Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Objednávka semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Obecné Příspěvek č. 1

Nazdar lidi,potřeboval bych poradit jak obědnat seminka přes net.Všechno je to v angličtině a já se v tom neviznám a nechtěl bych aby sem tam vyplnil nějáký hovadiny já znám jen sensiseeds,když tak mi napište jiný adresi.Hlavně nějáký solidní seedbanky s kterýma máte skušenost.Díky

Zachaliáš

Old Post 20-05-2001 v 15:27 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Už to mám Příspěvek č. 2

Už sem to zjistil.Sory že sem zbytečně zaplácl místo.Objednal sem si Shiva Shanti 2,tak doufám že my to příde.Zdar

Zachaliáš

Old Post 20-05-2001 v 16:30 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Jak to mám objednat Příspěvek č. 3

Tak když si to zjitil tak mi můžeš poradit jak to objednat.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 22-05-2001 v 18:35 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keeper_luna
Nový Člen

Karma uživatele Keeper_luna - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 5 

Dotaz ja bych se to taky rad dozvedel :o))) Příspěvek č. 4

ja bych se to taky rad dozvedel )))

Old Post 22-05-2001 v 19:45 PM
Keeper_luna je offline   Profil uživatele Keeper_luna   Find more posts by Keeper_luna   Foto galerie člena Keeper_luna   Click here to Send Keeper_luna a Private Message   Add Keeper_luna to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Keeper_luna! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keeper_luna
Nový Člen

Karma uživatele Keeper_luna - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 5 

Upozornění ... Příspěvek č. 5

hej vy zkuseny poradte nam nekdo z obednavanim seminek neco o pladbe nebo naky podrobnosti a jak se to dela..a jestli mate naky ty solidny stranky pro obednavku...moc diky vsem za radY

Old Post 22-05-2001 v 20:28 PM
Keeper_luna je offline   Profil uživatele Keeper_luna   Find more posts by Keeper_luna   Foto galerie člena Keeper_luna   Click here to Send Keeper_luna a Private Message   Add Keeper_luna to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Keeper_luna! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Dotaz Příspěvek č. 6

Slušna seeds banka je sensiseeds. Prostě po netu vyplníte objednávku za 1-2 vam emailnou spátky informace jak budete platit atd.
Pak dáte peníze do obálky a pošlete doporučeně a za 3tejdny máte semínka doma.
Nevim co je na tom složitého.
A pokuď jde o bankovní převod tak si myslim že není nic jednodušího než zajít do nějaké banky a tam se zeptat jak se to dělá.


[Edited by Butch on 26-05-2001 at 12:01 PM]

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 22-05-2001 v 23:54 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 7

.

[Edited by Majkl on 03-04-2002 at 04:08 PM]

Old Post 23-05-2001 v 06:38 AM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keeper_luna
Nový Člen

Karma uživatele Keeper_luna - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 5 

Dotaz ? Příspěvek č. 8

To jim ty prachy muzu poslat v obalce?? Co to stoji poslat jako cenny psani???

Old Post 23-05-2001 v 18:14 PM
Keeper_luna je offline   Profil uživatele Keeper_luna   Find more posts by Keeper_luna   Foto galerie člena Keeper_luna   Click here to Send Keeper_luna a Private Message   Add Keeper_luna to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Keeper_luna! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 9

Teda kdyz jsem tohle cetl, malem jsem se roztrhal smichy ;-)

Nazdar lidi,potřeboval bych poradit jak ob ě dnat seminka přes net.Všechno je to v angličtině a já se v tom nev i znám a nechtěl bych aby sem tam vyplnil nějáký hovadiny já znám jen sensiseeds,když tak mi napište jiný adres i .Hlavně nějáký solidní seedbanky s kterýma máte s kušenost.Díky

Kluci nezlobte se na me, ja vim, ze spechate, ale zkuste taky trochu koukat na pravopis.

Jinak autor si na otazku sam odpovedel, takze bez komentare.

[Edited by OK on 23-05-2001 at 07:20 PM]

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 23-05-2001 v 18:17 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amph
Stálý Člen

Karma uživatele amph - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 30 

Palec dolů čeština Příspěvek č. 10

no ja se taky moc dobre bavim (i kdyz byx mel plakat) kdyz tady ctu ty prispevky. je vam kluci prece vic nez 12, ne? )))

Old Post 25-05-2001 v 15:34 PM
amph je offline   Profil uživatele amph   Find more posts by amph   Foto galerie člena amph   Click here to Send amph a Private Message   Add amph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Palec nahoru amph a OK Příspěvek č. 11

Hoši neprudte,hodte se do klidu

Zachaliáš

Old Post 26-05-2001 v 07:51 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 12



Hele, ja taky seru na nejaky zdvojeny pismena sz a takovy, ale kdyz neumis ani shodnu podmetu s prisudkem a vyjmenovany slova, tak to potes koste. To je fakt na sibenici. Kolik ti je?

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 26-05-2001 v 12:55 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suussaa
Nový Člen

Karma uživatele Suussaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Palec dolů Příspěvek č. 13

Souhlasím s OK.Taky se občas překlepnu(kdo ne?),ale napsat třeba adresi???To fakt koukám.

Suussaa

Old Post 29-05-2001 v 22:14 PM
Suussaa je offline   Profil uživatele Suussaa   Find more posts by Suussaa   Foto galerie člena Suussaa   Click here to Send Suussaa a Private Message   Add Suussaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 14

no, já s váma teda nesouhlasím

grower je na to, aby se tu probíralo vše ohledně konopí atd.
a ne aby se tu lidi prudili jak kdo co napíše,
ne každej je dobrej na pravopis a já sám mám docela dlouho po škole a mám už v češtině taky hokej, hlavně když nad ní začnu moc přemýšlet

takže omluvte každýho pravopis a věnujte se něčemu pořádnýmu - konopí

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 30-05-2001 v 06:55 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatuS
Nový Člen

Karma uživatele MatuS - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 6 

Re: Skuste ToTo Příspěvek č. 15

Ja som asi pred mesiacom objednal 20 semien Passion 1
na adrese http://www.seeds.cz. Riadi to jeden typek ale nema trvaly obchod.TReba sa s nim dohodnut cez tuto adresu. Bolo v pohode ze po semena sme si prisli z ruky do ruky predat v Prahe. Dokonca uz su aj na svete a v zemi. Inac v podohe s Holandu. Moje semena boli od DutchPassion.

Old Post 31-05-2001 v 17:14 PM
MatuS je offline   Profil uživatele MatuS   Find more posts by MatuS   Foto galerie člena MatuS   Click here to Send MatuS a Private Message   Add MatuS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 16



Sorry Breedere, ale je to absurdni. Pokud neumis vyjmenovany slova, nemuzes ani poradne vyplnit formular na poste a nejaky poradke tady byt musi.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 31-05-2001 v 17:33 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-05-2018 - objednani semen - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2778090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív