Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ganja a sex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Shanin
Stálý Člen

Karma uživatele Shanin - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 1

Tak k tejo teme ma priviedla moja kamoska ktora sa rozhodla prvy krat si zahulit.A tak sme si sadli a ja som sa snazila odpovedat jej na vsetky otazky..zaskocila ma ,ked sa spytala aky v plyv to ma na sex.Docitali sme sa ze casom sa moze vytracat chut,objavuje sa impotencia,ze moze sposobit az neplodnost!!Aky mate na to nazor ?Moze to byt pravda ?co myslite ako sa tieto dve krasne cinnosti ktore moze clovek vykonavat ovplyvnuju??

Old Post 06-06-2001 v 18:52 PM
Shanin je offline   Profil uživatele Shanin   Find more posts by Shanin   Foto galerie člena Shanin   Click here to Send Shanin a Private Message   Add Shanin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 2

hmm.to sou asi pekny keci,protoze ja hulim jak bejk a taky tak sem porad nadrzenej.Pritelkyne nehuli a nezvlada me

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 06-06-2001 v 20:03 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kerry
Nový Člen

Karma uživatele kerry - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 3

Shanin: zkus někde v knihovně sehnat knížku o Tantře...
víš,na dálném východě Indií počínaje a Filipínama konče požívali lidé v Tantře před milováním ganju...říkali tomu
"zadní vrátka rozkoše božské a nepoznané" . Je to pravda
musím souhlasit s debilem když milenci před milováním kouří ganju,jsou potom milostné zážitky naprosto euforické a odlišné od těch bez ganji...a co víc,zpomaluje to vyvrcholení u mužů,takže takovej chlap víc vydrží doporučuju to s ganjou zkusit,ale zase ne pokaždý,jinak se to stane všedností...

JAH !

kerry

Old Post 07-06-2001 v 08:42 AM
kerry je offline   Profil uživatele kerry   Find more posts by kerry   Foto galerie člena kerry   Click here to Send kerry a Private Message   Add kerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santus
Nový Člen

Karma uživatele Santus - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 4

zeptejte se Uzla

Santusak

Old Post 07-06-2001 v 08:48 AM
Santus je offline   Profil uživatele Santus   Find more posts by Santus   Foto galerie člena Santus   Click here to Send Santus a Private Message   Add Santus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schizo girl
Nový Člen

Karma uživatele schizo girl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

jeden nazor od zenske... Příspěvek č. 5

Tak se musim taky pripojit k teto zajimave diskuzi,neda mi to...
Ganja otevira brany do dosud nepoznanych sfer skoro u kazdeho a pri milovani je to opravdu dost poznat.Nejkrasnejsi je kdyz se dva lidi opravdu miluji a zapoji do intimnich chvilek i ganju.Je to krasa,az se tomu nechce verit.Jestli citite souzneni s lidmi se kteryma zahulite, tak pri milovani primo srostete s partnerem... Teda alespon tak to u nas funguje.Musi se to brat jako zpestreni ,aby se to nestalo stereotypem,a navic si myslim ze se musite fakt dobre znat.
Jako ritual je to navic velice vzrusujici !!!
Takze zadne strachy z impotence!Prave naopak(viz co napsali borci prede mnou).
Uzijte si to!!!Je to kraaaaaaaaaaaaaaaaaasa!!!

schiiizarka

Old Post 07-06-2001 v 13:16 PM
schizo girl je offline   Profil uživatele schizo girl   Find more posts by schizo girl   Foto galerie člena schizo girl   Click here to Send schizo girl a Private Message   Add schizo girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Palec nahoru Sex Příspěvek č. 6

Jo to je , kraaaaaaasa jak pises , parkrat jsem si to pekne uzil i kdy jsem se z partnerkou zas tolik neznal . Proste lepsi soustani jsem proste nezazil. A impotence ta hrozi asi jako u normalniho kuraka cigaret . Zadny strachy pekne si uzivam . UZIVEJTE SI TAKY

Old Post 07-06-2001 v 14:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Ty sexy... Příspěvek č. 7

Ganja i hašiš jsou zmiňovaný v každym kloudnym sex. slovníčku nebo příručce. Můžu potvrdit, že tam jsou skutečně právem...

Old Post 07-06-2001 v 15:16 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 8

Hele, to je fajn. Ja myslel, ze jsem v tom sam. Po ganje se mi rozleti fantazie, ze obcas staci, aby se me holka dotkla a je vymalovano Kdyz se krotim (coz jde snadno), tak mam a) delsi vydrz (hodina jako nic) b) hezci "krivku" prubehu c) je to supeeeer d) zadne zabrany, kdyz je to s nekym, koho mam rad.

Old Post 08-06-2001 v 13:19 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 9

Tak tady není co řešit,prostě ganja a sex=paráda.A s tou impotencí bych to taky tak černě neviděl,cannabis kouřím už delší dobu,a vliv na měmá v sexu spíše positivní

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 08-06-2001 v 17:25 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Pohodička Příspěvek č. 10


No, Koblihu a ostatni. Nejdriv by to chtelo impotenci definovat. Nejde o to, ze to nemuzes delat, ale chybi ta posledni faze No, ona nechybi, jen ji neco chybi

Nejsme na zadnym XXX serveru, takze se o tom nebudu rozepisovat. Nicmene zmeny take nepocituju...

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 08-06-2001 v 18:30 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubuman
Nový Člen

Karma uživatele bubuman - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 11

Kdyz si date brko s milovanou bytosti muzete kolikrat zazit nepopsatelny souzneni dusi a tel. Doporucuju k tomu i odvar z Damiany, ktera sex mohutne podpori. Jeste mohu doporucit Muiru puamu, Yohimbin, efedru - byliny co vam predvedou uzasny veci na tema sex, ale je to o to lepsi o co vic znate toho druhyho a duverujete mu, pak se dejou veci mezi nebem a zemi.

bubuman

Old Post 08-06-2001 v 19:59 PM
bubuman je offline   Profil uživatele bubuman   Find more posts by bubuman   Foto galerie člena bubuman   Click here to Send bubuman a Private Message   Add bubuman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Palec nahoru SEX Příspěvek č. 12

Sex na ganje je super mám to rád

Zachaliáš

Old Post 08-06-2001 v 22:26 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 13

musiš ty spermoně pořád udržovat v kondici a v tréninku a je to v pohodě

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 16-06-2001 v 16:51 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Dotaz Neplodnost Příspěvek č. 14

To by mě zajímalo, jestli jsou ty spermáči tak zhulený, že si nenajdou cestu...

Deu

Old Post 17-06-2001 v 10:13 AM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 15

Ganja u mě prohlubuje touhu a citlivost. Při jejích dotecích se mi zdá, jako by měla ruce (příjemně) horké. Je to tak příjemný, že i běžný dotek na citlivých místech vyvolává slast. Je mi 26 let, konopí kouřím 11 let a nepociťuju žádnou újmu v kvalitě a četnosti erekce. Jak je to s mou plodností nevím, tak dobře nevidím .

Old Post 18-06-2001 v 06:00 AM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Palec nahoru Zajímavý téma :o) Příspěvek č. 16

Zdar!

Tak to teda koukám
Myslím si, že ganja jako taková umocní jakejkoliv prožitek, počínaje jízdou autobusem a sexem třeba konče.
Ale taky k tomu sexu: vím, že když jsem si nezahulil, tak to bylo stejně dobrý, jako když jsem si zahulil. A bylo mi jedno jestli jsem zhulenej nebo ne-ale to asi Vám všem.
Musí to být v člověkovi a potom se to jen umocní.
Jinak je pravda, že vlivem T.H.C. (asi celkově kouřením) přestávají být spermie pohyblivý>genově si plodnej, ale jinak než implantací se tam ta spermie nedostane. Tak si to představuju já.

Su rád, že sou tu tak pohodový lidi

Mějte se zdarec

Old Post 18-06-2001 v 11:56 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - Ganja Pexeso - 21 odpovědí
05-05-2009 - Ganja a net - 17 odpovědí
24-02-2009 - Ganja vs Sliny - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6081370 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív