Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Stavy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MALCON
Nový Člen

Karma uživatele MALCON - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 24 

Obecné Stavy Příspěvek č. 1

Jaké máte stavy,jestli když jste starší tak že jsou lepší,protože teď jak hulím tak někdy mi to hodí takové depresivní otázky ?
Tak jestli když budu starší,jestli se to nějak mění se stářsím věkem ?

Old Post 29-07-2003 v 18:40 PM
MALCON je offline   Profil uživatele MALCON   Find more posts by MALCON   Foto galerie člena MALCON   Click here to Send MALCON a Private Message   Add MALCON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 2

Bude to jen horší.

Old Post 29-07-2003 v 19:33 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 3

Kyngu, proč hned taková skepse. Jestli vás při hulení napadají depresivní otázky tak nehulte sami a radši začněte hulit s více lidma. Největší mazec je vzít sebou jednoho nebo víc komediantů co nezkazí žádnou srandu. Potom, ve stavu kdy se smíchy nemůžete ani postavit na nohy, těžko přídete na depresivní náladu.
Sice čerpám jenom ze svých zkušeností, ale u mě to fakt zabírá. Prostě je vobrofskej rozdíl hulit sám anebo s jednim a více lidma.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 29-07-2003 v 20:31 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MALCON
Nový Člen

Karma uživatele MALCON - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 4

Takže příště si sebou beru klauna,sám s hulením je na piču.

Old Post 29-07-2003 v 20:36 PM
MALCON je offline   Profil uživatele MALCON   Find more posts by MALCON   Foto galerie člena MALCON   Click here to Send MALCON a Private Message   Add MALCON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 5

Taker to naznačil moc hezky. Já sem třeba sám hulil asi jen 3x a už to asi ani neudělám.
Není fakt na to, když se sejde pohodová parta lidí zahulí se a pak se řešej takový kravinky, že nějaká depka není možná .
A taky je to dost o psychice si myslím. Když máš blbou náladu, tak je celkem jasný, že tě pohodový myšlenky nebudou příliš omývat.

outdoor 2003

Old Post 30-07-2003 v 13:00 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 6

záleží opravdu hlavně na té psychice, když si zahulim sám, přemýšlím nad životem, nad sebou, nad kámošema atd., ale jelikož jsem většinou nama...ru, výsledným efektem je radost ze života. A pokud si zahulim s kámošema, tak opravdu nemám co řešit. Jsem asi opravdu šťastnej, jupíííí.

Old Post 30-07-2003 v 13:09 PM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
negzi
Nový Člen

Karma uživatele negzi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 7

Myslim, že čim víc hulíš, tím menší potěšení z toho máš.

Old Post 30-07-2003 v 18:29 PM
negzi je offline   Profil uživatele negzi   Find more posts by negzi   Foto galerie člena negzi   Click here to Send negzi a Private Message   Add negzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 8

4 negzi
No tak to každopádně, ostatně jako z jakýkoliv jiný věci.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 30-07-2003 v 20:49 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Mě taky napadají depresivní otázky, občas. Ale už se něma tak nezabývám jak dřív. Ale nějakej pořádnej srandista by se hodil
Abych měl veselou náladu, tak stačí když někam s kamošama vyrazím. Přesněji mezi ostatní lidi, který vidím jednou za čas. Potom su spokojenej a veselej
bye

Old Post 30-07-2003 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mias
Stálý Člen

Karma uživatele Mias - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 10

nejwic debilni je hulit stereotypne.....chce to (obcas) zmenu...huleni a prostredi a nekdy i lidí.......

Freetek-Místek city

Old Post 30-07-2003 v 22:02 PM
Mias je offline   Profil uživatele Mias   Find more posts by Mias   Foto galerie člena Mias   Click here to Send Mias a Private Message   Add Mias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MALCON
Nový Člen

Karma uživatele MALCON - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 11

Kámoš hulí 1x za 2 měsíce a když si s ním zahulím tak je s toho uplně hotovej,říkal že naposled lozil po čtyřech a koumal mravence.
Jenom si někdy zahulím když jsem doma sám,ale je to na nic !

Old Post 31-07-2003 v 19:23 PM
MALCON je offline   Profil uživatele MALCON   Find more posts by MALCON   Foto galerie člena MALCON   Click here to Send MALCON a Private Message   Add MALCON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 12

K tomu hulení o samotě sem našel docela gůd článek vod JXD mělo by to bejt tady: http://www.sweb.cz/mr.fr/g4.html

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 01-08-2003 v 10:24 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Joo tak ten článek po ranním brčku docela sednul, hehe
To že objevíš svou pravou osobnost je fakt, to sem si taky prožil (a furt ještě prožívám ) A nezáleží jestli hulim sám nebo s lidma. Takže ze začátku jsem se po zhulení začal strašně hrabat v sobě, zatímco čím jsem starší, tím víc spíš objevuju nový a krásný věci... a souhlas s JXD... to co by mě dřív napadlo jen zhulenýho, dělám teď běžně... dneska jsem třeba spal na zahradě pod širákem, jen tak... Hezký den

Old Post 06-08-2003 v 09:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 14

Ono mě to snad odhlásilo Tož ten příspěvek jsem spáchal já

Old Post 06-08-2003 v 09:56 AM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Křovák
Nový Člen

Karma uživatele Křovák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 15

Když už hulit sám tak si připravit nějakou dobrou muziku na kterou se fakt těšíš nebo je tak dobrá , že nikdy nesklame§?-)(. Pak si lehni a polož se do ní. Garantuju ti že tě to dotane z každý schýzy a nastartuje to v tobě úplně nový myšlenky.

Old Post 07-08-2003 v 09:22 AM
Křovák je offline   Profil uživatele Křovák   Find more posts by Křovák   Foto galerie člena Křovák   Click here to Send Křovák a Private Message   Add Křovák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 16

cim vic hulim a pokazde nekde jinde tak ty stavy mam pokazde jine. Jenom nedokazi poslouchat jiny styl nez dnb....

killlsmoker

Old Post 08-08-2003 v 22:44 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-03-2019 - stavy - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6410370 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív