Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tráva a Bůh
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Tráva a Bůh Příspěvek č. 1

Před deseti lety jsem uvěřila, tak mě ani nepřekvapilo, když jsem se teď hned po prvním zhulení s Bohem setkala. Od tý doby už to bohužel nebylo tak silný a skutečný, ale i tak tam
jeho energii a působení pokaždý vnímám silněji než normálně.
Zajímalo by mě, jak moc se s tím setkávají i ti, co moc nevěří nebo dokonce hlásají, že jsou zapřisáhlí ateisti. (Taky jsem to dřív prohlašovala, teprve pár let po „prozření“ jsem pochopila, že jsem vlastně věřila vždycky, jenom jsem o tom nevěděla a nechtěla jsem Boha přijmout takovýho, jak mi byl předkládán.)
Jak často se stává, že někdo uvěří právě skrze trávu? (Předpokládám, že možný to rozhodně je.)

Old Post 31-07-2003 v 18:29 PM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mias
Stálý Člen

Karma uživatele Mias - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 2

o jednom pripadu wim.............jolano.........

Freetek-Místek city

Old Post 31-07-2003 v 19:14 PM
Mias je offline   Profil uživatele Mias   Find more posts by Mias   Foto galerie člena Mias   Click here to Send Mias a Private Message   Add Mias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

me zkonvertovla katolicka asi před 3 lety a 1/2 roku nectim církev ale veřim podle sebe.Z velké časti to zavinila ganja.Ale s Bohem se nejak moc nestykam,

Old Post 31-07-2003 v 22:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

souhlasim s tebou az na tu sektu a s tema odpustkama se cirkem uz davno poučila.

Old Post 31-07-2003 v 22:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satva
Stálý Člen

Karma uživatele satva - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 5

že je něco nad člověkem jsem věřil vždy,nikdy jsem však nepřijal boha jako vousatého pána ,moje poznání se vyvíjelo po kouření mariuhany dosti výrazně ,zažíval jsem stavy vytržení a nespochybnitelné jistoty že existuje ale jinak než si ho představuje většina lidí,jako všudypřítomná energie která to tu vše oživuje atd v takového boha věřím,nejblíže jsou mě orientální nauky ale i křestanství v tom správném smyslu,zbavené fanatismu a nevědomosti např sex je hříšný

Old Post 31-07-2003 v 22:49 PM
satva je offline   Profil uživatele satva   Find more posts by satva   Foto galerie člena satva   Click here to Send satva a Private Message   Add satva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele satva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Zdraví Příspěvek č. 6

Plně souhlasím s BohouRem. Války a kdejáký šarvátky se vždy děli kvůli náboženství. Všichni bojují za svou víru a nedokáží si připustit, že existuje pro někoho i jiný bůh, než ten v kterého věří oni. Příkladem jsou neustálé války v Pákistánu, Iráku, Irsku atd. Všichni chtějí mít moc a majetky, udávají lidem jak se mají chovat a přitom to sami neplní. Jsem také ateista, ale nikomu neberu jeho víru. Každý svého štěstí strůjcem a pokud se někdo chce někým ovládat, je to jeho volba. Když to ale vidím, kolik lidí musí kvůli tomu zemřít, je mi z toho někdy strááášně smutno a mrzí mě, že proti tomu nemůžeme nic dělat. Takže se to dělo, děje a vždy dít bude, bohužel.

Old Post 01-08-2003 v 07:13 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 7

Omlouvám se, že to nebylo k tématu, ale je to můj názor. Jinak trávu a boha osobně dělím na dvě různé věci a ta druhá je pro mě božská.

Old Post 01-08-2003 v 07:46 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Pohodička Příspěvek č. 8

já mám jednoho kámoše (nazdar Vrbe!) se kterym občas zahulim a pak většinou vedeme dost filosofický debaty, které se obvykle rychle stáčejí k náboženství a bohu (Bohu?). on je věřící už od narození - jeho rodiče ho tak vychovali. má docela hluboký znalosti, takže se rád nechávám poučit.

osobně odmítám jakékoliv organizované náboženství - a hlavně ta, která kontakt s bohem zprostředkovávají (jako v kostele, mše svatá a tak...) . navíc to škatulkování: katolík, protestant, atd... dá se říct, že věřím. nejblíže je mi pantheismus .

když jsem zkouřenej, zdají se mi věci okolo náboženství jasnější. třeba výklad bible... hodně lidí říká, že se jedná o pohádku pro děti. ano - pro dnešního člověka. pokud si ale uvědomíme, že se jedná o podobenství, dá se tam pak najít celkem dost zajímavejch věcí...

naposledy si myslim, že by lidi neměli podléhat dogmatům církve. pro každýho by měl mít bůh subjektivní podobu. to mě přivádí k myšlence univerzálního náboženství : náboženství "dobra a lásky" - o to snad jde, ne?

peace

Old Post 01-08-2003 v 17:39 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 9

No však tohle téma taky nemělo bejt o náboženství a církvích. Na ty mám taky svůj názor a výhrady. Spíš mě zajímá osobní vztah k Bohu. Já ho vnímám jako energii a sílu. Nějakej děda na obláčku je hovadina. Mám k němu osobní vztah a povídám si s ním jako s nejlepším kámošem. K tomu abych mohla bejt s Bohem nepotřebuju chodit do kostela, papat oplatky a odřikávat otčenáš, atp.
Nechci, aby se to tu zvrhlo v nějakou debatu o tom, která jaká církev je k čemu. Ale aby to bylo spíš o osobních setkáních s tou všeobjímající energií.
Já osobně bych asi těžko zvládla to 15-ti letý utrpení s příšernejma bolestma, s nimiž nikdo nedokáže pomoct. Díky tomu, že mě Jeho bezkonkurenční energie před 10-ti lety nenavštívila, s tim pořád dost dobře bojuju.
Asi tak nějak.

Old Post 02-08-2003 v 17:40 PM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 10

...v tom případě jsem se s Ním ještě nesetkal :/

Old Post 02-08-2003 v 19:07 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satva
Stálý Člen

Karma uživatele satva - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 11

On je v tobě a ty seš On

Old Post 02-08-2003 v 22:39 PM
satva je offline   Profil uživatele satva   Find more posts by satva   Foto galerie člena satva   Click here to Send satva a Private Message   Add satva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele satva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 12

Taky souhlas s bohouren a těmi dalšími

Věříte v boha .......... dobře ale já ne až si s nim dam brčko tak v něj začnu věřit Ale třeba tam opravdu něco je ale dokut to neuvidim tak......... Já mam hlavně proti těmhle církvím odpor koukněte třeba scientologové atd. ty taky věřej v boha a jak to vypadá

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 03-08-2003 v 14:01 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 13

->chell: podle mě to vidíš trochu zjednodušeně... prej věříš v anděly: ok, ale co jsou pak zač? jako nějaký ochranný bytosti? a odkud přicházejí, co jsou zač? (a kdo jim velí? )

spousta otázek a málo odpovědí

hodně lidí si boha představuje moc konkrétně a omezeně, a proto v něj nevěří (v takového boha nevěřím ani já)

Old Post 03-08-2003 v 14:10 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 14

Sakryš koukám, že jsem to tam napsala blbě, ne že mě ta energie pred deseti lety - nenavštívila, ale naopak - navštívila.
No ta evoluce, ta se mi od začátku nezdála. To, že všechno co tu je, voda, rostliny, zvířata, my, planety, celej vesmír... to všechno, že vzniklo NÁHODOU?!
A nějaký přechodný formy? Že by rybě začaly růst nohy, zakrňovat ploutve a že by dokázal takovejhle hybrid přežít? Vždyť podle Darwinovy teorie přirozenýho výběru by právě ty přechodný formy musely okamžitě zaniknout. To je v týhle teorii největší paradox a protiřečení. No ale na všechno si člověk musí přijít sám.
A kdo si řiká - začnu věřit až to uvidim? Taky jsem to řikávala, ale pak jsem si uvědomila, že tak to nejde, ono právě to "něco" neni zrovna moc vidět :-) to se musí cítit srdcem, duší... a ne rozumem, zrakem sluchem atd. Ale nikomu nic nevnucuju. Já si jenom uvědomuju, že všechno příjemný, co zažíváme je prostě dar shůry.

Old Post 03-08-2003 v 16:36 PM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 15

jolana: ver, a tva vira te uzdravi - vira pomaha, ale me treba ne - myslim viru v boha. ja tvrdim ze verim v dobry lidi.
¨je tezky si to vysvetlit ale ja si myslim ze vsechno vzniklo "nahodou" - vem si jak je vesmir velkej a stesti je ze prave nase pozice ma podminky pro to vsechno co mame. ale jak dlouho trval vyvin. clovek si nedokaze predstavit ty miliardy let, ale to je doba za kterou se vyvine uplne vsechno. vsechno ma holt svoji fyzikalni podstatu.
jinak nemam rad krestany a nemyslim si ze by se cirkev z neceho poucila´. upalovat si holt uz nemuzou dovolit, ale jejich utoky treba na homosexualy to je TMÁŘSTVÍ - nesnáším tmářství!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 03-08-2003 v 17:53 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satva
Stálý Člen

Karma uživatele satva - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 16

to chell tak se ptej pořád Proč? a ono se ti to snad časem vysvětlí

Old Post 03-08-2003 v 19:13 PM
satva je offline   Profil uživatele satva   Find more posts by satva   Foto galerie člena satva   Click here to Send satva a Private Message   Add satva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele satva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-08-2017 - Tráva a sex - 88 odpovědí
22-04-2002 - trava a volby - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7157170 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív