 8

na bombicky jsem se vysral lepsi soda+Hcl or ocet jinak fotacek uz jsem vysasil fotky by mohli byt tak v pondeli ale to co fakt asi nejaky ucinky ma protoze to roste daleko rychleji vcera se mi povedli pripalit tri listky vetrak svine prestal fungovat cus zitra

Old Post 17-01-2003 v 18:14 PM
bigbad je offline   Profil uživatele bigbad   Find more posts by bigbad   Foto galerie člena bigbad   Click here to Send bigbad a Private Message   Add bigbad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucia
Stálý Člen

Karma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 9

pestujem Big Bud a vyzera to fakt zaujimavo.Zajtra pripojim foto.Je to asi 10x večšie ako ine.Napr WW.Na nete pisali že je velky vynos ale sila je menšia.Ale to sa uvidi.Asi tyžden co som prepla na kvet.

,Shiva shanti 400W SON-T AGRO,bubler
,Power Plant,Skywalker,250W Skrina,bubler
,Shiva shanti 250W Skrina,bubler

Old Post 18-02-2003 v 20:41 PM
Lucia je offline   Profil uživatele Lucia   Find more posts by Lucia   Foto galerie člena Lucia   Click here to Send Lucia a Private Message   Add Lucia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigbad
Nový Člen

Karma uživatele bigbad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 10

no ja jsem na kvetu uz asi deset dni kytky krasne kvetou no ale
asi se mi pomichali nejak seminka 2 byli samci a ted mi tam
roste2*ss a 1*nejaky sout afgani nebo tak nejak uz ani nevim co sem kupoval spis se mi nechce hledat ta cocka
a jinak za fotky budu fakt vdecny nevim vubec co muzu cekat

Old Post 19-02-2003 v 18:35 PM
bigbad je offline   Profil uživatele bigbad   Find more posts by bigbad   Foto galerie člena bigbad   Click here to Send bigbad a Private Message   Add bigbad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucia
Stálý Člen

Karma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83 

Big Bud Příspěvek č. 11



Dufam že nebudu samce

,Shiva shanti 400W SON-T AGRO,bubler
,Power Plant,Skywalker,250W Skrina,bubler
,Shiva shanti 250W Skrina,bubler

Old Post 22-02-2003 v 09:45 AM
Lucia je offline   Profil uživatele Lucia   Find more posts by Lucia   Foto galerie člena Lucia   Click here to Send Lucia a Private Message   Add Lucia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucia
Stálý Člen

Karma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83 

Big Bud Příspěvek č. 12




A ten največši big Bud.Čitala som aj take že je dobre podviazať spodne konare aby ich pod vahou nezlomilo.Big Bad je v preklade Velky pupen.Tento je od Nirvana seeds.Trvalo im to asi mesiac kym to prišlo.Ten veľky ma asi 2 mes od decembra zo semiačka.Teraz je asi tyždeň na 12/12 tak sa uvidi.

,Shiva shanti 400W SON-T AGRO,bubler
,Power Plant,Skywalker,250W Skrina,bubler
,Shiva shanti 250W Skrina,bubler

Naposledy upravil Lucia 22-02-2003 v 10:01 AM

Old Post 22-02-2003 v 09:49 AM
Lucia je offline   Profil uživatele Lucia   Find more posts by Lucia   Foto galerie člena Lucia   Click here to Send Lucia a Private Message   Add Lucia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigbad
Nový Člen

Karma uživatele bigbad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 13

A jak je mas vysoke ja jsem je bohuzel prepnul na kvet ve 30 cm
a nejak mi zacal blbnout sodik takze ni vyrostly uz jen asi 10cm
ale jak to vypada tak seto jmenuje opravnene velky pupen jelikoz
z tech 40cm je 25cm sama palice uz jenom doufam ze se poradne
rozsiri celkem uz se tesim az to sklidim s tim fotakem to zatim bohuzel porad jeste nevyslo.

Old Post 02-03-2003 v 17:40 PM
bigbad je offline   Profil uživatele bigbad   Find more posts by bigbad   Foto galerie člena bigbad   Click here to Send bigbad a Private Message   Add bigbad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigbad
Nový Člen

Karma uživatele bigbad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 14

jeste k tem vetvim u mne mi to pripada zbytecne protoze ty stonky maji tak 1,5cm prumer a ty vetvicky tomu odpovidäji
pro seminka jsem si zajel do holandu original seeds
sice me to stalo balik ale za tri dny jsem je zasadil a ten den v holandu stal taky zato byli jsme sice jen ve Venlu ale
po gramu ww jsme se ztratili a by celkem problem se dostat spatky na hotel jeste ze to neni zas tak velke mesto

dik za fotky taky sem sadil v prosinci kolem 22 jenze je to v hline
po sklizni muzem porovnat vynos

Old Post 02-03-2003 v 17:48 PM
bigbad je offline   Profil uživatele bigbad   Find more posts by bigbad   Foto galerie člena bigbad   Click here to Send bigbad a Private Message   Add bigbad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lucia
Stálý Člen

Karma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% PěstitelskáKarma uživatele Lucia - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 15




zasa dačo podrastlo.Zatial tie na kvete su samice.Oproti inym dosť pomali sa rozbiehaju na kvet

,Shiva shanti 400W SON-T AGRO,bubler
,Power Plant,Skywalker,250W Skrina,bubler
,Shiva shanti 250W Skrina,bubler

Old Post 04-03-2003 v 19:08 PM
Lucia je offline   Profil uživatele Lucia   Find more posts by Lucia   Foto galerie člena Lucia   Click here to Send Lucia a Private Message   Add Lucia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigbad
Nový Člen

Karma uživatele bigbad - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 16

promin ale ja na tech fotkach nemuzu najit zadnou palicku
ale jinak to vypada fakt moc hezky

Old Post 07-03-2003 v 19:08 PM
bigbad je offline   Profil uživatele bigbad   Find more posts by bigbad   Foto galerie člena bigbad   Click here to Send bigbad a Private Message   Add bigbad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-07-2018 - Big Bud XXL - 5 odpovědí
07-02-2005 - magic bud - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2368050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív